Przegląd katalogu
- 88 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 95% Ze zdjęciami
Znaleziono 88 wyników
Przeglądaj pet hotel w Sopocie, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 88 wyników w Sopocie, Pomorskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 45,431 opinii i ocen.
“Standard wysoki, przeszklona łazienka Pokój nie duży ale wystarczający na 2osoby. Super lokalizacja. Obsługa obiektu online, karty w sejfie, zero problemów. 4 minuty pieszo od Monciak.”
“Villa 20 w Sopocie to świetne miejsce na wypoczynek – zaledwie kilka minut spacerem od plaży i centrum. Pokoje są czyste, przytulne, a obsługa bardzo serdeczna i pomocna. To kameralna willa z rodzinną atmosferą – idealna na spokojny pobyt nad morzem. Polecam!”
“Klimatycznie, czysto, świetna atmosfera, świeża pachnąca wyprasowana pościel.Każdy znajdzie pokój wg własnych upodobań i preferencji. Pokoje wieloosobowe dają możliwość poznania nowych ludzi i wymianę doświadczeń, bo każdy czuje się tu jak w domu. Polecam serdecznie.”
“Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowni pobytem. Pyszne, różnorodne śniadania. Lokalizacja idealna. Pokój duży, przestrzenny, wygodny. Łazienka duża z dużym prysznicem. Wszędzie czysto i przyjemnie. Polecamy!”
“Pobyt z dwójką dzieci 6 lat i roczek , hotel pięknie umiejscowiony - kilka kroków od plaży , czysto, pyszne różnorodne śniadanie. Proces rezerwacji przebiegł bardzo sprawnie Pani Karolina pomogła nam wybrać najlepszą dla nas opcję, jesteśmy wdzięczni za jej zaangażowanie , dzięki tak miłej obsłudze pozytywne wrażenia są zanim przekroczy się próg hotelu . Podziękowanie również dla Pani Ani , która oddzwoniła ze pokój już na nas czeka wiedząc o podróży z małym dzieckiem . Dziękujemy i pozdrowienia z pokoju 303.”
“Skorzystaliśmy z oferty świątecznej. Cenowo rewelacja. Pokoje schludne, czyste, ciepłe itp. Łazienka funkcjonalna i czystą. Basen i inne atrakcje jak strefa relaksu super. Na koniec zostawiłam opinie o wyżywieniu. Niesamowicie smaczne i różnorodne zestawy posiłków. Wszystko doprawione, pyszne i podane bardzo ładnie. Obsługa uprzejma i pomocną. Desery wymiatają :)) kawa palce lizać. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu.”
“Super lokalizacja, duże pokoje i bardzo miła obsługa. Byłem już 3 razy i napewno wracam za rok.”
“Hotel Radisson Blu to bez wątpienia najlepszy hotel, w jakim kiedykolwiek byłem – a mówię to zarówno jako częsty gość, jak i osoba, która brała udział w budowie tego obiektu. Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że każdy detal został dopracowany na najwyższym poziomie. Strefa SPA to absolutna petarda – nowoczesna, przestronna i dopracowana w każdym calu. Zewnętrzne jacuzzi to coś niesamowitego: ciepła woda, świetna atmosfera i widok, który pozwala totalnie się zrelaksować. Do tego dochodzi rozbudowana strefa saun, która naprawdę robi wrażenie – różne rodzaje saun, komfortowe miejsca do odpoczynku i klimat, który przenosi człowieka w inny świat. Hotelowa restauracja to klasa sama w sobie. Jedzenie jest przepyszne, świeże i zawsze perfekcyjnie podane. Widać, że kuchnia pracuje na najwyższym poziomie. A śniadania hotelowe? Po prostu mega – ogromny wybór, świetna jakość produktów i obsługa, która dba o każdy szczegół. Radisson Blu to hotel, do którego wracam z ogromną przyjemnością i za każdym razem czuję, że wszystko jest przygotowane na topowym poziomie. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka miejsca, gdzie komfort, jakość i atmosfera idą w parze.”
“Świetny wybór! Pokoje były dostępne nawet późną porą, wszystko czyste, zadbane, schludne, eleganckie. Obsługa przemiła. Lokalizacja świetna, daleka od hałasu, a jednak blisko miasta, molo, morza i restauracji! Dodatkowy plus, nieświadomi niczego z narzeczoną zostawiliśmy klucze od auta (wynik spontaniczności i zmęczenia), które lezały przy recepcji. Obsługa szanując nas i nasz wypoczynek, gdy zobaczyła, że późno się zameldowaliśmy, schowali klucze do depozytu, gdzie po zejściu z pokoju do recepcji od razu wesoła nowina, że są i już na nas czekają! Polecamy z całego serca!”
“Lokalizacja TOP, lekko obok "Monciaka" czyli w ciszy i spokoju ale nadal blisko. Studio dla 4 osób KLASA. "Obsługa" super uprzejma miła i na wysokim poziomie. Psiolubstwo też na plus. Restauracja również TOP, dania ponadprzeciętne. A do tego śniadania w formie bufetu wchodzą jak złoto mmmmmmmm ten chlebek ”
“Wszędzie blisko, śniadania pyszne, w pokoju czysto, dostęp do herbaty i kawy całą dobę. Pokoje małe, ale mi to nie przeszkadzało, ponieważ tam tylko braliśmy prysznic i spaliśmy. Jak dla mnie to jedynym minusem jest mały prysznic i brak parkingu ( 3 miejsca parkingowe na które tak ciężko się załapać to jest duży problem i może skończyć się mandatem jak w moim przypadku). Polecam bo lokalizacja super!”
“Mimo iż nasz pobyt był, krótki jesteśmy bardzo zadowoleni. Pokój malutki, ale przytulny, ładnien urządzony i ma wszystko co potrzeba. Śniadania to kosmos. Takiej różnorodności i świeżości nie spotyka się nawet w dużo wyższych gwiazdkowo miejscach. Lokalizacja idealna. Coś czuję, ze wrócimy ;) Mam jedną uwagę tylko. W pokoju jest uskok, który warto oznaczyć jaskrawą taśmą (BHP lubi to) ;)”
“Bardzo dobre miejsce do wypoczynku. Łóżka wygodne, pościel pachnąca. Hostel posiada duża liczbę toalet i pryszniców. Wszystko czyste i zadbane. Bardzo dobra lokalizacja.”
“Serdecznie dziękujemy za fantastyczny czas spędzony w obiekcie. Pięknie i gustownie urządzone pokoje plus przemiła atmosfera i pozytywna energia to jest przepis na cudowne wakacje.Polecam to miejsce z całego serducha!!!!!!!!!!”
“Bardzo przyjemne miejsce. Czysto i w dobrej cenie. Możliwość skorzystania z parkingu. Śniadanie bardzo smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie i bardzo miła obsługa. Bardzo polecam.”
“Muszę zmienić poprzednią ocenę, z 2 gwiazdek na 5. Jeszcze kilka miesięcy temu ta siłownia nie widziała remontu i nowego sprzętu od czasów PRL... W ostatnim czasie musiał się zmieni właściciel. Odświeżona siłownia, nowy sprzęt. W końcu dobry standard.”
“Super miejsce! Wszystko blisko. Domek czysty, ładny, przestronny. Łazienka piękna i ogromny bardzo komfortowy prysznic! Kuchnia wystaczajaco wyposażona. Malutkie braki takie jak haczyki na kurtki, lampki nocne czy o kilka haczyków więcej w łazience na ręczniki. Praktyczna byłaby też rozkładana suszarka na pranie. Po tymi drobnostkami Super!”
“Apartamenty położone w bocznej, zamkniętej uliczce Sopotu. Oprócz mew, nie słychać żadnych hałasów. Bursztyn położony na 1 piętrze, w budynku po lewej stronie od wjazdu. Przypisany jest do niego parking podziemny. DO mieszkania dostać możemy się windą z parkingu lub schodami zewnętrznymi. Sam apartament bardzo duży. Podgrzewana podłoga w przedpokoju, salonie i łazience przy większej sypialni. Duża ilość szafek w kuchni. Brakowało nam jedynie światła pod blatami- awaria, gdyż zamontowane ogólnie jest. W mniejszej łazience pęknięta jest szyna od prysznica na podłodze więc woda wylewa się na łazienkę, trzeba uważać. Dwa tv, w sypiani oraz z salonie- nasze polskie podstawowe kanały na końcowych programach 3..,4.. W sypialni były już od początkowych numerów. Kontakt z panią w recepcji bardzo dobry. Zgłosiliśmy brak kostek do zmywarki , pani nam je przyniosła, przy okazji pokazała jak dobrze otworzyć drzwi balkonowe , gdyż są przesuwne. Latem po otworzeniu powiększają salon. Przy dłuższym pobycie latem, można do sprzątania użyć odkurzacza. Jest też deska, żelazko i suszarką. W mniejszej łazience jest pralka.”
“Super właściciele, bardzo pomocni o zaangażowani, spokojne miejsce, rzut kamieniem od "monciaka". Bardzo czysto, przyjemna strefa, designerska wspólna.”
“Właściciele to złoci ludzie, nigdy nie byłam tak miło przyjęta w żadnym miejscu noclegowym, chętnie opowiedzą o okolicy i pomogą. Pokoje są czyste i przytulne, każdy ma swój własny kolor przewodni, pościel jest biała, więc widać, że jest zachowana czystość i sterylność. Łazienka z dużym prysznicem, ładne wykończona, w środku znajduje się suszarką do włosów, w pokoju nie zabrakło nawet czajnika. Jestem bardzo zadowolona z pobytu. Na molo idzie się 5 minut, do centrum handlowego również, lokalizacja jest doskonałą. Na 100% wrócimy tam z partnerem.”
“Pani Paula zgodziła się na 1 noc przyjąć grupę rowerową, cena podlegała negocjacji. Łóżka piętrowe były zaskakująco wygodne , a pościel przyjemna i czysta. Dwa prysznice i dwie toalety ale daliśmy radę. Lidl i biedronka 5 min. W kuchni dużo miejsca i potrzebne wyposażenie. Jest herbata, czajnik, lodówka, patelnie itp. Dziękuję za sprawną, profesjonalną obsługę.”
“Serdecznie polecam !!! Mega miejscówka w Sopocie. Lokalizacja wręcz idealna Przemiła i pomocna obsługa. Super pokoje z bardzo wygodnym łóżkiem. Bardzo czysto i cicho. Zaznaczę ,że hotel posiada dwa "skrzydła" . Jedno jest odnowione i luksusowe. Drugie standardowe. Na pewno będę tam wracać- odwiedzając Sopot. Pozdrawiam serdecznie.”
“Chciałabym podzielić się z Państwem opinia o naszym pobycie w Fisher hous. Miejsce czyste, pachnące. Lokalizacja ekstra! Zaledwie 2 minutki spacerem do plaży. Właścicielka to złota kobieta! Nie jest to nasza pierwsza wizyta w tym miejscu, a kolejna i na pewno nie ostatnia :) Za rogiem Bar przystań (ceny przystępne, jedzenie bardzo dobre). Plażą w max 15 minut można dojść na molo. Myśle ze nie ma nad czym się zastanawiać. To mega dobra lokalizacja aby spędzić uroczo czas i mieć wszędzie blisko, polecamy!!”
“Przystanek Sopot Plaża odwiedzaliśmy na przełomie marca i kwietnia 2024 roku w okresie Świąt Wielkanocnych. Pobyt wspominany miło, choć nie należał do tanich. Pokój z niewielkim balkonem nie był mały i wyposażony minimalistycznie. Pomimo jasnego wyposażenia sprawiał wrazenie ponurego, za sprawą rosnącego obok drzewa, które dość skutecznoe zasłaniało promienie słoneczne. Wyposażenie wspólnej kuchni można określic "na bogato". Duża lodówla, zmywarka, płyta ceramiczna, mikrofalówka, toster, czajniki, garnki, patelnie i naprawdę olbrzymia zastawa. Obok, obszerna jadalnia/świetlica z dużym TV, stolikami, kawą i szerokim wyborem cherbat również do dyspozycji gości. Czystość wszystkich pomieszczeń również toalet i pryszniców nie budzi wątpliwości. Spory parking i dobra lokalizacja nieopodal centrum to kolejne plusy. Ogolnie polecam.”
“Dzień dobry bardzo polecam Ville SuperiQ ,cicha i spokojna okolica ,wszędzie blisko.Spacerkiem na plażę 15 min .Pokoje czyste ,nasz 312 odnowiony ściany biale ,łóżka wygodne .Bardzo polecam nie pożałujesz wyboru .”
“Piękne miejsce, bardzo miła obsługa. Blisko plaży”
“Pięknie urządzone wnętrza, z dużą dbałoscią o szczegóły. Doskonała lokalizacja. Raczej jest dość cicho w okolicy choc nocą przy otwartych oknach slychać pociągi. Ale jest klimatyzacja, okna mozna zamknąć i jest idealnie.”
“Bardzo fajny kemping, to miejsce posiada miejsca namiotowe dla kamperów oraz domki. W opłacie jest dostęp do łazienek które są czyste i nie ma problemów z ciepła wodą. Do morza jest około 600 metrów. Przy kampingu jest kawiarnia i restauracja. Bardzo blisko znajduje się stacja benzynowa Shell oraz sklep Lidl. Jedyny minus to bliskość drogi jeśli ktoś ma słaby sen i wybierze miejsce ma początku kampingu.”
“Polecam ten hotel z kilku powodów. Znajduje się on w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Bardzo blisko jest do plaży, dworca PKP Sopot Kamienny Potok, czy basenu. Dodam tylko, że kupując bilet dobowy na SKM Trójmiasta, można poruszać się pomiędzy Wejherowski a Gdańskiem Lipce. Hotel jest mega czysty, obługa na najwyższym poziomie, uśmiechnięta i pomocna. Pokój w którym byłem nr 5, był czyściutki, wygodny. Było w nim wszystko co jest potrzebne w takim miejscu. Lodóweczka, czajnik, kubeczki, herbatka, stolik z krzesełkami, duża szafa, stoliki no i oczywiście telewizor. Łazienka czyściutka, pachnąca. Nic nie było urwane czy niedziałające, jak to bywa w innych hotelach. Ręczniki duże i małe. Miałem widok na hotelowy parking. Jest on płatny, ale warto opłacić i mieć spokój z autem. Jest też miejsce, gdzie mogą się pobawić dzieci. Polecam wykupić pobyt ze śniadaniem, które jest mega smaczne, cieplutkie z ogromną ilością potraw. Jest wszystkoczego dusza zapragnie. Można też wtym miejscu kupić obiado-kolajcę. O samej restauracji napiszę w opinii pod nazwą restauracji Zezowata Flądra. Tak więc, bardzo gorąco polecam Wam ten hotel. Ja, jak i małżonka z pobytu jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze tu wrócimy. Pozdrawiam Romuald i Bogusia”
“Bardzo miła obsługa (Pani Ania). Pokój spoko, ale za taką cenę można znaleźć coś lepszego. Widać że pokój już potrzebuje remontu (N38). Ogólnie hostel spoko, jak na 2 nockę”