Przegląd katalogu
- 2,722 Łączna liczba firm
- 3.3 Średnia ocena
- 78% Z opiniami
- 57% Ze zdjęciami
Znaleziono 2722 wyników
Przeglądaj school w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,722 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 3.3/5 na podstawie 81,232 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera school z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Rumia, Sopot i innych.
“Bardzo dobra szkoła. Syn zadowolony rodzic też . Poziom nauczania i podejścia do uczniów jak i rodziców na wysokim poziomie. Polecam”
“Bardzo pozytywna opinia na temat instruktora p. Nikity. Jest bardzo cierpliwy i całe zajęcia podchodzi i koryguje dzieci. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że dzieci trafiły w ręce takiego fajnego trenera.”
“Nasza Tosia zaczęła chodzić do Przedszkola przy Jeziorze tuż po swoich trzecich urodzinach – teraz kończy zerówkę i nie możemy uwierzyć, że to już koniec tej pięknej przygody. Ciepła, domowa atmosfera, cudowne panie, mnóstwo ciekawych zajęć i codzienny kontakt z językiem angielskim – to wszystko sprawiło, że Tosia rozwinęła się wspaniale, zyskała pewność siebie i jest w pełni przygotowana na nową przygodę - szkołę. Dziękujemy za ten piękny czas, za opiekę, cierpliwość i serce, które naprawdę czuć na każdym kroku. Będziemy wspominać te lata z ogromnym sentymentem i wdzięcznością.”
“Dobre podejście do dzieci,dużo urozmaiconych zajęć,które pomagają się rozwijać dzieciom,,,”
“Żłobek fajny, tylko cześć rodziców niezbyt rozumna. Blokowanie samochodów na malutkim darmowym parkingu żłobka to norma. Szkoda wydać te parę groszy na parkometr, więc blokują wyjazd. Co z tego, że może mi się spieszyć. Muszę czekać aż łaskawie pani lub pan odbiorą swoje bombelki i odjadą. Brak słów.”
“Rewelacyjna opieka nad maluchami, super przedszkole”
“Polecam, kilka godz nauki, a pierwszy taniec rewelacja :)”
“Bardzo polecam zajęcia Salsation prowadzone przed śliczną pozytywną blondynkę Panią Paulinę w tym smutnym regionie przez swoje zajęcia sprawiła ,że codziennie budzę się z uśmiechem na twarzy bardzo polecam. Są one prowadzone właśnie w tym centrum kultury”
“Wspaniałe miejsce dla wszystkich dzieci, bliskościowe podejście nauczycielek, moje dziecko jest naprawdę szczęśliwe w tym miejscu. Polecam każdemu :)”
“Świetny ośrodek szkoleniowy kształcący lekarzy dentystów, mentorzy Dr. Szycik z wielką pasją i zaangażowaniem przekazuje swoją wiedzę, cały zespół i klinika na światowym poziomie!”
“Polecam kursy w UST 38. Ukończyłam tutaj trzy kursy i każdy z nich wniósł w moje życie nowe jakości pracy jako terapeuty oraz nowe szerokorozumiane możliwości działania w życiu zarówno prywatnym jak i zawodowym. Kurs Terapeuta Refleksolog przygotowuje holistycznie, oprócz nauki samej sztuki masażu stref refleksologicznych, każdy przygotowywany jest również od strony umysłu oraz ducha. Bardzo ciekawe zajęcia z WuXing’u psychologicznego doskonale uzupełniają wiedzę i stają się bardzo przydatnym narzędziem podczas pracy z klientem. Kurs Numerologii Karmicznej odkrywa osobiste jakości osoby wynikające z daty urodzenia oraz ich genezę, a następnie umożliwia wykonywanie portretów numerologicznych przyszłym klientom. Uzupełnia wiedzę o kliencie i pomaga dostrzec jakości danej osoby podczas prowadzenia terapii Kurs Ustawień Systemowych uczy tej metody szerokorozumianego uzdrawiania i podsuwa doskonałe narzędzia do pracy zarówno osobistej jak i z klientem. Uczelnia oferuje w każdym z kursów wiele godzin ćwiczeń praktycznych i doświadczania na sobie poszczególnych procesów, co uważam jest dużym atutem tego miejsca. Wykłady i teoria bardzo ciekawe i prezentowane są przez wykładowców w wysokiej jakości.”
“Mam już drugie dziecko w tym przedszkolu i jestem zadowolony. Dzieci lubią wychowawczynie i chętnie chodzą do przedszkola.”
“Bardzo przyjazna placówka, kadra kompetentna i zaangażowana. Polecam z całego serca.”
“Kameralna szkoła, której zależy na dziecku i która wsłuchuje się w głos rodziców! Serdecznie polecamy!”
“Najlepsze przedszkole ma świecie”
“Piękna, odnowiona Szkoła Podstawowa z nową salą gimnastyczną.”
“Kiedyś chodziłem do tej szkoły podstawowej było wszystko ok nauczyciel wychowania fizycznego był super”
“Chodzić nie lubię ale szkoła git”
“Ze wszystkich szkół do jakich chodziłem zdecydowanie najlepsza. Wspaniała atmosfera, bardzo dużo można się nauczyć. Bardzo dobre praktyki, świetni nauczyciele. Zdecydowanie najlepsze technikum w Słupsku”
“Przyszedłem tam nie potrafiąc nic, a wyszedłem pełen wiedzy, umiejętności i inteligencji. Nauczyciele pełna profeska, choć zdarzały się wyjątki. Szkoła zadbana, duża i pełna nowoczesnego sprzętu do nauki. Polecam wszystkim, którzy się jeszcze zastanawiają. Obojętnie jaki kierunek bo i tak uzyskacie tam niezbędna wiedze do dalszego rozwoju w życiu. Pozdrawiam rocznik 2000.”
“Fajna szkola można się wiele nauczyć”
“Szkoła rewelacja. Świetny poziom matematyki, życzliwi nauczyciele. A jeśli komuś nie chce się uczyć to każdej szkoła będzie nieodpowiednia. To o tych, którzy dali 1*. Budynek bardzo nowoczesny jak i podejście do nauki nauczycieli, szkoła przyjazna uczniom. Polecam!”
“Plusy placówki: - Empatyczna, zaangażowana i kompetentna kadra. - Bardzo sprawna komunikacja na linii przedszkole - rodzic. - Transparentne zasady dla dzieci i rodziców dotyczace np. udostępniania zdjęć i przynoszenia własnych zabawek oraz tego co można a czego nie powinno się przynosić gdy dziecko obchodzi w przedszkolu urodziny. - Plany dydaktyczne, jadłospisy, plany dnia są udostępniane rodzicom. - Placowka podąża za normami i przepisami np. ustawa chroniąca wizerunek dzieci w internecie ( ust.Kamilka). - Budynek wewnątrz został zmodernizowany i odświeżony, dzięki czemu jest czysto, estetycznie i przytulnie. - Dydaktyka/zajęcia np. w gr tygrysków: 3 razy w tygodniu angielski, rytmika, gimnastyka, logopeda (nieobowiązkowa religia). Opieka psychologa. Można dodatkowo zapisać dziecko na zajęcia realizowane przez firmy zewnętrzne, gimnastyka korekcyjna, taniec, ceramika - są płatne. Aczkolwiek panie nauczycielki prowadzą zajęcia w bardzo urozmaicony sposób, więc wykupienie dodatkowych aktywności nie jest konieczne. - W przedszkolu od niedawna funkcjonuje biblioteczka i wypożyczalnia puzzli, dzięki czemu dzieci mogą wymieniać się książkami i puzzlami. Z naszej perspektywy jest to bardzo trafiony pomysł, dziecko uwielbia po przedszkolu czytać wypożyczoną książkę i układać rodzinnie puzzle. - Placówka jest czynna od 6 do 17. - Przedszkole jest, także bardzo chętne i otwarte na wszelkie pomysły dotyczące wycieczek plenerowych, tematycznych. Bardzo stara się sprostać wymaganiom, co bywa trudne, gdyż wiadomo nie da się wszystkim dogodzić :):) Minusy (postrzeganie oczywiście zależy od perspektywy): - Łączenie grup w godzinach wczesno porannych i późno popołudniowych. Na szczęście nie wszystkie grupy wiekowe spotykają się razem lecz zachodzi nastepujacy podział: najmłodsze dzieci z ciut starszymi ("misie" i "króliki") oraz średnie z najstarszymi ("tygryski" i "sowy"). Wydaje mi się, że nie jest to zła wola przedszkola, tylko praktyka podyktowana względami logistyczno-ekonomicznymi. Poza tym taki proceder stosowany jest przez wiele placówek, aczkolwiek moje dziecko tego nie lubi. - Dwutygodniowa przerwa wakacyjna. Wcześniej przedszkole w wakacje pracowało ciągiem (ponownie j.w. prawdopodobnie o zmianie zadecydowaly względy logistyczno-finansowe). Nie lubię wystawiać opinii, gdyż sam proces jest w moim odczuciu czymś negatywnym (oceniamy/szufladkujemy), jednak bardzo doceniam dotychczasową pracę i starania Pań: Ani, Justyny, Agnieszki. Ich postawa zbudowała we mnie poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Imponujace są rownież ilość zmian jakie z "przytupem" wprowadziła nowa Pani Dyrektor. Uważam, że o dobrych rzeczach powinno się mówić i je doceniać :) A zmiany i wyjście z dotychczasowej strefy komfortu bywa trudnie, co często budzi sprzeciw oraz niezadowolenie lecz w perspektywie długofalowej okazują się korzystne. Mam nadzieję, że nigdy nie zmienię zdania o tym miejscu i ludziach tam pracujących :)”
“Super przedszkole ,Panie z rewelacyjnym podejściem do dzieci .”