Przegląd katalogu
- 22 Łączna liczba firm
- 4.5 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 95% Ze zdjęciami
Znaleziono 22 wyników
Przeglądaj restauracja z kuchnią japońską w Gdyni, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 22 wyników w Gdyni, Pomorskie. Średnia ocena 4.5/5 na podstawie 12,969 opinii i ocen.
“Super miejsce bardzo dobre jedzenie w rozsądnej cenie duże porcje, bardzo miła obsługa, bedziemy wracać jak tylko będziemy w Gdyni, pozdrawiamy miłą obsługę.”
“Bardzo fajna lokalizacja super jedzenie wystrój taki sobie obsługa bardzo miła ceny też ok polecam”
“Dziś po raz pierwszy spróbowałem sushi produkcji tej restauracji. Nie zawiodłem się. Zamówiłem lunch nr 3 - zupa tajska z krewetkami oraz rolki futo z łososiem + zestaw wege dla żony. Zupa bardzo smaczna, wyrazista, lekko pikantna. Rolki świeże, zrobione bardzo dobrze. Żona również zadowolona. Polecamy.”
“Serdecznie polecam współpracę z Panem Karolem. Jedzenie doskonale skonfigurowane do potrzeb klienta, nieskończona różnorodność dań. Pełen profesjonalizm i obsługa. Serdecznie polecam.”
“Fantastyczne sushi, stosunek rybek i warzyw do ryżu - najlepszy, świeże składniki, pięknie podane, miła obsługa, jedno z lepszych sushi w Gdyni. Bardzo polecam.”
“Dla mnie jest to zdecydowanie najlepsze sushi w Trójmieście. Zamawiałem z Agato już kilkakrotnie - z dostawą, z odbiorem. Zawsze szybko, sprawnie, pysznie. Rolki dobrze przygotowane, ryż idealnie ugotowany. Świeże, bardzo dobre jakościowo składniki. Do tego zestawy okazjonalne są petarda - aktualnie wakacyjne połączenia z truskawką i kiwi - ogień, nie boją się eksperymentować i wychodzi to doskonale! Porcja na wynos przepięknie udekorowana - nigdy, żadne sushi na wynos jakie zamawiałem nie wyglądało tak ślicznie. Na miejscu przemiła obsługa. Chce się wracać i będę wracał ☺️”
“Bardzo smaczne i pięknie podane sushi. Sympatyczna i uśmiechnięta obsługa. Lokal ładny, przestronny a zarazem przytulny. Idealne miejsce zarówno na obiad, randkę czy spotkanie w większym gronie. Polecam! :)”
“Niesamowite zaskoczenie, prawie 30 lat na diecie roślinnej i trudno mnie raczej zdziwić wegańską kuchnia. A jednak Enoki to się udało :) Niesamowite kombinacje smaków, super ciekawe i kreatywnie przygotowane potrawy. Uczta dla oczu i języka - rewelacja! Obowiązkowy przystanek na gastronomicznej mapie Trójmiasta. (A nie testowałem jeszcze sushi xd) Trzymajcie ten poziom, na pewno będę wracał.”
“Nowy zestaw „jesień” naprawdę przepyszny, szczególnie nowe, nietypowe hosomaki z łososiem i zapiekanym serem. Polecam zamówić dopóki jest dostępny (˶ᵔ ᵕ ᵔ˶) Pani, która obsługuje chyba tylko w weekendy jest przemiła, a muzyka, którą wybiera jest idealnie wpasowana w moje upodobania. Bardzo dziękuję za wczorajszą super wizytę ૮₍ ´ ꒳ `₎ა”
“Przepyszny ramen, przepyszne sushi! Polecam to miejsce z calego serca, klimat obsluga i jedzenie, wszystko gra!”
“Świeżość, smak, idealne połączenia, wspaniała prezentacja to charakteryzuje to miejsce. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam i bardzo się cieszę że miejsce wciąż trzyma wspaniały poziom i niesamowitą jakość.”
“Najlepsze Sushi jakie jedliśmy. Z tego co wiem jest faworytem w całym trójmieście! ❤ zamawiamy regularnie! Wszystko świeże, bardzo smaczne! Plusem są promocje, konkursy i rabaty. Od serca polecam!”
“Jedzenie 10/10, byłyśmy na All You Can Eat, sympatyczni i mili sushi masterzy - duży plus za komunikatywność i otwartość :)) Obsługa również bardzo miła, pomocna ale nie wchodząca w prywatną strefę klienta - same plusy! Miejscówka czyściutka z klimatem, polecam baaaardzo mocno :)”
“Open sushi oznacza że zamawia się 3 potrawy z menu w trzech rundach. Dobrze zamawiać jak najmniejsze porcje ;) Przepyszne gunkan z seriolą i bao z kalmarem. Cała reszta czyli rolki, nigiri, sashimi, hosomaki itp. są warte grzechu przejedzenia. Są też specjalne wersje wege. Obsługa bardzo miła. Pani Sandra przywitała nas miło i przynosiła coraz to nowe przysmaki. Nie szczędząc słów otuchy. Przyznaję, że łakomstwo pozwoliło to wszystko wchłonąć ale pod koniec było ciężko. Lokal usytuowany jest na poziomie gruntu, osoby niepełnosprawne wjadą i wejdą spokojnie. Wózek dziecięcy też się zmieści. Nie ma kącika dla dzieci co akurat jest zaletą. Parking nieco oddalony ale też niedaleko.”
“Świetne miejsce, klimat, muzyka i właściciel. To był nasz pierwszy raz z Ramenem i wybraliśmy idealne miejsce, bo jedzenie jest fantastyczne. Zaczęliśmy od krewetek w panko. Surówka do nich jak i sos - pierwsza klasa. Ramen ktory wybraliśmy był z wieprzowina a drugi z wołowiną. Dwa zupelnie inne buliony i dodatki. Aromatyczne pyszne i ogromne sycące danie. Na pewno wrócimy spróbować innych dań z menu. Na deser zamówiliśmy mochi. Pyszne lody w różnych smakach. Pan ktory nas posługiwał posiadał ogromną wiedzę o Japonii i daniach. Świetne miejsce. Polecamy.”
“Nasz pierwzy ramen zdecydowaliśmy się zjeść w restauracji Umi Ramen gdyż był po drodze na dworzec PKP. I był to strzał w 10. Zdecydowalem się na Miso Tonkotsu, a żona na New Wave Shoyu i oba dania były pyszne. Przypieczony delikatnie chrupiący boczek bajka, jajko którego się obawiałem również bardzo smaczne. Gorąco polecam jeżeli ktoś się jeszcze waha. My już jesteśmy fanami ramenu. Polecamy.”
“Bardzo dobry chinol, niedrogi, smaczny, szybki a porcje spore.”
“Nie znając jeszcze Gdyni zamówiłam pierwszy raz na wynos właśnie tu. Jadam sushi Od wielu lat, w wielu miejscach, jestem fanką. Szczerze- tak dobrego jescze nigdy. Duże,nie oszukane rolki,pełne ryb,owoców morza. Utrzymujcie tylko ten poziom,a będę tylko tu zamawiać!!!!”
“Wyśmienite sushi i aromatyczne zupy miso. Rolki starannie przygotowane o fajnych i zróżnicowanych smakach - na pewno niejeden smakosz sushi je doceni. Wszystko zapakowane bardzo estetycznie. Szybki dowóz na miejsce.”
“Makaron sprężysty, taki jak ma być. Świetny tantanmen ramen, bardzo dobrze doprawione mięsko. Przystawka z kawałkami kurczaka i majonezem cytrynowym warta spróbowania. Ogólnie porcja ramenu z dodatkiem jajka jest idealnej wielkości. Czuć jakość składników. Na pewno wrócimy. Dla podróżujących autem - warto ogarnąć dojazd do parkingu, bo bezpośrednio przy lokalu ciężka sprawa. PS. Genialne plakaty! Lokal poznany dzięki aplikacji finebite.”
“Zamówiłem 4 rameny shoyu. Dostawa zbliżona do zapowiadanej, makaron rewelacja (chyba najlepszy jaki jadlem), bulion mięsko i jajo perfect (następnym razem wezmę dodatkowe jajo). Na bank wrócę.”