Opinie

  1. Antonina S ★★★★★

    Obsługa jest niezwykle miła, a porcje są duże i przepyszne! To miejsce z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Dodatkowym plusem jest duża liczba miejsc do siedzenia oraz dostępność toalety.

  2. Michał M. ★★★★☆

    Wszystko ok. Jedzenie pyszne ,porcje w sam raz. Minus -płatność tylko gotówką. Nie było by źle, ale pracownicy nie mają czym wydawać reszty i pojawia się problem.

  3. Anna Orzeł ★☆☆☆☆

    Właśnie zjadłam najgorsze placki ziemniaczane w moim życiu. A właściwie nie dało się ich zjeść. W karcie placki ziemniaczane z łososiem - brzmi pysznie. Uwielbiam placki w każdej postaci więc nie wahałam się zamówić. Niestety, placki grubości 2-2,5 cm w środku były zupełnie surowe, w ustach smak surowej mąki. Będę omijać szerokim łukiem i nie polecam innym, bo po prostu szkoda pieniędzy i żołądka.

  1. Mika K ★★★★★

    Bar Dell'ka to prawdziwy strzal w dziesiątkę. Pyszne naleśniki z serem, a te z pistacją to absolutny hit-obłedny smak, ktory zapada w pamieć. Dania dnia są smacznego, porcję naprawdę duże, więc nikt nie wyjdzie głodny. Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta- aż chce sie wracać!

  2. Marcin ★★★★★

    Wszystkie dania były w porządku. Zupa pomidorowa dobra i słodkawa a zupa buraczkowa dość gęsta i ostra. Pizza capriccosa smaczna na dobrym cieście. Pierogi ruskie bardzo dobre, dobry farsz i cienkie ciasto. Rumsztyk z cebulą nie był zbyt twardy, mięso w porządku. Surówki Świeże i smaczne. Fajne miejsce niedaleko od plaży. Dania zostały wydane szybko i sprawnie.

  3. Piotr Bozek ★★★★★

    Dzisiaj były naleśniki z serem - wyborne dwie pizze na wyśmienitym cieście z kremowymi sosami czosnkowymi i między innymi jeszcze rosołek jak u mamy - rewelacja

  1. Sylwia B ★★★★★

    Pyszne obiady!!! Gorące , szybko , smacznie Pizza, filet z kurczaka , placek, rolada wołowa z pieczarkami, frytki, surówki; przemiła obsługa , porcje XXL, przystępne ceny . Polecam!!!

  2. Katarzyna S ★★★★★

    Bardzo polecam! Byliśmy 5dni we Władysławowie,a codziennie jedliśmy obiady w Dell'ka. Jedzenie jest przepyszne ( jak w domu! ) ,ogromne porcje, ceny przystępne ( można się najeść za niewielką cenę ,a ogromny wybór dań) obsługa przemiła i tu też duży plus na miłą obsługę ! Obiady dnia to sztos, a niedzielny rosołek jak w domu. Piwko mega zimne na tak upalne dni. Polecamy,i kiedyś jeszcze wrócimy ;)

  3. Patryk Kalinowski ★★★☆☆

    Jedzenie dosyć przeciętne. Rosół bardzo dobry, porcja spagetti dosyć spora, jednak jedzenie zimne a sos tragiczny w smaku. Dorsz zjadliwy ale dużo poniżej przecietnej. Ceny porównywalne do konkurencji.

  1. Sebastian Mrowczynski ★★★★★

    Gorąco Polecam tę Restaurację. Bardzo Dobre jedzenie naprzykład takie ładnie wyglądające i pyszne naleśniki , miła obsługa a na dodatek są tam przystępne ceny. Pozdrawiam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar Dell'ka?

Bar Dell'ka znajduje się przy Ogrodowa 1, 84-120 Władysławowo, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar Dell'ka?

Można skontaktować się z Bar Dell'ka pod numerem +48 511 843 570

Jak można dotrzeć do Bar Dell'ka?

Do Bar Dell'ka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements