Przegląd katalogu
- 121 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 84% Ze zdjęciami
Znaleziono 121 wyników
Przeglądaj pediatric dentistry w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 121 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 10,424 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pediatric dentistry z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Rumia i innych.
“Konkretne i rzeczowe oraz empatyczne podejście do pacjenta. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze :)Pani doktor błyskawicznie udzielila mi pomocy. Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony, rtg na miejscu (z czym czasem jest problem w innych gabinetach). Z pewnością zostanę stałą pacjentką gabinetu. Polecam :)”
“Lecze się u dr Ewy od lat i nigdy sie nie zawiodlam. Zawsze profesjonalna, wrazliwa na pacjenta, robi dobrą robote, ktora przetrwa lata. Przy tym nowoczesna klinika i sympatyczny personel! Polecam gorąco!”
“Bardzo profesjonalna sympatyczna Pani Doktor Pierwsza wizyta naszej córeczki ,mimo sporego ubytku w zębie odbyła się w miłej przyjaznej atmosferze. Przed nami już 3 wizyta.Polecamy z całego serca. Rodzice Frani.”
“Znakomita placówka jestem bardzo zadowolona z całej opieki ,przemiłe panie w recepcji oraz dogodne umawianie wizyt.Z całego serca polecam wspaniały gabinet stomatologiczny a Pani dr.Trojanowska to istny anioł.Chcialabym aby każdy lekarz zajmował się tak pacjentem jak Pani Doktor która jest najlepszym stomatologiem w Trójmieście.Z całego serca polecam”
“Jestem rok po założeniu licówek i koron na zeby- metamorfoza całego uśmiechu . Po roku mogę się wypowiedzieć i polecam każdemu z calego serca! Zęby wyglądają idealnie naturalnie nic złego się nie dzieje. Pani Marlena to mistrz w swoim fachu! Polecam.”
“Byłam dziś z synkiem na konsultacji ortodontycznej. Pani doktor z rewelacyjnym podejściem do dzieci, poświęciła nam dużo czasu, wszystko dokładnie wytłumaczyła. Polecam serdecznie.”
“Bardzo dobre miejsce na start przygody z dentystą. Bardzo miła i sympatyczna obsługa, z dużą dozą cierpliwości i empatii. Nagrody dla dzielnych pacjentów, bajka w trakcie i pluszaki do przytulania dla dodania otuchy :)”
“Bardzo miła kobieta. Ma ogromne doświadczenie i wie co robi. Bardzo polecam”
“Bardzo profesjonalna obsługa, higienizacja wykonana dokładnie I rzetelelnie.”
“Wspaniałe miejsce, dr Mincer jest doskonałym fachowcem, nie wyobrażam sobie innego miejsca gdzie mogłabym leczyć swoje zęby. Polecam z całego serca gabinet SWEDENT.”
“Pełen profesjonalizm miła obsługa noi światowej klasy pani doktor polecam serdecznie .”
“Bardzo polecam dr ginekolog Nataliię Gryschenko! Bardzo miła, empatyczna. Wszystko cierpliwie tłumaczy. Wizyta NFZ może być na najwyższym poziomie”
“Jestem bardzo zadowolona z usług w gabinecie. Pani doktor, która zajęła się leczeniem moich zębów w sposób profesjonalny, rzetelny wykonywała każdą czynność wyjaśniając co będzie robić i dlaczego. Zadbała, aby jak najwięcej dowiedziała się o problemach jakie towarzyszą moim zębom i co należy zrobić, aby je ratować. Uczęszczałam do gabinetu systematycznie przez 3 m-ce. Pani doktor zawsze uśmiechnięta, serdeczna, miła, w pełni zaangażowana w czynności. Jestem bardzo zadowolona z usług, podejścia personelu do pacjenta. Serdecznie polecam.”
“Polecam doktora Tomasza Stefańskiego, bardzo dobre podejście do pacjenta i profesjonalizm”
“Dzisiejsza wizyta u lek. dent. Adama była wyjątkowo pozytywnym doświadczeniem. Pan doktor wykazał się nie tylko ogromnym profesjonalizmem, ale także empatią i zrozumieniem dla mojego strachu przed zabiegami stomatologicznymi. Gabinet jest nowoczesny, czysty, a atmosfera bardzo przyjazna, co sprawia, że można poczuć się komfortowo i bezpiecznie. Już od wejścia przywitała mnie wspaniała obsługa. Każdy etap leczenia został mi dokładnie wyjaśniony, co dodatkowo zmniejszyło mój stres. Dzięki delikatnemu podejściu doktora Adama oraz jego precyzyjnym umiejętnościom, wizyta przebiegła sprawnie i bezboleśnie. Gorąco polecam każdemu, kto szuka profesjonalnej opieki stomatologicznej w Gdańsku!”
“Pani Barbara jest świetna lekarka... Przyjęła z bólem ze mną w niedzielę.. Polecam”
“Z czystym sumieniem mogę polecić doktora Pawła Łyszkowskiego, który jest specjalistą charakteryzującym się świetnym, indywidualnym podejściem do pacjenta oraz ogromnymi pokładami empatii. Podczas wizyty, doktor cierpliwie odpowiadał na wszelkie moje pytania, szczegółowo wszystko wyjaśniając. Samo leczenie przebiegło sprawnie i bezboleśnie, czułem się w 100 % zaopiekowany. Każdemu zmagającemu się z problemami natury stomatologicznej polecam wizytę u dr. Łyszkowskiego.”
“Bezboleśnie i sprawnie. Pełen profesjonalizm. Doktor Janek to świetny stomatolog, polecam!”
“Bardzo profesjonalnie podejście do pacjenta. Szybko i bardzo dobrze wykonana praca. Od dziś perłowy uśmiech. Polecam”
“Bardzo polecam!!!Uratowali w Aloe dent usmiech mojego 8 letniego syna po wypadku w skateparku na hulajnodze uszkodził świeżo wyrośnięta 1.Syn z uśmiechem wraca do gabinetu.Cala nasza rodzinka ma piękne ząbki dzięki Aloe dent Chwaszczyno .”
“Mam akurat takiego pecha,że co roku coś mi dolega.. a pan dr już dwukrotnie pomógł mi błyskawicznie. I chyba tego oczekujemy od lekarza. Ja polecam”
“Najlepsza, na wysokim poziomie placówka LUX MEDU! Zaczynając od przemiłej, służącej pomocą recepcji po profesjonalnych specjalistów. Przetestowałam zabiegi chirurgii szczękowej, jak i stomatologię zachowawczą, jestem pod stałą kontrolą tutejszych dentystów więc mogę polecić z czystym sumieniem :)”
“Wspaniała Pani doktor z fantastycznym podejściem.”
“Boże jakie cudowne Panie pobierające krew ❤️ uśmiechnięte, pomocne i martwiące się o to czy na pewno mój pakiet wszystko pokrywa. Dla nich warto tam wrócić ;)”