Przegląd katalogu
- 119 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 82% Ze zdjęciami
Znaleziono 119 wyników
Przeglądaj pensjonat w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 119 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 15,796 opinii i ocen.
“Super lokalizacja, która spełni oczekiwania każdego, można tu robić imprezy, uprawiać sport oraz odpoczywać. Mieliśmy okazję organizować tutaj kawalerski dla 14 osób, każdy mógł znaleźć coś dla siebie a lokalizacja pozwala na przedostanie się do Gdańska w nie całe 30 minut. Polecam serdecznie”
“COMBO - pierwszy raz u Magdy. Pełną profeska mimo młodego wieku. Polecam.”
“Wspaniały salon groomerski, pełen profesjonalizm, cudowna atmosfera. Z psiakiem można zostać, Pani wykonująca zabiegi przy piesku oddana całym sercem swojej pracy i zwierzakom. Dużo wskazówek i rad co do pielęgnacji psiaka. Nasz maltańczyk przez całe strzyżenie był grzeczny jak aniołek :) Polecam!”
“Polecam to miejsce! Idealnie przygotowane dla dzieci, jest dla nich sporo atrakcji. Jest czysto, kuchnia fajnie przystosowana a najlepsze jest miejsce na ognisko i grill, gdzie można sobie wieczorem posiedzieć z rodziną. Zakątek Adeli jest też przygotowany na każdą pogodę, w razie deszczu do dyspozycji jest namiot ze stolikami w środku przy grillu. Jeśli chodzi o plażę to można dojść do niej spacerkiem po pięknym lesie bez straganów w ciągu 7-10 minut. Plaża jest bardzo duża, czysta i piękna. 10/10”
“Świetna lokalizacja apartamentu, bliskość malowniczych jezior i rozległych lasów a jednocześnie blisko do Trójmiasta i najważniejszych atrakcji na Kaszubach. Apartament przestronnie urządzony, właścicielka bardzo życzliwa i pomocna. Warto przyjechać i samemu się przekonać.”
“Profesjonalne podejście do klijeta bardzo polecam tą firmę.”
“Pokoje czyste, zadbane w przystępnej cenie. Bardzo mili właściciele , którzy służą pomocą. Lokalizacja bardzo dobra, blisko centrum i morza. Bardzo fajne miejsce na wypoczynek z rodziną, dodatkowym atutem jest mały plac zabaw dla dzieci. Serdecznie polecamy, chętnie tam wrócimy.”
“Czyste i zadbane pokoje, właścicielka bardzo miła i pomocna. Polecam serdecznie”
“Świetne miejsce, tak dobre opinie o nim napewno nie są przypadkowe. Na miejscu, przed hotelem mamy darmowy parking. Ogólnie hotel znajduje się na zabytkowej ulicy wyłożonej kamieniami, którą przejazd nie należy do przyjemnych, ale to nie wina hotelu. Panie na recepcji bardzo miłe i pomocne. Mamy również dostęp do wspólnej, dobrze wyposażonej kuchni. Znajduje się w niej między innymi ekspres do kawy. Co do pokojów, jest w nich bardzo czysto i przestronnie, również one są dobrze wyposażone. Miałem w pokoju duży telewizor z płaskim ekranem, lodówkę, czajnik, łóżko podwójne i łóżko pojedyncze, garderobę i prywatną łazienkę. Oprócz tego sporo kawy, herbaty, cukru, żel pod prysznic, szampon do włosów i zestaw ręczników. Z pewnością jeszcze tu wrócę.”
“Bardzo dobre wykonanie. Obicia mebli ogrodowych wyglądają jak z katalogu.”
“Polecam. Pokój fajnie umeblowany, czysty, jest lodówka w pokoju, łazienka. W budynku jest wspólna kuchnia, która jest dobrze wyposażona. Bardzo mili właściciele, pomogą i doradzą. Nie miałam problemu z przyjazdem z psem, po uprzednim zgłoszeniu. Obiekt w ustronnej okolicy, blisko lasu, ale dobrze skomunikowany z centrum. Cenowo wychodzi bardzo atrakcyjnie.”
“Mieszkanie bardzo ładne, czyste i zadbane Lokalizacja idealna Pan właściciel miły i uprzejmy Napewno wrócimy Pozdrawiam”
“Jak ktoś szuka ciszy i spokoju, to tylko tu. Domek położony na uboczu Jantaru. Ale do centrum nie tak daleko. Pokój bardzo przytulny, czysty, kuchnia wyposażona we wszystko co potrzeba. W łazience odpowiednia ilość ręczników, papier. Dostępne wifi i Netflix. Na podwórku można zrobić grilla. Każdy z gości ma osobne wejście w domku. Także nikt sobie nie przeszkadza, jest komfort. Akceptowane są psy :))) Do plaży jest bardzo blisko, około 15 minut przez piękny las. Wejście nr.83 jest mniej uczęszczane, bardzo mało ludzi, także raj dla osób z psami oraz odludków ;) Można spokojnie posiedzieć z dala od innych. Właściciele przesympatyczni. Polecam to miejsce z całego serca. Pozdrawiam P. Jolu- Monika”
“Nasze wczasy zdecydowaliśmy spędzić tutaj czterokrotnie. Piękne i czyste pokoje, cena bardzo atrakcyjna, spokojna okolica. Gospodarze bardzo sympatyczni. Polecamy gorąco i pozdrawiamy właścicieli obiektu.”
“Przemiła obsługa (szczególnie Pani na recepcji - drobna blondynka - jest tak przyjazna i empatyczna, że człowiek czuje się "jak w domu"). Mój pokój lśnił i pachniał czystością - był lepiej wysprzątany niż w 4-gwiazdkowym hotelu, podziękowania dla Pań pokojowych za taką dbałość. Bardzo dobrze wygłuszone pokoje. Lokalizacja bardzo dobra w kontekście całej wyspy. Bardzo dobre śniadania. Jedyny(!) minus to bardzo słaba sieć wifi w pokoju - własciwie to nie działała, musiałam korzystać ze swojego prywatnego internetu. Ale to jedyny mankament. Z radością ponownie odwiedzę ten obiekt, panuje w nim wyjątkowa atmosfera. :)”
“Najlepszy pensjonat w Jantarze. Znakomita obsługa. Przyjeżdżam tu każdego lata!!!”
“Jestem bardzo zadowolony obsługa klienta na najwyższym poziomie pan bardzo komunikatywny i zapewne wrócę w to miejsce jeszcze nie raz.”
“Opisuję swój pobyt z punku widzenia rowerzysty-podróżnika, wracającego z Niemiec w okolice Warszawy. Rok wcześniej nocowałem w tym miejscu z siostrami, podczas sierpniowego wypoczynku, więc podczas wyprawy rowerowej postanowiłem ponownie spędzić noc w tym miejscu. Główną atrakcją jest atrakcyjna właścicielka, charyzmatyczna kobieta, która jedną ręką podniosła mój ciężki rower. Rower mogłem przypiąć do metalowej barierki na zewnątrz budynku, a budynki są dwa - jeden większy, drugi mniejszy. Tym razem nocowałem w mniejszym, który bardziej mi się podobał. Pokój duży, wygodny, czysty i zadbany. Cicha, spokojna okolica, z której w dziesięć minut można dojść na plażę. W pobliżu znajduje się sporo sklepów i stacja kolejki, którą można się łatwo dostać choćby do Gdańska. Cena w maju, przed sezonem, bardzo atrakcyjna. Pozdrawiam właścicielkę i polecam gorąco.”
“Bardzo fajne miejsce na noclegi dla całej rodziny,do dyspozycji 2-pokojowy apartament z osobną kuchnią i łazienką.Blisko centrum Gdańska,Bardzo dobry dojazd,miejsce postojowe w cenie.Mili właściciele.Serdecznie polecam...”
“Pokoje z łazienką czyste i ładnie urządzone. Miła właścicielka i jej mama. Na posesji jest plac zabaw dla dzieci. Można też zjeść tam różne posiłki. Okolica też przyjazna dla oka. Blisko do morza są też blisko 2 sklepy spożywcze. I chwila drogi samochodem do Władysławowa.”
“Przytulne pokoje, wnętrza z duszą i zaczarowany ogród. Blisko do sklepów spożywczych oraz co najważniejsze przystanku tramwajowego skąd można bezpośrednio dojechać nad morze!”
“Bardzo miła obsługa ! Właścicielka serdeczna,uczuciowa,polecam na spokojny odpoczynek”
“Daje po 3 gwiazdki bo pokój który miałem był na tyle obsługa nie wiadomo bo nie ma lokalizacja dobra cicho spokojnie,ale do starówki jest 2 km spacerkiem około 15 min prosta droga.Dla wygodnych można podjechać tramwajem 12 lub 10 kilka przystanków.Slabe WIFI w pokojach TV też różnie działa.Duza jadalnia na parterze i dobrze wyposażona kuchnia.Malo wygodne łóżka materace miękkie jak gąbka.Ogolnie mi się podobało mimo małych niedogodnień polecam jak będę znowu w Gdańsku to tu wrócę.”
“Z zewnątrz niepozorny lecz w środku bardzo miły hotelik wszystko nowe świerże i pachnące pościel czyściutka i pachnąca ręczniki bialutkie jak śnieg przemiła obsługa bardzo spokojna okolica tak że można całkowicie się wyspać i odpocząć. bardzo gorąco polecam”
“Pani Monika sympatyczna kobieta. Doradziła., podzieliła się doświadczeniem. Mam nadzieję że będziemy zadowoleni z wyboru po powrocie z wycieczki.”
“Hotel mały ale sprawia wrażenie domowej atmosfery. Pokoj maly ale czysty, zadbany z wygodnym łóżkiem. Obsługa bardzo miła. Śniadania bardzo smaczne w formie szwedzkiego stołu. Polecam.”
“Uważam ze to typowa kamienica z początku XX wieku. W śródmieściu Gdańska.”
“Wspaniała lokalizacja, blisko plaży i centrum, sympatyczny właściciel p. Ryszard. Bogumiła”
“Pani Julia bije wszystkich uprzejmością. Zapewne związku z poleceniami o natychmiastowym opuszczeniu obywateli Terytorium Białorusi pokoje wszystkie zajęte?”
“Super miejsce, pokój 5 osobowy bardzo fajny-rodzinny z łazienką. Polecam z całego serca panią Jagodę.”