Przegląd katalogu
- 56 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 89% Ze zdjęciami
Znaleziono 56 wyników
Przeglądaj restaurant w Pruszcz Gdańskich, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 56 wyników w Pruszcz Gdańskich, Pomorskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 33,159 opinii i ocen.
“Super miejsce, jestem nie pierwszy raz! Polecam!”
“Polecam,miejsce ma niepowtarzalny klimat który tylko dodaje uroku do ziemnego piwka z kija i pysznej zapiekanki. Świetne miejsce na spędzenie czasu ze znajomymi”
“Gustownie urządzona pizzeria z magicznie pyszną pizzą. Nie wiem, jak to robią, ale ciasto jest delikatne jak pianka, a sery są wspaniale dobrane. Wszystko tworzy fantastyczną kompozycję. Polecam.”
“Polecam , szczególnie Kraft , trochę utrudniona komunikacja z obsługą ale dodaje to dodatkowego smaczka. Jedzenie bardzo dobre.”
“Jedzenie przepyszne, właściciel restauracji - Sebastian przemiły i bardzo bardzo gościnny. Pięknie zorganizował nam kolację rocznicową. Dziękuje i pozdrawiam serdecznie.”
“Bardzo fajna restauracja w Pruszczu Gdańskim. Jedzenie jest pyszne, a porcje całkiem duże. Można się nimi spokojnie najeść. Ceny może średnie, ale jedzenie w pełni na to zasługuje. Obsługa to dwójka przemiłych kelnerów. Toaleta koedukacyjna, ale za to bardzo czysta. Na miejscu bezplatny parking na 3 samochody. Zjeść latem można wewnątrz i na świeżym powietrzu. Restauracja oferuje płatności gotówką i elektroniczne. W restauracji znajdują się ciekawe zabytkowe przedmioty z opisem związane z lokalną historią. To czyni miejsce bardzo klimatycznym.”
“Bardzo niecodzienne miejsce z niezwykłym klimatem! Wnętrze przenosi w lata 70–80, a nastrojowa muzyka w tle idealnie podkreśla charakter restauracji. Jedzenie przepyszne – świeże, domowe, tradycyjna polska kuchnia w najlepszym wydaniu. Zdecydowanie warto odwiedzić!”
“Nigdy nie przywiązywałam uwagi do smaku pizzy dla mnie pizza to pizza zwykły fastfood by się zakleić To co przeżyłam po spróbowaniu tutaj pizzy zmieniło moje zdanie Pizza z truflowym sosem jest rozkoszą dla podniebienia Ciasto przepyszne Cieszę się że tutaj jesteście”
“Trafiłyśmy tutaj z przyjaciółką przez zupełny przypadek na trasie. Zamówiłyśmy zestaw 6 oraz mix sashimi. Wszystko było przepyszne, świeże. W zestawie nie było żadnej słabej, “zapychającej” miejsce rolki. Wszystkie były TOP, bardzo smaczne, różnorodne. Bardzo polecamy to miejsce.”
“Bardzo dobre jedzonko. Zarówno garmażeria jak i świeże potrawy w restauracji. Korzystamy również z cateringu na Święta i wszystko jest pyszne, ceny uczciwe. Polecam!”
“Bardzo smaczna pizza, miła obsługa, kącik dla dzieci, znakomity sos. Klimatyczne miejsce :) polecam”
“Pani za barem bardzo uprzejma, doradziła jaki zestaw na pierwszy raz dobrać. Jedzenie bardzo dobre, a stosunek jakości do ceny oceniam na 10/10. Jestem fanem wszelkiej maści posiłków z wieprzowiny i schabowy był niesamowity. Zdjęcie obrazuje jego wielkość. Bez żył, pięknie rozsyłany, usmażony z tego co wyczułem na jakimś łagodnym smalczyku. Serdecznie polecam.”
“Pierwszy raz odwiedziłam tą restaurację jestem bardzo zadowolona,jedzonko smaczne bardzo ładnie podane.Kacik zabaw dla dzieci to plus jeśli idziesz z dziećmi.Polecam w 100%”
“Pomidora + klopsiki pycha Krupnik + dewolaile pycha Do tego dwa kompociki i około 64 zł za wszystko Polecam , jedziecie było świeże i pyszne”
“Przyjemne miejsce. Można na chwilę przysiąść, napić się kawy/herbaty i zjeść jakieś słodkosclci. Są też lody, ale Grycana więc nie każdemu muszą pasować. Obsługa dość wolna, bo nawet w sobotę tylko jedna osoba obsługuje. Jedyny minus, to toaleta na zewnątrz lokalu, gdzie trzeba biegać z kluczem.”
“Po mojej wizycie w Kazoku Sushi & Ramen muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z jakości jedzenia i obsługi. Obsługa była bardzo miła i pomocna, a sushi zostało ładnie zaprezentowane i wydawało się bardzo świeże. Słychać było od kucharzy, że przygotowują sushi z pasją i starannością. Co do smaku, sushi było pyszne i świetnie dopasowane do mojego gustu. Warto zaznaczyć, że sushi w Kazoku Sushi & Ramen jest również bardzo estetyczne, co dodaje do jego atrakcyjności. Co do klimatu w środku, wydawał mi się on całkiem przyjemny, chociaż zdecydowanie brakuje tam japońskiego stylu. Moim zdaniem, wprowadzenie więcej elementów japońskiej kultury, takich jak dekoracje czy muzyka, z pewnością by podniosło atmosferę i uczyniło wizytę jeszcze bardziej niezapomnianą. Podsumowując, Kazoku Sushi & Ramen to wspaniałe miejsce, gdzie można zjeść pyszne i pięknie zaprezentowane sushi, a także cieszyć się miłą obsługą. Choć brakuje tam nieco japońskiego klimatu, to i tak polecam to miejsce z czystym sumieniem.”
“Przepyszne, ciepłe drożdżówki, genialne kartacze i pierogi. Uwielbiamy też rosół i szczawiową. Przemiła obsługa, bardzo polecam”
“Trafiłam przypadkiem szukając miejsca na szybki obiad. Przystępne ceny, adekwatne do miejsca. Domowo. Czysto. Obsługa miła. Obiad wydany bardzo szybko. Bar oferuje dwudaniowy obiad dnia. Polecam pracownikom i przejezdnym.”
“Miejsce wystrojem szczególnie nie zachęca, ale jedzenie było bardzo smaczne. Dość duże porcje, przystępne ceny i miła obsługa. Chętnie jeszcze tu wrócę.”
“Zdecydowanie polecam to miejsce. Ceny nie są wygórowane, a jedzenie jakościowo jest na wysokim poziomie. Pani, która tam pracuje to bardzo sympatyczna osoba. :) Dużo opcji wege co jest dodatkowym plusem ♥️”
“Jedzenie smaczne, szybko, sprawnie i ładnie podane. Porcje solidne. Wyszliśmy najedzeni. Obsługa na medal, uśmiechnięta i szczera :) obok sala zabaw dla dzieci. bardzo polecam”
“Niepozorne miejsce. Trafiliśmy w zasadzie przez przypadek - i bardzo sympatycznie wyszło. Jest smacznie. Porcje spore (można zabrać na wynos). Rodzinnie. Przystępnie cenowo. Trafimy ponownie - już nie przez przypadek.”
“Bardzo smaczne. Porcje były tak duże że nie bylem wstanie zjesc wszystkiego pani zaproponawala mi spakowania na wynos, jest to ogromny plus ( nie wiele restauracji proponoje tego typu opcje).Obsługa sympatyczna. Bardzo przyjemne miejsce. Polecamy!”
“Polecam każdemu z całego serca. Czas oczekiwania na dwie pizze to jakieś plus minus 15 minut, pizza gorąca pyszna i wyglądała wystrzałowo, polecam wszystkim którzy chcą dobrze zjeść!!!!!❤️❤️❤️”
“Ogólnie cały czas zamawiamy do domu ta pizzę.Zawsze jest smaczna soczysta i cieplutka. Ale wczoraj zostaliśmy nie zadowoleni z dostawy. Sama pizza była zimna, i poza tym krawędzi pizzy byli twarde że można było złamać żeby(prawdopodobnie że zadlugo stała w piecu) ,poza tym przyjechała bez żadnego sosu(ogólnie to nie jest największym problemem).Proszę wziąć to pod uwagę.”
“Postanowiliśmy sprawdzić i nikt z nas nie żałuje, szczerze polecam. Strogonowa dawno tak dobrego nie jadłam, burger smaczny bardzo, pizza również, ja osobiście żałuję jedynie, że nie ma z truflami bo uwielbiam ale może kiedyś.”
“Miejscówka na terenie starej stacji paliw. Wyjazd na Gdańsk.Pychota kurczaki z różna i inne mięsne smaki. Sprawna obsługa. Miejsce do parkowania. Wiaty dla klientów pragnących zjeść na miejscu. Przyjazna okolica. Ceny umiarkowane. Przydał by się jeszcze na zewnątrz kran i umywalka do mycia rąk klientów jedzących na miejscu. Polecam zgłodniałym, przyjazne miejsce w samym centrum Pruszcza Gdańskiego.”
“Super obsługa i klasycznie smaczna kawa aż się nie chciało wychodzić. Pada deszcz na zewnątrz a tu tylko telewizora brakowało. To zrozumiałe dlaczego koncept leżaków przy Żabkach poszedł w zapomnienie. Oh jak bardzo ratuje sytuację godziny otwarcia. Po za tym bardzo sprawnie obsługują tutaj sprawy blików. Oby młoda obsługa była tutaj cały czas.”
“Pyszne jedzenie w dobrej cenie, duże porcje, polecam :)”