Pobyt w listopadzie wraz z zabiegami w pobliskim zakładzie zabiegowym, także basen. Przejście ok. 20 m pomiędzy budynkami. Czystość, obsługa w jak najlepszym porządku, wspaniała kawka z expresu plus herbatki, woda, cukierki. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam. Kilka zdjęć przedstawia śniadanka w pobliskiej restauracji, 10-12. Dorota
Zdjęcia
Opinie
-
Dorota Niemyjska ★★★★★
-
Agnieszka P ★★★★★
Nie spodziewaliśmy się tak cudownego pobytu tutaj. Pokoik jest niewielki, ale zapewnił wszystko czego potrzebowaliśmy.. Czystość na najwyższym poziomie! Kontakt z personelem recepcji - bez zastrzeżeń. Na miejscu kawa i herbata bez ograniczeń. Śniadania - bomba. Nie ma zbyt dużego wyboru posiłków, jednak każde danie jest dopracowane i smaczne. Obsługa restauracji wspaniała. Parking znajduje się tuż obok bazy noclegowej. Pomimo, że jest niewielki to wszystko jest dobrze zorganizowane. Lokalizacja pokoi jest na prawdę wyjątkowa... Tuż przy wejściu na plażę, przy samej promenadzie oraz molo. Jeśli ktoś nie chce nocować w centrum miasta - szukaj innego noclegu. To normalne, że w weekend od rana będziemy słyszeć przechodniów pod oknami a w tygodniu od rana odgłosy statków znajdujących się na morzu oraz mew. Jednak, nic nie zastąpi porannych spacerów po plaży, na którą mamy dosłownie kilka kroków ! Polecamy z czystym sumieniem i na pewno jeszcze tutaj wrócimy !
-
Marta Matusiak ★★★★★
Wszędzie blisko, śniadania pyszne, w pokoju czysto, dostęp do herbaty i kawy całą dobę. Pokoje małe, ale mi to nie przeszkadzało, ponieważ tam tylko braliśmy prysznic i spaliśmy. Jak dla mnie to jedynym minusem jest mały prysznic i brak parkingu ( 3 miejsca parkingowe na które tak ciężko się załapać to jest duży problem i może skończyć się mandatem jak w moim przypadku). Polecam bo lokalizacja super!
-
Marlena Rokosz ★☆☆☆☆
Pokoje mega ciasne, obok łóżka przejście z każdej strony to około 30/40 cm. Śniadanie w restauracji oddalonej od hotelu o około 500 m, dość kiepskie jeśli ktoś nie je smażonych jajek (w 4 wariantach) lub śniadania na słodko(2 warianty) to nie ma co zjeść, bo były tylko te dwie możliwości-do wyboru tylko jedna możliwość. W dodatku w tej restauracji to śniadanie kosztuje 32 zł, a w hotelu zapłaciłam za nie 50 zł. Jak chciałam zrezygnować ze śniadań to dowiedziałam sie, ze 20% kwoty i tak już teraz muszę zapłacić za te co chciałam-nie zostałam o tym poinformowana wczesniej, ze nie moge zrezygnować nawet z tych kilka dni do przodu. Dodatkowo Pan mi powiedział, ze mnie nie poinformował, ale nie policzył mi podatku w wysokości 182 zł, wiec i tak powinnam sie cieszyć. Jeśli chodzi o sprzątanie i czystość to kiepski poziom. Przysługuje 1 raz na 3 dni, ale w trakcie naszego 5 dniowego pobytu nikogo nie było. Dodatkowe sprzatnie jeśli ktoś chce to 80 zł, ręcznik dodatkowy bądź wymiana 40,00 zł (ja na 3 osoby dostałam 2 szt). Z wyposażenia dostępny tylko żel pod prysznicem i suszarka do włosów, nic więcej w pokoju nie ma. Żelazko i deska dostępne w korytarzu.
-
Nirwana ★★★★☆
Bardzo małe pokoje. Cena za pokój bardzo wysoka. Dobra lokalizacja. Personel życzliwy i pomocny. Śniadanie oferowane na zasadzie voucheru realizowanego w barze na mieście. Dziwne.
-
Piotr P ★★★★☆
świetna lokalizacja obok molo w Sopocie i wejścia na plażę, sprawna obsługa, mały ale przytulny pokoik, ogólnie dostępny ekspres do kawy, wykupione śniadania dostępne w dwóch nieopodal położonych restauracjach - polecam na krótkie wypady
-
Joanna Łukomska ★★☆☆☆
Lokalizacja jest dobra , centrum , jednak jeśli brać pod uwagę pokój z widokiem na morze pozostawia wiele do życzenia gdyż widoku brak . Na zdjęciach pokój wyglada na dużo większy w rzeczywistości mieści się tylko łóżko , przez mały korytarzyk ciężko jest minąć się w dwie osoby . Do przespania się na jedną noc bez wypakowania walizek . Jednak na dłuższy okres jest niewygodny. Wystrój ładny i w miarę czysto . Jednak już tam nie wrócimy .
-
Jakub Reniec ★★★★★
Jestem dość miło zaskoczony. Moje potrzeby zostały spełnione w większym stopniu niż przy niejednej wizycie w bardziej "luksusowych" miejsach. Lokalizacja jest super, widoki z okna wręcz "idealne". Pokoje są bardzo kreatywnie urządzone. W pokojach znajdują się ręczniki, mydło, płyn. W przestrzeni wspólnej - 4 różne herbaty, ekspres do kawy, śmietanka do kawy, a nawet jabłka. Większość właścicieli obawia się takich rozwiązań, bo klienci mogą zabrać zbyt dużo do domu itp. Fajnie, że SeaSide stawia na "niszowe" i bardzo fajne rozwiązania!
-
Kasia Kamińska ★★★★★
Mega fajny hotelik w genialnej lokalizacji. Pokoje bardzo czyste, obsługa bardzo miła. Poza sezonem świetna cena i cichutko. Rzeczywiście pokoje są małe ale można się zorganizować . Dużym minusem jest brak bezpłatnego parkingu ale to niestety bolączka wszystkich turystycznych miast. Gorąco polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres SeaSide Sopot?
SeaSide Sopot znajduje się przy Plac Zdrojowy 3, Dolny Sopot, 81-726 Sopot, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do SeaSide Sopot?
Można skontaktować się z SeaSide Sopot pod numerem +48 513 122 041
Jak można dotrzeć do SeaSide Sopot?
Do SeaSide Sopot można dotrzeć, korzystając z poniższego linku