Burgery przygotowane i podane szybko co nie znaczy, że były niesmaczne, natomiast nie ma w nich nic wyjątkowego. W lokalu ruch niewielki ale czysto i schludnie.
Zdjęcia
Opinie
-
Mateusz Kisser ★★★★☆
-
mxmxmx 123 ★☆☆☆☆
Na zdjęciach przed lokalem jest pokazana pizza typowo włoska. Jednak po zamówieniu margherity dostałem pizzę która w 90% składała się z sera. Miałem wrażenie że zamówiłem ser z pizzą. Niestety nie dało się tego zjeść.
-
Bartosz Kocyło ★★★★★
Jedzenie bardzo dobre. Szybka realizacja zamówienia. Pozycja na zdjęciu jest to Burger Wiejski w zestawie z frytkami, cena 44 PLN. Burger przygotowany w mojej bułce, ponieważ nie spożywam glutenu. Polecam każdemu kto lubi burgery.
-
Helena Kliwison ★★★☆☆
Burgery w ogólnej ocenie średnie. Vege burger z halloumi był bardzo słaby. Ten burger akurat to kompletna strata pieniędzy. Jak widać na zdjęciu sera halloumi był jeden malutki plasterek... Cheesburger ok i frytki też (z tymże frytek zabrakło na dwie porcje i oddawali pieniądze). Czas oczekiwania dość długi (ok 40 minut) zwłaszcza, że w lokalu nie było ani jednego gościa. Da się podjechać wózkiem. Parking w bocznych uliczkach.
-
Em_Zed ★★★★★
Wszystko na topie, obsługa miła i jedzonko też dobre. Mięso dobrze wysmażone nie surowe w środku warzywa też czuć że świeże i bułka chrupiąca. W tych okolicach jedynie może dr burger próbować ale ten jednak bardziej mi smakował więcej było czuć składników w nim. Niebo w gębie ❤️
-
Ewelina Teske ★☆☆☆☆
Mysle że niestety ceny nie adekwatne do smaku, kebaba cena spoko, ale smak zostawia wiele do życzenia.. ale cena frytek z mięsem ( box z mięsem) mysl że nieźle przegięcie żeby za około 150g i 100 g mięsa zapłacić 34 zł. Jeden plus z tego wszystkiego pan kierowca Sylwester bardzo miły.
-
Anna Gappa ★★★★★
Niejednokrotnie zamawiałam dania na wynos i jeszcze ani razu się nie zawiodłam. Duży wybór dań, burgery wyglądają smakowicie a jeszcze lepiej smakują :)) w przypadku zamówień za wynos czasem trzeba uzbroić się w cierpliwość, ale na dobre rzeczy trzeba czasem zaczekać- warto :) polecam!
-
kubaba5 ★★★★☆
Calkiem przyjemne miejsce, na pewno lepsze niz wszelkiej masci nadmorskie kebaby, smazalnie niewiadomo czego itd. Miejsce znajduje sie kawalek od centrum, wiec jest tu calkiem cicho i spokojnie. Obsluga byla calkiem milo, zamowienie otrzymalismy szybko, ale z tego co czytalismy - mozemy potwierdzic ze zamowienia nie wychodza po kolei wg zamawiania :) Xamowilismy cheesburgera i pizze z serem i szynka - oba dania calkiem dobre. Najwiekszym atutem pizzy bylo smaczne i cienkie ciasto, z kolei po gryzie burgera najbardziej smakowal mi ser. Cenowo jest tu rowniez w porzadku - pizza dla 1 os kosztowala 26zl, burger to koszt 25-30zl, choc sa drozsze. Mysle, ze spokojnie moglibysmy tu wrocic w przyszlosci :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres SłodkoSłono Bar?
SłodkoSłono Bar znajduje się przy Słoneczna 15, 84-120 Władysławowo, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do SłodkoSłono Bar?
Można skontaktować się z SłodkoSłono Bar pod numerem +48 795 975 072
Jak można dotrzeć do SłodkoSłono Bar?
Do SłodkoSłono Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku