Przegląd katalogu
- 147 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 98% Ze zdjęciami
Znaleziono 147 wyników
Przeglądaj restaurant w Gdańsku, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 147 wyników w Gdańsku, Pomorskie. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 189,554 opinii i ocen.
“Smaczne, domowe jedzenie, podane w estetyczny sposób. Porcje duże. Można się najeść. Ceny akceptowalne. Próbowaliśmy 2 zup: kremu z kukurydzy i kapuśniaku. Obie smaczne. Frytki, pieczony kurczak (miękki w środku, skórka bardzo dobrze spieczona) i sałatka również bez zarzutów. Super, że w tej okolicy powstało miejsce, w którym można dobrze zjeść. Idealnie, żeby zajść na obiad po zabawie z dziećmi na pobliskim placu zabaw, czy spacerze wzdłuż ścieżki od Parku Oruńskiego. Polecajka!”
“Restauracje w hotelach niestety bywają różne wszyscy o tym wiemy i mówiąc różne mam na myśli że zazwyczaj podają dość przeciętne jedzenie. W restauracji Odlotowej jest zupełnie inaczej. Czujemy się tu bardzo przytulnie, restauracja jest bardzo zadbana miła muzyka leci w tle. Następnie wita nas przesympatyczna Pani z obsługi która przy okazji gotuje naprawdę wybitnie. Zjadłem krem z Warzyw oraz krewetki. Zanim pomyślałem o zdjęciu zupy to już jej nie było. Kusi mnie żeby niedługo spróbować kolejnych dań po takim wzorowym pierwszym wrażeniu na pewno będę chętnie tu wracał. Szczerze polecam !”
“Bardzo dobre pierożki w atrakcyjnej cenie. Wziąłem te z mięsem - były takie smaczne, że jeden zestaw został zjedzony już w aucie. :) POLECAM!”
“Lokal przestronny, byłem zaraz po otwarciu więc wszystkie miejsca były wolne. Ameryki w lokalu wiele nie widać, ale są drobne akcenty. Krzesła wygodne, stoły porządne, zabudowany taras bardzo fajny, trochę głośno w trakcie deszczu. Jedzenie bardzo smaczne, wołowina soczysta, delikatna w teksturze i pełna smaku, rozpływała się w ustach. Frytki fajnie doprawione, lemoniada smaczna, czekadełko w postaci popcornu okej (szkoda tylko, że zimny). Ceny dość wysokie, ale jeśli droższe pozycje są tak samo dobre albo lepsze niż smash którego jadłem to warte ceny. Fastfood nigdy nie dorówna jakości prawdziwej restauracji.”
“Jedno z najlepszych miejsc z kuchnią meksykańską w jakiej byłem. Wewnątrz rewelacyjny klimat, zadbany każdy najmniejszy detal. Świetna, szybka obsługa. Na poczęstunek totopos, a na każdym stoliku dwie butelki salsy z Meksyku. Bardzo rozbudowane menu, wiele niespotykanych nigdzie indziej w Polsce przekąsek i innych dań. Zamówiłem bardzo opłacalny zestaw lunchowy, Crema de Frijoles dobrze doprawiona podana ze śmietaną i kolendrą, Vegan Burrito smaczne, zawierało tofu, paste z czerwonej fasoli i dużo świeżych warzyw. Miejsce zdecydowanie warte spróbowania.”
“Chyba mój ulubiony obecnie bar mleczny w Gdańsku. Bardzo szybka obsługa. Dużo opcji wyboru. Porcja ultra duże. Są dania wybitne lecz zdażają się takie do zapomnienia z zdecydowaną przewagą tych pierwszych.”
“Jedzenie przepyszne, obsługa - wyższy poziom jakości, atmosfera - super Polecam”
“Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Obsługa fenomenalna, pani w rudych włosach do tego stopnia zaangażowana, że pobiegła za nami już po wyjściu z lokalu, bo zapomnieliśmy naszego wynosu. Przepyszny ramen, niezależnie czy to Kraków czy Gdańsk, Akita „dowozi” poziom zawsze”
“Powiem tylko jedno - PRZE PYSZ NIE!!!! Jadłam pierogi ruskie na przystawkę oraz kaczkę z kopytkami dyniowymi i burakiem. To było kulinarne przeżycie a nie tylko posiłek. Najlepsza kaczka w moim życiu (a jestem jej fanka od dawna i nie jedna kaczka zniknęła spod mojego widelca). Pierogi były lekkie, bardzo dobrze doprawione i pełne smaku. Kelner który nas obsługiwał był pełen profesjonalizmu, miły i dbał o każdy detal! Dziękuję za to kulinarne doznanie i mile spędzony czas! Do zobaczenia!”
“Burgerki przepyszne, ciekawe i kreatywne połączenia smakowe. Zadbanie o detale takie jak torby, pudełko do frytek owijki wszytsko jest personalizowane pod ta restauracje. Obsługą przyjemna i miła. Polecam sprobować!!!!”
“Dzisiejszy wieczor zaczal sie od przepysznej przystawki - carpaccio z awokado w stylu azjatyckim. Dania glowne rowniez pozytywnie zaskoczyly, spaghetti z sosem pomidorowym - klasyka nigdy nie zawodzi. Gnocchi z warzywami rowniez bardzo smaczne. Drinki hugo idealnie dopelnily cala kolacje. Czas oczekiwania i obsluga rowniez zadowalajaca. Miejsce bardzo klimatyczne, restauracja godna uwagi.”
“Fenomenalna kuchnia gruzińska. Najbliższa tego typu restauracja to chyba dopiero w Wrocławiu. Smak potraw godny podziwu. Porcje są duże a ceny racjonalne. Warto odbić na obrzeża Gdańska aby rozsmakować się w kuchni gruzińskiej. Jedyny minusik to skromne menu.”
“Jedzenie bardzo dobre robione na bieżąco i chwilę trzeba było poczekać. Obsługa przemiła. Jeden minus to brak toalety. Mało stolików ale nie mieliśmy problemu akurat był stolik wolny.”
“Ostatni posiłek w Gdańsku przed powrotem do domu. Z wielu źródeł dochodziły nas słuchy, że warto to miejsce odwiedzić. Na początek, trzeba wejść wysoko. Świetny widok z balkonu na resztę miasta oraz świetny wystrój w środku jak i na zewnątrz. Mnóstwo miejsca, świetne na większe wydarzenia. Zamówiliśmy deskę Jungla, czyli w zasadzie wszystkiego po trochu. Świetne żeberka Teriyaki, dobry kurczak buffalo, średni satay z kurczaka, bardzo dobre pierożki gyoza z kaczką, kalafiory w panko słabe, nie mój klimat, to samo halloumi w miodzie. Warzywne spring rollsy w porządku ale bez szału, sałatka i domowe kimchi poprawne, świeże, no i frytki z batatów, smaczne. Do tego wszystkiego dipy w 3 smakach, mango mayo, Teriyaki mayo i chipotle mayo, wszystkie smaczne. W zupełności wystarczy dla dwóch osób. Furorę natomiast zrobiły drinki, od samego wygląda i podania bo smak. Są to napoje bezalkoholowe, cytrusowe, słodkie, po prostu świetne.”
“Załogo w I-100 Gram, dziękuję, że jesteście!!! dziś także świeże i smaczne jedzenie w rozsądnej cenie, ten lokal w centrum Wrzeszcza sprawia, że życie jest prostsze i weselsze dla zabieganych i wszystkich korzystających z usługi gastronomicznej! smacznie i w rozsądnej cenie”
“Od zawsze marzyłam żeby zwiedzić ten piękny budynek. W końcu można! A do tego napić sie naprawdę pysznej czekolady. Świetne miejsce na randkę”
“Halibut był przepyszny! Gdybyśmy mieli bliżej, na pewno wrócilibyśmy jeszcze raz tam zjeść. Przez nasze całe wakacje to tu zjedliśmy najlepszą i w sumie najtańszą rybę w zestawie z pysznymi surówkami i frytkami. Będę wspominać długo to miejsce i ten smak :) obsługa super!”
“Hotel bardzo ładny, na wysokim poziomie, lokalizacja świetna, pokoje wyposażone we wszystko co potrzebne, łóżka wygodne ale niestety małe, no i migające niektóre żarówki od punktowegp oświetlenia. Poza tym mam uwagi do dwóch kwestii: po pierwsze przy zameldowaniu na recepcji nie jest tłumaczone, co się gdzie znajduje w hotelu, nie powiedziano nam ani gdzie są serwowane śniadania i obiadokolacje ani w jakich godzinach, po drugie na basenie w ogóle nie ma ratownika, ani nikogo z obsługi, co powoduje totalny rozgardiasz i brak nadzoru nad puszczonymi samopas dzieciakami.”
“To jak w tym hotelu wyglądają śniadania to jest coś NIEPRAWDOPODOBNEGO!!! Taki wybór dań trudno sobie nawet wyobrazić, a tu się to dzieje naprawdę. Pokoje też eleganckie, bogato wyposażone i bardzo przestronne. Polecam wybrać pokój o podwyższonym standardzie. Hotel w centrum, aczkolwiek w cichej okolicy. Tuż obok przystanek tramwajowy, ale na dwodzec, do Żurawia czy Fontanny Neptuna albo galerii Forum da się dojść pieszo. Po drugiej stronie ulicy lokalne sklepiki.”
“Polecam jak najbardziej. Dworek, hotel, restauracja i obsługa jak najbardziej godne polecenia. Czyste pokoje, pyszne śniadania. Kawałek od centrum ok 10-15 min jazdy. Jeśli jedzie sie zwiedzać Trojmiasto to jest to idealne miejsce pomiędzy Gdańskiem a Sopotem. Kilka minut pieszo jest Biedronka i Lidl jakieś 300-500 m.”
“Przemiła obsługa, a właściciel to po prostu złoty człowiek — widać, że robi to wszystko z sercem. Jedzenie przepyszne, a sajgonki to absolutny sztos — najlepsze, jakie jadłem! Klimat miejsca jest bardzo fajny, swojski i autentyczny. To nie jest lokal w marmurach i pozłacanych ścianach, tylko taki, w którym czuć duszę i prawdziwą pasję. Jeśli komuś przeszkadzają stare kafelki czy prosty wystrój, to chyba nie o jedzenie i atmosferę mu chodzi. Tutaj liczy się smak, serdeczność i to, że wszystko jest robione z miłością. No i ceny — naprawdę bardzo przystępne jak na tak dobre jedzenie. Polecam z całego serca! ❤️”
“Ocena 5 gwiazdek to zdecydowanie za mało! :) Sasza jest fantastyczną, otwartą i uśmiechniętą osobą. Od razu tworzy swobodną atmosferę aż się chce zjeść i spędzić czas w Planie A :) Jedzenie... Wyśmienite! Świeży makaron, jakość produktów najwyższa, smaki genialne. Ukłony dla Antona :) To był nasz pierwszy wypad do Palnu A i wrócimy na pewno nie raz żeby spróbować wszystkie dania :) Dziękujemy, trzymamy za Was kciuki i do zobaczenia wkrótce :)”
“Niezmiennie moje ulubione miejsce na śniadania. Każdy pobyt w A la francaise to mała podróż na Loarę - zarówno na poziomie smaków jak i atmosfery.”
“Bardzo fajny barman w okularach, dobrze doradza w wyborze drinków, bardzo kontaktowy i miły świetnie się z nim gada. Atmosfera bardzo przyjemna, napewno przyjdę kolejny raz, polecam z całego serca”
“Bardzo dobry burger, super bułka robiona codziennie rano na miejscu. Niestety nie zdążyłem zrobić zdjęcia, bo byłem za głodny. Wołowina zrobiona na medium, soczysta, dobre sosy. Wspaniała obsługa. Polecam.”
“Jak zawsze pyszne jedzenie i sowite porcje dla nawet najbardziej wygłodniałych klientów. Jak zawsze kolejka za stolikiem czas oczekiwania jednak niezbyt długi gdyż pracownicy uwijają się jak mrówki aby szybko przygotować i posprzątać stoliki dla kolejnych klientów. Warto stać nawet w najdłuższej kolejce. Jedyny drobny minus za klime która nie daje rady przy upałach jako klient spokojnie daje radę szkoda jednak pracowników. Przepyszne miejsce polecam każdemu”
“Bardzo dobre jedzenie, jednak największa robote robi obsługa która jest mega sympatyczna. Widac, ze udalo sie zbudowac zgrana ekipe, co w gastro jest bardzo wazne :)”
“Pierwsze piętro . Ramen mega ! Super energiczna obsługa , bardzo miła i pomocna . Smacznie i na prawdę dżem porcję !”
“Mały klimatyczny bar z domowymi obiadami. Ceny przystępne, jedzenie smaczne, miła obsługa. Polecam :)”
“Moje pierwsze spotkanie z Masną Michą - zamówienie z dostawą na 11 posiłków z prośbą o dowoz na konkretną godzinę. Rety jakie to było dobre. Zamówiłyśmy na kilka różnych pozycji - każda świetna. Dla mnie może trochę za mało soli, surf&turf odrobinę za pikantny (zdanie kolezanki), ale poza tym rewelacja. Na Dzień Kobiet dostałyśmy rabat, obsługa była przemiła a zamówienie dotarlo co do minuty! Wielka różnorodność pozycji, każda znalazła coś dla siebie :) Bardzo dziękujemy i na pewno wrócimy :)”