Opinie

  1. Jessica ★★★★★

    Piotrek, Mikita, Stasiu, Szymon cudowni pracownicy, selekcjoner sympatyczny, zachęcający do wejścia, gdyby nie on nie odkrylibyśmy tak cudownego karaoke (pozdrawiam ze Śląska :D), wymienieni barmani robią cudne drinki i nie patrzą krzywo na Twoje dziwne prośby hahahah pozdrawiam ciepło ekipkę!

  2. Hakub ★★★★★

    Wspaniali ludzie, wspaniały klimat. Cała ekipa Red Dog Bartosz, Mykta od zawsze serwuje najlepsze drinki, a magia karaoke z udziałem Leny i innych prowadzących ociepla wietrzny klimat Gdańska. Gorąco polecam ten lokal, gdyż jest to zdecydowanie najlepsze miejsce z karaoke (muzyką na żywo) gdzie można spotkać wiele ciekawych talentów !

  3. Kaja S ★★★★★

    Najlepszy bar w Gdańsku. Atmosfera jest świetna i tworzy idealne miejsce do spotkań ze znajomymi. Obsługa na najwyższym poziomie. Szczególnie barman Stanisław nie tylko profesjonalnie przygotowuje drinki, ale też potrafi doradzić i zaskoczyć kreatywnymi propozycjami. Każdy drink jest przygotowany z dbałością o szczegóły, a sposób podania robi wrażenie. Widać, że zna się na swoim fachu i wkłada w to serce. Dzięki jego uśmiechowi i otwartości każdy gość czuje się tam mile widziany. Zdecydowanie miejsce, do którego warto wracać. Pozdrawiam cieplutko

  1. Aleksandra Malottki ★☆☆☆☆

    Niestety nie udało nam się odwiedzić lokalu pomimo rezerwacji zrobionej miesiąc wcześniej. Samo zarezerwowanie stolika było bardzo utrudnione z powodu wyłączonego telefonu i nieudanych prób nawiązania połączenia przez kilka dni o różnych porach. Ostatecznie udało się zarezerwować stolik przez stronę internetową, co zostało potwierdzone mailem zwrotnym. Wizyta została zarezerwowana jako niespodzianka na wieczór panieński i była najważniejszym punktem imprezy. Kiedy dotarłyśmy do lokalu okazało się, że nasza rezerwacja „zagubiła się”. Nie udało się znaleźć miejsca w pozostałych lokalach i zostałyśmy na lodzie. Obsługa również nie wiedziała jak pomóc. Postawiło nas to w bardzo nieciekawej sytuacji. Na maile z prośbą o rozwiązanie sytuacji niestety nikt również nie odpowiada. Pozostał bardzo duży niesmak i prawdopodobnie nie odwiedzimy lokalu w najbliższej przyszłości.

  2. Przemysław Szulecki ★★★★★

    Fajny klimat na długiej. Mało miejsca do siedzenia ale tu o śpiewanie chodzi :) obowiązkowa miejscówka na mapie Gdańska w kontekście karaoke i dobrej zabawy!

  3. Magdalena Prus ★☆☆☆☆

    Bardzo nieprzyjemny prowadzący karaoke. Psuję cały klimat i odnosi się w chamski sposób do klientów. Wyłącza mikrofony kiedy coś mu nie pasuje. Naśmiewa się z obcokrajowców. Zdecydowanie do wymiany. Chamski typ.

  1. Zofia Trzciałkowska ★☆☆☆☆

    Chłopak, który prowadzi karaoke jest bardzo chamski i niemiło traktuje klientów. Nie polecam osobom, które chcą spędzić wieczór w miłym nastroju.

  2. Beata Wypustek ★★★★★

    Super miejscówka,klimatyczne miejsce dla kochających karaoke i chcących spotkać obcokrajowców.Można,śpiewać,pić i się przeciskać.Mila obsługa,prowadzący karaoke,brak odpowiedniej wentylacji- minussssds

  3. Izabela Snochowska ★★★★★

    Fajne miejsce z fajnym klimatem. Wpadłam tylko na chwile na karaoke. Było bardzo ciasno, ale wesoło. Wszyscy uśmiechnięci. Obsługa bardzo fajna, barmanka w warkoczykach przesympatyczna. Serwowała bardzo dobre shoty. Na pewno wrócę przy kolejnej wizycie w Gdańsku! Polecam.

  1. Ryszard Rachel ★★★★★

    Zatrzymaliśmy się na deserek, pyszna Szarlotka na ciepło z gałką lodów i bitą śmietaną. Miła obsługa, atutem lokalu jest miejscówka tuż przy Dworze Artusa i Fontannie Neptuna.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Red Dog Saloon?

Red Dog Saloon znajduje się przy Długa 45, 80-827 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Red Dog Saloon?

Można skontaktować się z Red Dog Saloon pod numerem +48 798 009 213

Jak można dotrzeć do Red Dog Saloon?

Do Red Dog Saloon można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements