Przegląd katalogu
- 3,871 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 3871 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,871 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 3,237,383 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera restauracja z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Wejherowo i innych.
“Bardzo smaczne obiady. Miła obsługa oraz szybko realizowane zamówienie. Obiad z zupą 35 zł a danie dnia z zupą 30 zł. Polecam .”
“Jedzenie smaczne. Zupa rybna treściwa, zrazy wołowe z buraczkami doprawione a krewetki w punkt zrobione podawane z grzankami. Najsłabszym punktem był deser dnia- mango sticky rice. Brakowało w nim mleka kokosowego. Panna cotta się obroniła. Plus za wodę dla psa.”
“Przepyszne dania, przemiła obsługa. Oferta kolacji romantycznej- rewelacja! Z całego serca polecamy!”
“Niesamowita pizza, ciasto wyśmienite, dodatki najwyższej jakości, napoje zarówno gorące jak i zimne bardzo dobre. Obsługa bardzo miła . Klimat pierwsza klasa. Byłem tu drugi raz i zapewne tu wrócę, kiedy będę znów odwiedzał Szwajcarię Kaszubską.”
“Piękne miejsce i pyszne jedzenie. Obsługa bardzo miła i dosyć szybka. Policzki z dzika fenomenalne, łosoś pieczony też. Jedyny przytyk to frytki do dania dziecięcego. Restauracji o takim standardzie po prostu nie wypada serwować mrożonych frytek. Chyba lepiej usiąść w środku - na tarasie ciężko opędzić się od os. Polecam pospacerować po obiekcie po obiedzie.”
“Bardzo dobre jedzenie wręcz wyśmienita kuchnia . Słowa uznania dla kucharzy. Cenowo więcej niż przyzwoicie.Polecam gorąco.”
“Najlepsza pizza w okolicy!! W Gdańsku takiej dobrej nie zjecie! Fajny włoski klimat, miły właściciel i do tego wszystkiego przystępne ceny!”
“Sushi bardzo świeże, pyszne i podanie bardzo estetyczne i kreatywne. Klimat bardzo przytulny. Pani kelnerka extra miła, uprzejma i kochana, aż chce się tu siedzieć...☺️ Polecam wszystkim, od dzis to moje ulubione miejsce z sushi.”
“Jedzenie bardzo dobre zwlaszcza pierogi gyoza, zestaw sushi duzy i smaczny, wieprzowina rowniez dobra choc jak dla mnie za slodka. Nuggetsy dla dzieci to spora porcja. Najslabszym punktem lokalu jest dla mnie muzyka, czulem sie jak bym czekal na polaczenie w przychodni :) Miejsce polecam i napewno tu wrocimy.”
“Bardzo dobre sushi Burger, obsługa też bardzo miła. Polecam!!”
“Super ekipa pizza bardzo dobra lepszej nie jadłem pozdrawiam z Sopot festiwal”
“Wspaniała pizza miły klimat przyjemnie się siedzi i zjada pyszniutką pizzą Polecam nawet dziecią”
“Pyszne jedzenie, świetna obsługa czego chcieć więcej. Zdecydowanie najlepsza pizzeria w okolicy. Szczerze polecam”
“Pizza rewelacja, dawno nie jadłam tak pysznej pizzy ♥️ ciasto idealne, dodatki świeże i jest ich całkiem spora ilość. Obsługa też na duży plusik. Skorzystamy jeszcze nie raz i polecamy”
“Bardzo dobre jedzenie w przystępnych cenach. Papryki nadziewane mięskiem super smaczne. Tak samo jak gulasz I barszczyk. Polecam”
“Pani w recepcji bardzo uprzejma, dokladnie pokierowala gdzie znajduje sie restauracja. Na restauracji rowniez trafilem na bardzo mila obsluge. Pani kelnerka chetnie i z usmiechem przyjela moje zamowienie, a czas realizacji zamowienia byl bardzo krotki co bylo dla mnie bardzo satysfakcjonujace. Bardzo polecam. Napewno bede wracac.”
“Spotykamy się na rodzinnych obiadach. Zacznę od wystroju ,miejsce gdzie chce się wracać o każdej porze roku ,ponieważ wystrój jest zawsze inny i przepiekny jak w bajce. Jedzenie kurcze bardzo dobre i zmienia się menu dość często polecam kaczkę, żeberka tatar .... Obsługa przemiła u nich nie ma rzeczy niemozliwychi dodam że nie pracują za karę tylko robią to co lubią.... Zawsze będziemy tam wracać dla wystroju ,jedzenia i obsługi i dodam że malo jest takich miejsc jak Złota Róża...wielki ukłon dla właścicieli, kucharzy i całej obsługi....”
“Chciałbym wyrazić ogromne zadowolenie z obsługi kelnerskiej Pani Anety. To osoba niezwykle kompetentna, uśmiechnięta i życzliwa. Z pełnym profesjonalizmem dba o gości, wykazując się przy tym doskonałą organizacją i znajomością menu. Pani Aneta potrafi stworzyć miłą, swobodną atmosferę, a jej uprzejmość oraz szybka i sprawna obsługa sprawiają, że pobyt w restauracji staje się prawdziwą przyjemnością. Zdecydowanie zasługuje na najwyższe uznanie i gorąco polecam jej obsługę każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość i gościnność.”
“Krzysiek, wraz z Pawłem ogromnie Ci dziękujemy za opiekę i dogranie wszystkiego na tip top przed weselem, oraz za wszelkie wsparcie i pomysły na drinki dla naszych gości. Nasze marzenie o sangrii oraz o pięknym, drewnianym barze się ziściły, chociaż wiemy że nie jest on zbyt lekki :D Dziękujemy! Twoi barmani byli niesamowici i stanowili wspaniałą atrakcję dla naszych gości. Smaki serwowanych drinków były niepowtarzalne, a różnorodność menu sprawiła, że każdy gość znalazł coś dla siebie, nawet ten niepijący alkoholu. Jako wedding plannerka jest pod wrażeniem Twojego profesjonalizmu i doświadczenia. Nie mogę się doczekać współpracy z Tobą przy ślubach, które zorganizuję dla moich Par Młodych ”
“Świetna pizza, miła obsługa, osławę sezonowe napoje. Akceptowalny czas oczekiwania nawet przy pełnym obłożeniu. Odwiedzamy regularnie i nigdy się nie zawiedliśmy :)”
“Świetne miejsce na mapie gastronomicznej Gdańska. Bardzo dziękuję pani Miśce oraz Panu Wojtkowi za wspaniałą i bezszelestną obsługę, pojawiali sie niepostrzeżenie wtedy kiedy byli potrzebni. Porcje są bardzo sycące, dobra karta win, plus za polskie wina, rewelacyjny tatar z polędwicy wołowej, szaszłyki z dorsza, pieczony sandacz z dań głównych oraz glazurowana jagnięcina w porterze bałtyckim - sztos. Na pewno będziemy wracać przy okazji ponownych odwiedzin w Gdańsku! ❤️”
“Warto odwiedzić i zjeść dobrą rybkę i nie tylko smażoną bo w ofercie dostępne różne warianty rybki. Kolejny raz zjadłem ze smakiem. Ciepłe i pachnące prost z prawdziwej wędzarni opalanej drewnem.”
“Trafiliśmy tu przypadkiem ( przyjechaliśmy na koncert i znaleźliśmy na opiniach-także ludzie dawajcie opinie!) od wejścia boski klimat- dla rocznika 80tego łezka w oku się kreci i niesamowity powrót do przeszłości chociażby dzięki zdjęciom z kadrów filmów tamtych lat. Właściciel - na luzie, bez spiny i dobry doradca - posłuchajcie go w poradach- wie co gada;-) jedzenie - majstersztyk. Smacznie, pyszne sosy, mięsko idealnie usmażone , duża porcja, bekon i cheddar mmmmm no i na koniec : piwa kraftowe, które idealnie pasują do tego miejsca! Moje top i 6/6”
“Przytulna osiedlowa pierogarnia. Może nie ma do wyboru dziesiątków smaków, ale to co jest dostępne, jest bardzo smaczne i w przystępnej cenie. Bardzo miła obsługa, ale szkoda ,ze tylko do 18 czynne”
“Dieta godna polecenia. Wszystko świeże,kolorowe . Smak obłędny ,możliwość wymiany posiłków, co też jest na duży plus. Dobry kontakt z kierowcą. Na razie jest to drugi tydzień testowania ,napweno nie ostatni.”
“Niewielki lokal z oryginalnym menu, w którym serwują wyraziste zupy i świeże, chrupiące pieczywo. W środku zaledwie kilka małych stolików, ale w sezonie letnim jest przestronny ogródek. Zamówiona zupa cebulowa była intensywna i dobrze doprawiona. Do tego zestaw past do pieczywa, gruzińskie lobio i kremowy ser labneh obie bardzo smaczne. Porcja past idealna na kilka kanapek. Miejsce nietuzinkowe, bardziej polecam na śniadanie niż obiad. Można się dobrze najeść, choć ceny mogłyby być nieco niższe.”
“Bardzo dobre bajgle w cenie 39zl. Cena wydawała się dość wysoka jednak kanapka jest duża. Pieczywo ciepłe, świeże oraz udana kompozycja. Obsluga bardzo szybka, nie trzeba było długo czekać. Mozna też spróbować lokalnego pomorskiego piwa Amber.”
“Zdecydowanie polecam. Tatar przepyszny, boczniaki, hamburger. Następnym razem spróbuję kolejne dania.”
“Dobra pizza nic dodać nic ująć, jadłam lepsze jadłam gorsze, ale miejsce zdecydowanie mogę polecić”
“Pizza była przepyszna, obsługa bardzo miła, a właściciel – sympatyczny Włoch, który tworzy w lokalu cudowną atmosferę. Z przyjemnością wrócimy!”