Przegląd katalogu
- 118 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 80% Ze zdjęciami
Znaleziono 118 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Pruszcz Gdańskich, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 118 wyników w Pruszcz Gdańskich, Pomorskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 47,970 opinii i ocen.
“Najlepsze miejsce na szybkie zakupy”
“Obsługa jest ok Lokalizacja ok. Czego brakuje: lepszej jakości towarów ( owoce są zainfekowane ? Nie bardzo dobrej jakości) Dawnych rabatów przy płatności”
“Jeden z niewielu sklepików na "Komarowie" miła obsługa Polecam”
“Jedzenie smaczne, obsługa kelnerska przyjaźnie nastawiona, bywaliśmy niejednokrotnie na pizzy, makaronie, burgerze czy zestawie przystawek, lokal czysty i zadbany. Kucharz komunikatywny i sprawny. Polecam”
“Duży asortyment, świeże produkty. Bardzo polecam :)”
“Polecam ten sklep! Zgodnie z prawem w niedzielę za ladą stoi szefowa. Sprzedają też prawdziwe, niepodrobione produkty, w przeciwieństwie do Żabki na Żwirki i Wigury.”
“Bardzo miła pani najlepsza żabka w której byłem”
“Wspaniała i przemiła obsługa. Szeroki i świeży asortyment - warto tu kupować, bo i tanio i szybko. Polecam!”
“Jestem bardzo zadowolona z obsługi na stacji benzynowej. Bardzo miłe i sympatyczne dziewczyny, szczególnie chciałabym wyróżnić Matyldę, jest bardzo miłą osobą, wykonuje swoją pracę w 100%.”
“Sympatyczna obsługa. Jest wszystko to, co potrzeba.”
“Nie rozumiem negatywnych opinii, jadam w barze z tej sieci w Pruszczu na placu Kossaka dość często, ok 2-3 razy w miesiącu od ponad roku gdy jeżdżę do babci. Jadłam już kebaba zwykłego, rollo, kapsalona oraz zapiekankę. Mają świetne sosy i i smaczne mięso. Za każdym razem bardzo mi smakowały :) Szczerze polecam !”
“zawsze świeże i smaczne . Polecam”
“wahałem sie czy dać 4 gwiazdki, ponieważ frytek i surówki trochę mało tak o 1/3 i cena jak na Pruszcz nie dość, ale troche wysoka. Ale burger był bardzo dobry, druga restauracja w Pruszczu co nie robi burgerów na mrożonkach, i bułka bardzo dobra, polacam.”
“czasami ratuje jak wszystko inne poza stacją jest zamknięte”