Przegląd katalogu
- 97 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 71% Ze zdjęciami
Znaleziono 97 wyników
Przeglądaj pensjonat w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 97 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 8,673 opinii i ocen.
“Dziękujemy za super pobyt. Polecam !”
“Przyjemny pensjonat ładnie położony wśród zieleni. Ogród przyjazny dla dzieci. Z tego miejsca łatwo dojechać do wielu ciekawych miejsc. Ładne czyste i obszerne pokoje, łazienki i aneks kuchenny.”
“Mój labrador kocha to miejsce, Panią Grażynę i miejscowe psiaki. Korzystamy z tego miejsca już od kilkunastu lat. Polecamy!!! Absolutnie Super miejsce!!!”
“Świetne miejsce dla każdego czworonoga, polecam wszystkim miłośnikom zwierząt którzy nie mogą ich zabrać ze sobą na wyjazdy. Mimo że mój owczarek był po raz pierwszy w hotelu w czasie wakacji, wrócił do mnie w fantastycznej formie, zadbany i pogodny. Zawsze obawiałem się że pensjonaty dla psów to jakieś przechowalnie i organizowałem opiekę u rodziny. Tym razem trafiłem z konieczności do hotelu i bardzo cieszę się że to był właśnie Syriusz. Właścicielka jest troskliwą i profesjonalną osobą i widać że kocha zwierzęta. Warunki mają jak na psi hotel naprawdę znakomite - boksy dość obszerne i co najważniejsze - czyste. Całość terenu, wybiegi również zadbana. W trakcie wyjazdu miałem stały kontakt z właścicielką i dzięki temu urlop minął możliwie bezstresowo. Następne wakacje tylko w Syriuszu!”
“Pensjonat położony w pięknym, cichym miejscu, otoczony zielenią. Standard 3-gwiazdkowy. Pokoje czyste, przestronne, łóżka wygodne. Duże okna z pięknymi widokami. Śniadania bardzo dobre, miła obsługa. Byłem tutaj dwa razy, miejsce godne polecenia.”
“Serdecznie polecam salę Melodia. Cała obsługa była bardzo pomocna od momentu ustalania szczegółów aż do samego wydarzenia. Jedzenie było również bardzo dobre, a kelnerzy Bartek i Agnieszka sympatyczni i profesjonalni. Pozdrawiam”
“Byłam oglądać stajnie, pod kątem pensjonatu. Przekonał mnie stały dostęp do siana i wody , to , że boksy są regularnie czyszczone i dezynfekowane sandezją. Pan stajenny mieszka na miejscu, więc konie są pod stałym nadzorem. Na terenie stajni znajduje się również monitoring. Bezpieczeństwo pierwsza klasa!”
“Super miejsce prowadzone przez odpowiedzialnych ludzi, którym zawszę mogę zaufać w kwestii opieki nad moim psiakiem. Mojego psa w tym hotelu zostawiałam wielokrotnie i na nic nie mogłam narzekać. Psiaki mają zapewnione spacery, zabawy, a co dla mnie najważniejsze - nie spędzają czasu w boksach lub klatkach, tylko chodzą po domu i ogrodzie wolno :)”
“Świetne miejsce by podjechać 15-20 minut na Park & Ride i dalej zwiedzać Warszawę korzystając z komunikacji miejskiej.”
“Hotel Malutki to bezpieczne i kameralne miejsce w którym moje koty są bardzo dobrze zaopiekowane. Mają do dyspozycji różne półki i mostki do skakania - zamontowane na ścianach. Na czas moich wyjazdów zależało mi na znalezieniu zaufanego miejsca w którym moje koty będą czuły się komfortowo i bezpiecznie, dlatego polecam to miejsce, każdemu właścicielowi, ktoremu zależy na profesjonalnej opiece swojego pupila.”
“Super warunki.Bardzo pomocni pracownicy.Najlepszy ośrodek w Warszawie dla osób w kryzysie bezdomności.”
“Rodzinna atmosfera w bardzo dobrej cenie. Czysto i przyjemnie. Właściciele dbają o spokój j bezpieczeństwo gosci.”
“Pensjonat w cichym miejscu, z dala od zgiełku miasta. Po posesji chodzi kucyk, pawie jest też koza i koty. Na terenie basen z którego można skorzystać. W okolicy las, gdzie można wyjść na spacer. Słaby zasięg sieci więc naprawdę sprzyja to odpoczynkowi. Polecam jak ktoś chcesz odpocząć.”
“Nie znam lepszego weterynarza w Warszawie. Lekarz który leczy a i dokonuje cudów. Mojemu poprzedniemu psu przedłużył życie o dwa lata mimo że wcześniejsi lekarze nie dawali szans. Znam kilka innych przypadków w których na prawde pomógł. Jeśli się podejmuje leczenia to na prawdę leczy. Może I jego gabinet nie jest nowoczesny i pełen przepychu ale lekarz wie co robi. POLECAM wszystkim a pomógł już mnie z kilkoma psami kilku osobom w rodzinie jak i znajomym którym go poleciłem”
“Adorei este hotel! Do melhor atendimento e serviço prestado ! Recomendo sem dúvida nenhuma !”
“Bardzo fajne miejsce. Gorąco polecam. Może na zdjęciu mniej zachęcająco ale w rzeczywistości naprawdę ok. Miałem studio jeden pokój dla dzieci drugi dla mnie i żony, takie mieszkanie z łazienką. Czysto i przyjemnie. Parking na przeciwko nawet sporo miejsca. Mega sympatyczny właściciel. Bardzo blisko atrakcji turystycznych, Kazimierz 5 minut pieszo.”
“Polecam jako dobry nocleg dla pracowników !!!”
“Super miejsce. Świetna sala na imprezy rodzinne.”
“Pensjonat W Łegu Naturę to naprawdę cudowne miejsce! Położony tuż nad Bugiem, otoczony naturą – idealny na odpoczynek. Obsługa jest przesympatyczna i zawsze chętna do pomocy. Dodatkowym atutem są konie – zadbane i spokojne, a pani Dorotka, instruktorka jazdy konnej, ma niesamowite podejście zarówno do dorosłych, jak i dzieci. Jazdy z nią to czysta przyjemność! ❤️ Bardzo polecam to miejsce i na pewno jeszcze tu wrócimy!”
“Bardzo ładne i czyściutkie pokoje z ciekawymi malowidłami na ścianach. Dostępna,dobrze wysposażona kuchnia. Miła właścicielka. Polecam”
“Świetny hotel, blisko Ostrołęki. Eleganckie pokoje, cicha okolica, duży parking. Miła obsługa i smaczne jedzenie. Na pewno jeszcze tu wrócę”
“Miła atmosfera, doświadczeni właściciele. Gorąco polecam!”
“Spędziliśmy tam dwa tygodnie i nie można powiedzieć o ty miejscu złego słowa, pokoje czyste łóżka wygodne po pracy szło odpocząć i się wyspać a co najważniejsze było ciepło, śniadania w porządku każdy znalazł coś dla siebie głodny nie wyszedł”
“Konie zadbane, piekne tereny, przemiła ekipa, właścicielka z ogromnym sercem do koni. Polecam na tereny, naukę i do pensjonatu, gdzie są moje dwa koniki. Wszyscy zostaną dobrze zaopiekowani :)”
“Bardzo miła obsługa. Jedzenie bardzo dobre i pyszne ciasta. Byliśmy sporą grupą i wszyscy byli bardzo zadowoleni. Gorąco polecam!”
“Jest to świetne miejsce dla dzieci, ogromny plac zabaw, mini zoo, fantastyczna obsługa, bardzo miła atmosfera”
“Bardzo smaczne i domowe jedzenie. Właściciele bardzo pomocni i gościnni. Do tego piękny krajobraz otoczenia Bugu. Polecam.”
“Polecam to miejsce, bardzo ładnie czysto, przemiła obsługa oraz dobre jedzenie. Polecam na uroczystości okolicznosciowe.”
“Miejsce piękne, pracownicy oraz właściciel bardzo mili, polecam.”