Opinie

  1. Maciejos ★★★★★

    Jeden z lepszych warzywniaków w którym kiedykolwiek byłem. Owoce i warzywa są w naprawdę w jakości premium w przystępnej cenie, plus do tego ciekawy wybór przypraw i przetworów, no i miła obsługa oczywiście ;) Polecam.

  2. Jolanta Kwasek ★★★★★

    W sklepie , w przyjemnym otoczeniu i przy bardzo życzliwej obsłudze znajduję zawsze świeży towar w dużym asortymencie. Polecenia godne są wyroby sprowadzane od lokalnych dostawców, znacznie różniące się jakością od produktów sprzedawanych w marketach.

  3. Pawel Szwed ★★★★★

    Najleplszy warzywniak w miescie, warzywa i owoce zawsze świeże, obsluga przemiła, robie zakupy u Pani Izy 3x w tygodniu, polecam.

  1. arth 89 ★★☆☆☆

    Bardzo bym kibicował tego typu sklepowi blisko co zaoszczędziłoby mi czasu na dostawę z internetu. Niestety "smaki natury" to zaledwie 10% asortymentu, na półkach mnóstwo niezdrowych i sztucznych produktów, szkodliwy cukier wylewa się z niemal każdego produktu, widziałem tam nawet coca-colę... Radzę właścicielowi zaangażować się w prowadzenie sklepu. Więcej unikalnych produktów jak mąki lniane, kokosowe, migdałowe i inne. Zamiast cukru proponuję Erytrytol, Stewię. Wszelkie oleje też mile widziane. Terminy tych produktów są dosyć długie, a jeśli nie schodzą to zamawiać mniej lub brać to co właściciel sam może spożyć. Jedynie plus za duży wybór naturalnych przypraw, niestety tylko to zwróciło moją uwagę. Wracając do natury to zalecam nawiązać współpracę z lokalnym gospodarzem (najbliżej chyba jest w Radunicy), sprzedawać np jego jaja, mleko, śmietanę, sery, warzywa lub kiszonki. Po jaja chętnie bym przychodził nawet w cenie 1zł za sztukę, resztę kupiłbym przy okazji. Reasumując tematyka sklepu ma duży potencjał, ale brak mu tytułowej "natury" i zaangażowania właściciela co widać również po braku promocji na Google maps, brakuje choćby zdjęć wnętrza od właściciela więc potencjalny klient nie wie czego może się spodziewać. Czekam na zmiany albo nowy biznes w tym miejscu

  2. Lidka Lidka ★★★★★

    Duży asortyment, świeże produkty. Bardzo polecam :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SMAKI NATURY - WARZYWNIAK?

SMAKI NATURY - WARZYWNIAK znajduje się przy Stefana Rogozińskiego 5, 83-000 Pruszcz Gdański, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do SMAKI NATURY - WARZYWNIAK?

Można skontaktować się z SMAKI NATURY - WARZYWNIAK pod numerem +48 799 138 788

Jak można dotrzeć do SMAKI NATURY - WARZYWNIAK?

Do SMAKI NATURY - WARZYWNIAK można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements