Opinie

  1. Michalina Otlewska ★★★★☆

    Bardzo fajna Szkola mili, fajni nauczyciele toaleta jest świetna jest papier, boisko, hala sportotowa ,plac zabaw i stołówka obiady 8,5/10 niektórzy nauczyciele są nie mili jak nim nie podpadniesz to super ale jest jedna jedyna pani nauczycielka której nie lubie i to się chyba nigdy nie zmieni czyli Izabela Steffans uczy polskiego naprawdę nie polecam niej ale czasami jest miła ale to rzadko ale strasznie polecam Kasie Kallowską bardzo dobrze uczy matematyki a skąd wiem ? Bo chodzę do tej szkoły a jak się pytam gamoni klasowych to mają same 6,5 z matmy bo tak dobrze tłumaczy pani z matmy

  2. Kornel Kapucha ★☆☆☆☆

    Nie lubię tej szkoły. 3/4 nauczycieli nie umieją uczyć.

  3. Laiss ★☆☆☆☆

    Niemiłe dzieci, zachowują się skandalicznie, nauczyciele nawet mili, ale czasem nie dają rady, bo jest duża ilość dzieci w klasach!!!

  1. Katarzyna Juszkiewicz ★☆☆☆☆

    Witam serdecznie Chciałabym wyrazic swoj niesmak i zdziwienie przy ocenie kapeluszy na Dzień Sw Patryka To miala byc praca kreatywna dziecka A "wspaniali nauczyciele z komisji" nagradzali wyroby RODZICOW NIE DZIECI ! TO PRZYKRE ZE TAK PODCHODZICIE PANSTWO DO KREATYWNOSCI DZIECI To podobno jest wychowanie szkolene i uczenie dzieci samodzielnosci ? No coz przykro sie parzy na takie podejscie przez Pedagogow

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szkoła Podstawowa w Bojanie?

Szkoła Podstawowa w Bojanie znajduje się przy Wybickiego 38, 84-207 Bojano, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Szkoła Podstawowa w Bojanie?

Można skontaktować się z Szkoła Podstawowa w Bojanie pod numerem +48 586 760 385

Jak można dotrzeć do Szkoła Podstawowa w Bojanie?

Do Szkoła Podstawowa w Bojanie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements