Przegląd katalogu
- 2,722 Łączna liczba firm
- 3.3 Średnia ocena
- 78% Z opiniami
- 57% Ze zdjęciami
Znaleziono 2722 wyników
Przeglądaj school w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,722 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 3.3/5 na podstawie 81,232 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera school z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Rumia, Sopot i innych.
“Każde kolejne dziecko dam do tego Przeczkola!!!!”
“Państwowa szkola a naprawdę super”
“Wspaniale miejsce dla dzieci. Mój syn jest zaopiekowany, szczęśliwy i każdego dnia chodzi tam z przyjemnością. Kadra jest wykwalifikowana ale też bardzo empatyczna i opiekuńcza, plan zajęć dla dzieci jest zróżnicowany i ciekawy a sam budynek idealnie dopasowany do potrzeb maluchów. Z całego serca polecam!”
“Przedszkole Mondo to miejsce, które z pasji do tego co robią otworzyły mama i córka. Już to, że ktoś robi coś z pasją jest świetną rekomendacją ale tutaj dodatkowo właścicielki chcą się szkolić, zdobywać nową wiedzę tak aby cała kadra przedszkola wspierała dzieciaki w ich potrzebach jak najlepiej. Miałam przyjemność prowadzić warsztaty w Mondo dotyczące tego jak rozumieć dziecięcy stres oraz jak opiekować różne wyzwania w codzienności z małymi dziećmi. Naprawdę ważne jest gdzie oddajemy nasze dzieciaki na te kilka godzin dziennie bo do 6 roku życia powstaje 90% połączeń nerwowych w ich mózgach i to mogą być albo ZASOBY albo PRZESZKODY. Warto wybierać mądrze❤️”
“Synek nie mógł lepiej trafić.Terapia w przedszkolu okazała się bardzo pomocna.Kadra profesjonalna,dziecko czuje się jak w domu.Z całego serca POLECAM AKADEMIE PRZEDSZKOLAKA.”
“Czy szkoła jeszcze funkcjonuje?”
“Przed przyjściem czytałam opinie na Internecie. Niewiem ale chyba są wymyślone. Przemiła obsługa, bardzo duży wybór w karcie i duży wybór ciasta. Wszystko co wzięliśmy bardzo nam smakowało. I zupa fajna bo mega gorąca a taką uwielbiam. Dorsz przepyszny nie to co w tym przereklamowanym Barze Przystań. Warto skosztować samemu i nie patrzeć na te negatywne opinie”
“Bardzo polecam! Szybka i fachowa odpowiedź na pytania. Pełen profesjonalizm!”
“Pozdrowienia dla pozytywnie zakręconej ekipy.”
“Żłobek świetnie umiejscowiony. Duży parking pozwala mi na bezpieczne ,,wypakowanie " wózka z samochodu i spokojne przejście z dzieckiem do żłobka. Jestem zadowolona, że moje dziecko może przebywać razem ze swoimi rówieśnikami i bardzo szybko przyzwyczaiło się do przemiłych pań i nowego miejsca :)”
“Najlepsze przedszkole dla dziecka. Cała załoga na medal, panie dyrektor bardzo sympatyczne i wyrozumiałe. Pracują tam ludzie z powołania. Dzieci się nie nudzą, uczą się poprzez zabawę. Polecam z całego serca!”
“Fajna szkoła. Jest orlik , boisko , plac zabaw , dwie sale gimnastyczne, parking, biblioteka .”
“Niespotykana bezinteresowna uprzejmość i gościnność Gospodarzy. Bardzo dziękujemy,że mogliśmy spędzić cudowny dzień nad jeziorem z dala od cywilizacji wśród przemiłych osób.”
“Jest to najstarsze przedszkole w Lęborku. Powstało w poniemieckim willi z małym parkiem. Do głównego budynku dobudowano dwa skrzydła tak że jest jednym z największych przedszkoli o ile nie największym. Przedszkole zawsze miało dobrą kadrę. Obok jest duży płac zabaw dobrze wyposażony. Przedszkole Nr 1.”
“Bardzo polecam usługi Piotra, super kontakt, mega fachowiec. Piotr pomógł nam w sprowadzeniu auta z zagranicy, bardzo fajnie prowadził rozmowę na każdym etapie łącznie w niemieckim urzędzie. Polecamy”
“Mój kochany wnuczek . Ostatnie dni w najlepszym przedszkolu z najlepszymi na świecie Paniami . Będzie Was bardzo brakowało . Dziękujemy za wszystko za serce i wspaniałą opiekę. Mamy dużo wspaniałych wspomnień. Pani Paulino dziękuję Pani szczególnie za ten piękny czas.❤️”
“Fantastyczne to mało powiedziane, cały obszar, środek, wyposażenie sal, place zabaw, personel, kuchnia, posiłki....mógłbym tak wymieniać bez końca- przewspaniałe miejsce, mam tam córeczkę, uwielbia to miejsce, uwielbia te Panie. Polecam, a Pani Dyrektor - nie ma w całym Gdańsku, ba w całej Polsce tak oddanej osoby. Już od wielu, wielu lat pełni tą funkcję ale nie dziwię się. Jednym słowem właściwa osoba na właś iwym miejscu. Mogę dać tylko 5 gwiazdek ale placówka zasługuje na 10-kę”
“W 1987 roku uczęszczałam do tego przedszkola super wspomnienia”
“Bardzo polecam instruktorów Hydrostacji, dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych”
“Wspaniałe spotkania, inspirujące do zdrowego odżywiania, radości z jedzenia oraz próbowania nowych smaków. Przedszkolaki z Sopockiego Przedszkola Niepublicznego pozdrawiają i nie mogą doczekać się kolejnych spotkań :D!”
“Bogata oferta edukacyjna i fachowa kadra.”
“no uczyłem się tam generalnie pozdrawiam wszystkich mieszkańców”
“Oceniła to tylko z tego względu że moi rodzice tu chodzili”
“Moja córka uwielbia te szkołę. Bardzo opiekuńcze Panie nauczycielki. Fajne zajęcia.”
“Z całego serca mogę polecić szkołę. Jest to miejsce, w którym każde dziecko traktowane jest w bardzo indywidualny sposób. Każde emocje dziecka są akceptowane i jest przestrzeń na ich przeżywanie. Szkoła organizuje cotygodniowe bardzo ciekawe wyjścia, a także stosuje nowoczesne i różnorodne metody nauczania. Ma duży i ciekawy wachlarz zajęć dodatkowych. Wyrażamy ogromną wdzięczność dla wychowawczyni edukacji wczesnoszkolnej pani Julii Kerber (wychowawczyni naszego syna), która jest niesamowitym pedagogiem, wspaniałym nauczycielem i cudownym człowiekiem, który kocha dzieci i uwielbia swoją pracę. Bardzo cierpliwa, empatyczna, wyrozumiała, zawsze z pozytywnym nastawieniem, podkreślająca w pracy zasoby dzieci, a nie ich trudności. Również bardzo cenimy pracę pozostałych nauczycieli pracujących w edukacji wczesnoszkolnej (p. Basi, p. Asi, p. Natalii, p. Marty), a także opiekunów świetlicy. Nie mogliśmy po prostu lepiej wybrać.”
“Szkoła, do której chodzę to miejsce, które tworzą życzliwi ludzie. To osoby pozytywnie nastawione do młodzieży, wykazujące troskę o młodego człowieka. W SP21 dzieci i młodzież mają możliwość wszechstronnego rozwoju - zarówno umysły ścisłe, jak i humanistyczne. Zaczynając od pracowników administracyjnych, a kończąc na nauczycielach, z każdej strony można liczyć na pomoc. Zapewne są rzeczy, które można by poprawić, jednak mam doświadczenie, że po rozmowie z Panią Dyrektor zawsze uda się wspólnie znaleźć rozwiązane przedstawionego problemu. W szkole można znaleźć profesjonalną pomoc psychologiczno-pedagogiczną. Pedagogów, którzy potrafią wysłuchać, doradzić i pomóc w trudnych sytuacjach, które mogą być udziałem uczniów. SP21 w Gdyni to społeczność, gdzie ważne jest budowanie pozytywnych relacji pomiędzy uczniami, rodzicami, nauczycielami, pracownikami szkoły i to się w większości przypadków udaje.”