Przegląd katalogu
- 121 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 84% Ze zdjęciami
Znaleziono 121 wyników
Przeglądaj pediatric dentistry w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 121 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 10,424 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pediatric dentistry z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Rumia i innych.
“Z całego serca polecam to miejsce. Od pierwszej wizyty ja jak i córka czułam się zaopiekowana i traktowana z pełnym profesjonalizmem. Pani Doktor Monika jest kompetentna, dokładna i zawsze cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania. Efekty leczenia przerosły moje oczekiwania. Córka jest w trakcie leczenia, minęły 3 miesiące a efekty już są widoczne gołym okiem. Każda wizyta przebiegała w miłej, spokojnej atmosferze, a cały zespół jest serdeczny, pomocny i świetnie zorganizowany. Cieszę się, że trafiłam właśnie tutaj (z polecenia) to była jedna z najlepszych decyzji dla mnie jak i dla córki. Polecamy każdemu kto marzy o zdrowym i pięknym uśmiechu! Magda i Amelka D.”
“Cudowna opieka stomatologiczna! Bardzo polecam klinikę. Zabieg odbył się szybko i jestem zadowolony z rezultatów.”
“Leczenie kanałowe u Dr Agnieszki Zabieg przebiegł sprawnie, znieczulenie działało idealnie, po zabiegu minimalny dyskomfort. Polecam za dokładność i cierpliwe wyjaśnienia”
“Polecam z całego serca! Dr Łęgowska to prawdziwa mistrzyni w swoim fachu. Zmieniła moje uzębienie i problem z którym borykałam się ponad pół roku podczas jednej wizyty... Cały personel bardzo miły i kompetentny, atmosfera cudowna.♥️”
“Cała załoga jest świetna, ale dzisiejszą opinie skrada Pani Paulina F. Zabieg higienizacyjny wykonany profesjonalnie, regularne pytania o mój komfort podczas zabiegu i świadomość wykonywanych czynności- fenomenalne podejście. Dziękuję, widzimy się znów niebawem!”
“Usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Jestem zachwycony rodzinną atmosferą i Panią Ewą, która dba tu o każdego klienta i każdy szczegół. Tak zaangażowanej osoby, w biznes dawno nie spotkałem. Serdecznie polecam to miejsce.”
“Skorzystałem z usług podczas wizyty w Gdańsku, i jestem bardzo zadowolony. Bolał mnie ząb i znalazłem szybki termin, wszystko bardzo profesjonalnie, miła atmosfera, więc naprawdę polecam :)”
“Pani doktor Głowacka to lekarz z prawdziwym powołaniem. Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze, a profesjonalizm i dokładność widać na każdym kroku. Pani doktor podchodzi do pacjenta z cierpliwością i serdecznością, dzięki czemu nawet trudniejsze zabiegi przebiegają bez stresu. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka świetnego stomatologa.”
“Profesjonalizm Pani stomatolog mile mnie zaskoczył.Polecam wszystkim serdecznie.”
“Jestem niesamowicie zadowolonym pacjentem dr Anny Grabowskiej oraz dr Adama Ziemlewskiego. Od pierwszej chwili poczułem się w ich klinice naprawdę zaopiekowany a plan leczenia przedstawiony w sposób jasny i zrozumiały. Podejście na poziomie pełnego profesjonalizmu — zarówno dr Grabowska, jak i dr Ziemlewski(Implanty) wykazali się ogromną wiedzą, precyzją i empatią. Zabiegi przebiegły bez bólu, w komfortowej atmosferze, dzięki czemu czułem się całkowicie komfortowo i bezpiecznie. To nie tylko wysoka jakość medyczna, ale też serdeczność całego personelu, który emanuje życzliwością i ludzką troską. Podsumowując — gorąco polecam dr Annę Grabowską i dr Adama Ziemlewskiego każdemu, kto szuka fachowej opieki stomatologicznej połączonej z prawdziwą troską o pacjenta. Wspaniałe doświadczenie i efekt leczenia, który dodaje pewności siebie każdego dnia Szeroki uśmiech :)”
“Serdecznie polecam! Pełen profesjonalizm a do tego przyjazna atmosfera. Podczas leczenia ortodontycznego jak i każdego innego w Dental Spa czułam pełne zaangażowanie personelu. Pani dr Honorata zawsze brała pod wzgląd moje oczekiwania. Na każdej wizycie czułam się zaopiekowana, tak jakbym w danej chwili była jedynym pacjentem Dental Spa. A Pani Iwonka niezastąpiona pomocna i pełna serdeczności. Polecam każdemu!”
“Higienizacja przebiegła bardzo sprawnie i delikatnie. Pani higienistka Monika zadbała, by zabieg był komfortowy i na bieżąco informowała o każdej czynności którą wykonywała. Polecam bardzo :)”
“Jeszcze nigdy nie czułam się tak dobrze zaopiekowana w gabinecie dentystycznym i to już od wejścia. Miałam zabieg chirurgiczny usuwania dolnej ósemki, strasznie się stresowałam. Podczas całej wizyty Pan Doktor cały czas upewniał się czy wszystko jest w porządku, czy nic nie boli. Podczas zabiegu czułam się bardzo dobrze, nic nie bolało i okazało się że nie było się czym stresować. Jestem ogromnie wdzięczna że trafiłam na tak dobrego i miłego specjalistę jakim jest Pan Wojciech, będę polecać z całego serca wszystkim moim znajomym.”
“Profesjonalizm i dbałość o pacjenta to coś, co wyróżnia tę placówkę. Od rejestracji po sam zabieg wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Czułem się bezpiecznie, a lekarze dokładnie wyjaśnili każdy etap leczenia. Efekty są naprawdę satysfakcjonujące.”
“Polecam:-) , Pani Doktor Beata od kilku lat leczy zęby moje, mojej mamy i żony. Uratowała z opresji już nie jeden raz. Bardzo indywidualne podejście do pacjenta i miły klimat w gabinecie. Nie wyobrażam sobie dziś iść na NFZ - szkoda zdrowa. Tu ceny są adekwatne do asortymentu ,profesjonalny sprzęt. Pani Doktor ma świetne podejście do tematu - konkretne leczenie ale i z nutka dobrego humoru :-) Oceniam to miejsce na 6/6, dobrze wydane pieniążki ❤️”
“Bardzo polecam to miejsce, doceniam brak sztuczności i nadęcia tej kliniki, osoby z recepcji są uprzejme, kontakt z asystentką jest super, razem z dr Edytą Kwiecińską mają duży udział w moim ogarnianiu lęku związanego z zabiegami, bardzo autentyczne, empatyczne i ciepłe osoby. Usuwanie ósemki zajęło pięć minut. Ceny też są sensowne. Zostanę z tym miejscem na dłużej :)”
“Z Dental Pro korzystałam dwukrotnie, osobiście i z dzieckiem. I o ile z opieki stomatologicznej jestem bardzo zadowolona, bo lekarze i Pani higienistka profesjonalni, mili, wszystko wytlumaczli i usługa na najwyższym poziomie, to jakimś nieporozumieniem jest to że dwa gabinety są połączone. Wszystko słychać, co powoduje dyskomfort u dorosłego, nie mówiąc już o małym dziecku, które jest przestraszone samą obecnością w takim miejscu, a tu hałasy, wiercenie, rozmowy zza rogu. Trochę brakuje prywatności w takiej sytuacji. Daję 5 gwiazdek bo jakoś usługi jest najważniejsza, ale warto przemyśleć tą kwestię.”
“Gorąco polecam! Tak jak kiedyś chodzenie do dentysty wiązało się ze strachem spowodowanym w jakimś stopniu z brakiem zaufania do specjalisty, tak teraz nie odkładam obowiązku dbania o higienę buzi, dzięki wspaniałemu doświadczeniu które za każdym razem mnie spotyka w Sanus Dentes. Oprócz niesamowitej precyzji, estetyce i uwadze, Pani doktor Joanna Kisiel i jej wspaniała asystentka/higienistka tworzą przyjazną atmosferę, do której chce się wracać. Mieszkam w Anglii i przylatuję na wizyty specjalnie do Pani Doktor bo wiem, że nikt inny nie zajmie się mną lepiej. Polecam gorąco i pozdrawiam obie Panie!”
“Byłam u pani doktor z bólem zęba, bardzo mi pomogła, wydała się kompetentna i sympatyczna. Ogólnie atmosfera w gabinecie jest naprawdę dobra. Wizyta odbyła się terminowo.”
“Bardzo dziękujemy Doktor Judycie za wspaniałe podejście do syna. Udało się wyleczyć ząb w miłej atmosferze, bez bólu i płaczu. Pani Judyta nawiązała super kontakt z dzieckiem, a w trakcie leczenia cały czas w przystępny sposób informowała o tym co robi”
“Bardzo przyjemny i szybki zabieg pod okiem profesjonalistki,Pani Doktor na każdym etapie mówiła co będzie robić a na zakończenie omówiła postępowanie przez najbliższe dni. Polecam serdecznie.”
“Choćby na czworakach a do doktora wrócę. Tak przesympatycznej uczciwej załogi , oraz profesjonalizmu doktora dawno nie zaznałam. Polecam każdemu wizytę w tym gabinecie, czysta przyjemność być zaopiekowanym do samego końca a że boli ? doktor zrobi wszystko żeby nie bolało. Doktorze dziękuję za piękny uśmiech, paniom towarzyszącym również.”
“Profesjonalne podejście do pacjenta. Wysoka jakość usług. Świetny kontakt z recepcją. Polecam”
“Witam. Osobiście przebolałem wiele klinik stomatologicznych i byłem nieraz mocno rozczarowany. W GCS Banino spotkałem się z profesjonalnym podejściem do klienta i pozytywnym nastawieniem. Stomatolog oraz Chirurg wykonały świetną fachową robotę , tego samego dnia w którym się zapisałem po raz pierwszy i nie ostatni! Polecam :)”
“Wspaniały specjalista, od wielu miesięcy moje dzieci i ja jesteśmy pod profesjonalną opieką. Niezwykła cierpliwość , omówienie tematu i planu leczenia. Życzymy sobie więcej takich lekarzy. Polecam !”
“Szczerze polecam! Profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie, daje poczucie, że naprawdę zależy im na pomocy pacjentowi, a nie jedynie na zyskach.”
“Korzystałam kilka razy prywatnie i na NFZ, ogromny profesjonalizm i miła atmosfera, polecam wszystkim!”
“Pani Ola jest najlepszą higienistką w branży! Jestem pod jej stałą opieką już od ponad 6 lat. Zawsze miła, profesjonalna ale przede wszystkim uwielbia to co robi. Tego nie dostaniesz w wielu miejscach. Samo miejsce również zasługuje na 5 gwiazdek. Miałem wiele zabiegów. Usuwanie ósemek; miałem zakładany aparat ortodontyczny. Zawsze, ale to zawsze byłem miło obsługiwany, w świetnej jakości. Zawsze profesjonalnie i nikt nigdy nie naciągał mnie na jakieś koszty. Zawsze miałem wybór. Plany leczenia były za wczasu podawane i omawiane. Pani Magda to na pewno jedna z lepszych specjalistek w branży. Ósemki wyrywał mi Pan Łukasz i to jest człowiek który wie co robi. Mimo że mieszkam w Gdańsku to chodzę właśnie tu.”
“Dziękujemy całemu zespołowi za wspaniałą opiekę nad naszą córką podczas usuwania ósemki. Pan dr Miłosz ma świetne podejście do młodego pacjenta. Cierpliwość i empatia sprawiły, że córka była spokojna. Każdy etap zabiegu dokładnie wyjaśniony, a samo usuwanie ósemki przebiegło sprawnie i bez problemów. Pełen profesjonalizm!”
“Najlepszy stomatolog, z którym miałem w życiu do czynienia - Dr Magdalena Zajczyk. Po moich doświadczeniach ze stomatologami nie dałbym dotknąć moich zębów nikomu innemu (nawet wróżce zębuszce) i o mojej determinacji niech świadczy fakt, że wolę przyjechać do Gdańska z Bydgoszczy, żeby mieć pewność rzetelnego i precyzyjnego wykonania pracy. Polecam!”