Opinie

  1. Mateusz S. ★★★★★

    Przyjemny i poprawny kebabik. Dobrze zrobiona kula mocy. Dodatkowy plus za poinformowanie pewnej grupy o sporej liczbie zamówień, a co za tym idzie spory czas oczekiwania i możliwości, że zabraknie mięsa. Zachowanie i komentarze tej grupy ludzi pokazało, że bardzo dobrze, że dla nich zabrakło.

  2. Pawel Biskupski ★★★★★

    Jem dużo kebabów i muszę stwierdzić że ten kebab jest naprawdę pyszny.plus miła obsługa.przejezdzajac tą trasą już wiem gdzie się zatrzymać

  3. Mateusz Czekaj ★★★★★

    Serdecznie polecam. Kebab w bułce z dużą ilością mięsa. Szybki czas przygotowania.

  1. Eryk grzeszkiewicz ★★★★★

    Wziąłem 2 kebaby jeden z frytkami drugi samo mięso i powiem że naprawdę mięso pycha frytki też nie wiem co tam był za sos dodany taki słodkawy ale mega dobry wszystko pasowało polecam bo naprawdę pycha przy dość dużym ruchu bo i na wynos ludzie brali i telefonicznie dzwonili czekałem max 15 może min oboje państwo bardzo uprzejmi i miło naprawdę warto wjechać

  2. Kilux ★★★★★

    Kebab w bułce to świetny wybór, jak na taką małą miejscowość i taki lokal to naprawdę dobry kebab, mięsko dobrze zrobione, bułka podpieczona, warzywa świeże i do tego właśnie robione sosy. Obsługa bardzo miła, ceny fajne - polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kebab?

Kebab znajduje się przy Kościuszki 2, 76-230 Potęgowo, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kebab?

Można skontaktować się z Kebab pod numerem +48 797 463 611

Jak można dotrzeć do Kebab?

Do Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements