Kamienica Panna Gdańska
“Uważam ze to typowa kamienica z początku XX wieku. W śródmieściu Gdańska.”
Znaleziono 3 wyników
“Uważam ze to typowa kamienica z początku XX wieku. W śródmieściu Gdańska.”
“Daje po 3 gwiazdki bo pokój który miałem był na tyle obsługa nie wiadomo bo nie ma lokalizacja dobra cicho spokojnie,ale do starówki jest 2 km spacerkiem około 15 min prosta droga.Dla wygodnych można podjechać tramwajem 12 lub 10 kilka przystanków.Slabe WIFI w pokojach TV też różnie działa.Duza jadalnia na parterze i dobrze wyposażona kuchnia.Malo wygodne łóżka materace miękkie jak gąbka.Ogolnie mi się podobało mimo małych niedogodnień polecam jak będę znowu w Gdańsku to tu wrócę.”
“Cudowne miejsce na wypoczynek, czysto, miło, blisko do Gdańska”