Opinie

  1. Katarzyna Martyniec (Refleksolog) ★★★★★

    Bardzo dobra lokalizacja i komunikacja z obsługą ,dostępna wyposażona kuchnia, spokojnie, czysto. Zabrakło mi zasłony w oknie(tylko firana), a pokój na parterze, materac już mocno wykorzystany i łazienka piętro wyżej oraz prysznice bez możliwości zamknięcia. Jednak pobyt oceniam bardzo dobrze.

  2. Artur ★★★★★

    Świetne miejsce do wypadów po Trójmieście. Stacja PKP, Monciak, molo, plaża - wszystko w odległości (na oko) mniejszej niż 0,5 km. Miejsce trzyma opisany na stronie standard. Do tego miła i pomocna obsługa. Obiektywny minus to bliskość ruchliwej ulicy - jeśli szukasz cichego zakątka to nie tu. No i łazienka do pilnego remontu. Z przyjemnością tu wrócę.

  3. Mateusz Biedrzycki ★★★★☆

    Za taką cenę nie można oczekiwać luksusów, na pewno na plus świetna lokalizacja, przemiła obsługa, możliwość przechowania bagaży oraz wi-fi. Na minus wspólne łazienki oraz spartańskie warunki w pokojach(przynajmniej tych jednoosobowych) gdzie jest tylko łóżko, krzesło, stolik, lustro i jedno gniazdko

  1. as ia ★☆☆☆☆

    Brak łazienki w pokojach żadnej informacji na stronie Pod prysznicem schodzi farbą ze ścian brak zamykania wchodzą tam panowie gdzie mają niby oddzielną toaletę Toalety brudne brak papieru Słychać wszystko trzaskanie drzwi wejściowymi jeżdżące walizki rano około 8 już jest bardzo głośno w całym hotelu

  2. Mariusz Nawrot ★★★★★

    Przystanek Sopot Plaża odwiedzaliśmy na przełomie marca i kwietnia 2024 roku w okresie Świąt Wielkanocnych. Pobyt wspominany miło, choć nie należał do tanich. Pokój z niewielkim balkonem nie był mały i wyposażony minimalistycznie. Pomimo jasnego wyposażenia sprawiał wrazenie ponurego, za sprawą rosnącego obok drzewa, które dość skutecznoe zasłaniało promienie słoneczne. Wyposażenie wspólnej kuchni można określic "na bogato". Duża lodówla, zmywarka, płyta ceramiczna, mikrofalówka, toster, czajniki, garnki, patelnie i naprawdę olbrzymia zastawa. Obok, obszerna jadalnia/świetlica z dużym TV, stolikami, kawą i szerokim wyborem cherbat również do dyspozycji gości. Czystość wszystkich pomieszczeń również toalet i pryszniców nie budzi wątpliwości. Spory parking i dobra lokalizacja nieopodal centrum to kolejne plusy. Ogolnie polecam.

  3. Marek Tomaszewski ★★★★☆

    Korzystałem z przechowalni bagażu, bardzo miła pani w recepcji, 10zl za sztukę (torbe, walizkę), za czas do 17:00.. (podejrzewam że od 9). Są jeszcze jakieś inne usługi w tym miejscu, wszystko wygląda całkiem ładnie. Polecam :)

  1. Sylwia Wrona ★★★☆☆

    3 gwiazdki ze względu na super lokalizację i miłą obsługę. Niestety ale potencjał tego miejsca jest stanowczo nie wykorzystany. W pokoju zimno, ponieważ są nieszczelne okna. Wspólna łazienka trochę jak na kempingu, bez minimum prywatności, brak ręczników do dyspozycji gości, pajęczyna na suficie, poziom czystości pozostawia wiele do życzenia. Minusem jest także to, że nie ma żadnego wytłumienia. Słychać rozmowy gości z pokojów obok a także kiedy kto korzysta z toalety. Napewno da się znaleźć coś w podobnych pieniądzach i lepszym standardzie. 200 metrów dalej są apartamenty w praktycznie w tej samej cenie a warunki dużo lepsze.

  2. Marcin Szynkowski ★★★★☆

    Dobra lokalizacja, w okolicy kilka sklepów, na plażę, molo i inne atrakcje bardzo blisko. W mniejszych pokojach jest wspólna łazienka, jedynie na górze w większym jest w pokoju. Wyposażenie średnie, żadnego ręcznika w łazience. Obsługa miła. Na minus płatny parking, który jest i tak ogrodzony. 40 zł za dobę, jeżeli jedziemy na jeden dzień to można to zdzierżyć, ale na więcej, to już niespecjalnie.

  3. Anna Mierzejewska-Suś ★★★★★

    Hotelik bardzo blisko plaży, mola i deptaku. Doskonale zorganizowany parking. Pokój czyściutki, łazienka również. Możliwość skorzystania z Netflixa i innych ciekawych kanałów. Śniadania pyszne, elegancko podane. Pani z recepcji przesympatyczna. Serdecznie polecam.

  1. Mo M ★★★★☆

    Miło spędziłam tam czas na wyjeździe. Standard dla studentki jest zadowalający, jednak momentami korzystanie ze wspólnych łazienek było uciążliwe. A śniadania były przepyszne! Obsługa hotelu była bardzo przyjazna i pomocna.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przystanek Sopot Plaża?

Przystanek Sopot Plaża znajduje się przy Fryderyka Chopina 38, Dolny Sopot, 81-786 Sopot, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przystanek Sopot Plaża?

Można skontaktować się z Przystanek Sopot Plaża pod numerem +48 517 222 502

Jak można dotrzeć do Przystanek Sopot Plaża?

Do Przystanek Sopot Plaża można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements