Opinie

  1. Agnieszka ★★★☆☆

    Byłam z córką na wizycie niestety córka nie współpracuje i pomimo tego że Pani była miła i starała się tłumaczyć wizyta nie udała się. Córka korzystała z gazu jednak to nie pomogło ale uważam że za niecałe 10 minut pracy cena 350 zł dość wygórowana, gdyż później jak korzystamy dłużej z gazu za każde kolejne pół godziny jest to 90 zł. Więc czemu za tak krótki czas pracy jest taka cena.

  2. Nejdzel ★☆☆☆☆

    Jest mi bardzo przykro że muszę wstawiać negatywną opinię, ale jestem wściekła, człowiek umawia się na wizytę na, którą musiałam czekać miesiąc czasu specjalne na ten dzień wzięłam wolne z pracy. Dzień przed dostałam sms w którym miałam 4h na potwierdzenie wizyty, ale tak się składa, osoby siedzące w pracy nie mają czasu odpisywać na sms ale pani na recepcji siedząca cały dzień na telefonie raczej tego nie rozumie. Po spóźnionym czasie zaledwie 20min pani na moje miejsce przeniosła osobę z 8:30 na 9:30. Widać, że panią nie zależy na kliencie, ważne żeby się wyspać i przyjść sobie na późniejszą godzinę do pracy. Panie dentystki są bardzo miłe i uprzejme aż byłam na pierwszych wizytach bardzo miłe zaskoczona tak dobrym zespołem, ale wizyty nie należą do najtańszych i do tego muszę doliczyć dzień stracony w pracy przez zaistniałą sytuację. Odradzam ludziom, który muszą specjalnie brać wolny dzień na wizytę bo żeby nie byli zaskoczeni, że pani odwoła wizytę bo nie zdążycie odpisać na sms.

  3. Julia Dąbrowska ★★★★★

    Z Dental Pro korzystałam dwukrotnie, osobiście i z dzieckiem. I o ile z opieki stomatologicznej jestem bardzo zadowolona, bo lekarze i Pani higienistka profesjonalni, mili, wszystko wytlumaczli i usługa na najwyższym poziomie, to jakimś nieporozumieniem jest to że dwa gabinety są połączone. Wszystko słychać, co powoduje dyskomfort u dorosłego, nie mówiąc już o małym dziecku, które jest przestraszone samą obecnością w takim miejscu, a tu hałasy, wiercenie, rozmowy zza rogu. Trochę brakuje prywatności w takiej sytuacji. Daję 5 gwiazdek bo jakoś usługi jest najważniejsza, ale warto przemyśleć tą kwestię.

  1. MK Brz ★★★★★

    Chodzę z dziećmi tutaj do stomatologa, dzieci wychodzą zadowolone. Nawet znieczulenie nie jest takie straszne i wracamy bez lęku. Panie doktor i panie asystentki mają super podejście. Jak sama potrzebowałam pomocy to też fachowo i sprawnie "pozbyłam się" bólu.

  2. Dariusz Jaroś ★★★★★

    Pełen profesjonalizm! Bardzo miła atmosfera, wszystko dokładnie omówione i wytłumaczone. Jestem bardzo zadowolony z wizyt, regularnie odwiedzam ten gabinet o szczerze mogę polecić.

  3. Joanna Ko ★★★★★

    Punkt godny polecenia, po pierwsze mężowi w końcu ktoś fachowo naprawił zęby i posuwał korzenie i ósemkę i skończyły się wieczne infekcji.A i niesamowicie wdzięczna jestem za pomoc z mleczkiem syna, który sam nie chciał wyjść,a tylko tu pan doktor znalazł czas między pacjentami.

  1. Sebastian Thomas Thompson ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Po leczeniu stomatologicznym plombowaniu zęba jedynki chwieje się od paru dni, ząb nie jest stabilny. Przed leczeniem stomatologicznym w tej placówce nie było takich problemów, rozpoczęły się po wizycie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres DentalPro Stomatologia i Estetyka?

DentalPro Stomatologia i Estetyka znajduje się przy Teodora Śliwińskiego 5, 81-198 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do DentalPro Stomatologia i Estetyka?

Można skontaktować się z DentalPro Stomatologia i Estetyka pod numerem +48 587 321 155

Jak można dotrzeć do DentalPro Stomatologia i Estetyka?

Do DentalPro Stomatologia i Estetyka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements