Przegląd katalogu
- 143 Łączna liczba firm
- 2.9 Średnia ocena
- 72% Z opiniami
- 34% Ze zdjęciami
Znaleziono 143 wyników
Przeglądaj onkolog w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 143 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 2.9/5 na podstawie 4,194 opinii i ocen.
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Dokładnie wyjaśnił dalszy cykl leczenia. Serdecznie dziękuję za wykonanie zabiegu i bardzo dobrą opiekę. Polecam z całego serca.”
“Będąc na urlopie, potrzebowałam nagłej konsultacji z lekarzem ginekologiem. Jestem bardzo zadowolona, termin był dostępny na ten sam dzień. Pan Doktor Marek Korożan - przemiły, dokładny, delikatny (dla kobiet to bardzo ważne). Odpowiada na każde zadane mu pytanie. Poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba (stąd mogą pojawić się lekkie opóźnienia) ale warto poczekać Klinika: bardzo elegancki wystrój, jest automat z kawą, toaleta, wygodne siedzenia w poczekalni. Klimatyzacja”
“Wizytę u doktora Michała Molskiego oceniam bardzo pozytywnie. To mily , uprzejmy i kompetentny lekarz. Przeprowadził dokładny wywiad, badanie i poinformował mnie o sposobie dalszego leczenia . Wyjaśnil skrupulatnie wszystkie wątpliwości. Polecam Pana doktora , to znakomity lekarz.”
“Bardzo kompetentny Chirurg. Jasno, konkretnie i na temat. Zabieg szybko przeprowadzony. Dziękuje”
“Pozdrawiam panią z szatni która mierzy temperaturę, na pierwszy rzut oka wydaje sie zołzą natomiast gdy trzeba potrafi w piękny sposób podnieść na duchu!”
“Świetny lekarz, bardzo sympatyczny. Udzielił bardzo wyczerpującej odpowiedzi na każde pytanie. Czuć, że jest się w dobrych rękach. Oby więcej takich lekarzy!”
“Personel medyczny miły empatyczny pełny zaangażowania, począwszy od lekarzy położnych pielęgniarek po salowe. Podejrzewam gdybym trafiła do innej placówki moja operacja była by bardziej radykalna . Dziękuję .”
“Bardzo dziękujemy całemu personelowi za WSPANIAŁĄ opiekę nad moim mężem Jerzym Hurko w ostatnich godzinach jego życia. razem z moimi dziećmi.”
“W miarę szybki termin, rzetelność obsługi jak i lekarza”
“świetny fachowiec 0d żylaków polecam”
“Polecam Pana Profesora z całego serca, najlepszy specjalista z którym miałam do czynienia. W 2021 przeprowadził operację ratującą mi życie, wszystko było zorganizowane w expresowym tempie, szczegółowo wyjaśnił przebieg operacji, przez co byłam spokojna i wiedziałam, że jestem w najlepszych rękach. Po 6 tygodniach od ciężkiej operacji jeździłam już na nartach. Nie jest problemem dla mnie aby na wizyty kontrolne dojeżdżać ze Śląska. Pełen profesjonalizm, duża wiedza i kultura osobista.”
“Trafiliśmy do szpitala na oddział dzienny w trybie pilnym. Od wejścia świetna opieka - wszyscy bardzo przyjaźnie nastawieni i bez problemu radzący sobie ze zmęczonym przestraszonym dzieciaczkiem. Zarówno pielęgniarki, pielęgniarze , lekarze jak i panie dbające o czystość - fantastyczni , pomocni , mili. Nasz pokój był bardzo wygodny ( pojedynczy , własna łazienka z prysznicem , telewizor z odtwarzaczem DVD) przestronny , czysty Lekarze przeprowadzili szeroka diagnostykę , dziecko było sprawdzane mi co godzinę i plan leczenia dostosowany do potrzeb syna. Naprawdę super - jesteśmy bardzo zadowoleni:)”
“Jeżdżę z mamą od kilku miesięcy na chemioterapię wspaniała Doktor z ogromną wiedzą, konkretna i wszystko wytłumaczy i zawsze pomoże z całego serca polecałam❤️”
“Od wielu lat jestem pacjentem poradni hematologicznej i przez cały czas jestem zadowolony z traktowania począwszy od punktu pobrań krwi, Pań z rejestracji oraz dr Matyśniaka”
“Wyjątkowy w swoim powołaniu lekarskim . Godny zaufania . Chirurg z powołania.”
“Dawno nie spotkałam się z empatia tak wielu ludzi w jednym miejscu. Aż miło. Poza tym wszystko pięknie oznaczone. Gratuluję”
“Dawno nie spotkałam się z empatia tak wielu ludzi w jednym miejscu. Aż miło. Poza tym wszystko pięknie oznaczone. Gratuluję”
“Polecam z całego serca Doktora Tadeusza Łopacińskiego”
“Fachowa porada ogromna wiefza super podejście do pacjęta polecam”
“Szybka i fachowa pomoc polecam lekarza z całego serca”
“Cudowny lekarz i człowiek, wbrew opiniom ktorw tu czytam posiada dużą empatię a jednoczesnie potrafi utemperować rodzica, który często jest nadopiekuńczy... Panią profesor znam od prawie 20 lat, prowadziła moich obu synów ze wspaniałym skutkiem. Na szczęście nie była to konsultacja onkolologiczna, nigdy jednak, nawet w przypadku zwykłego przeziębienia, nie dawala Pani profesor odczuć , że niepotrzebnie przyszliśmy. Jest to naprawdę cudowna,ciepła kobieta i fantastyczny lekarz.”
“Kwalifikacje, zaangażowanie i uprzejmość lekarzy jak i całego personelu w tej klinice zasługują na wyróżnienie. Przeprowadzane procedury są terminowo i na wysokim poziomie. Szczególne podziękowania dla całej ekipy od biopsji mammotomicznej pod mammografem. Jestem pacjentką onkologiczną w trakcie leczenia i czuję się naprawdę zaopiekowana.”
“Bardzo miła i profesjonalna opieka. Szczególne podziękowania dla personelu z Izby Przyjęć podczas dyżuru nocnego z 28 na 29 września 2019 r.”
“Panie w recepcji bardzo miłe i empatyczne. Zaopiekowały się mną od wejścia. Przyszłam się tylko zarejestrować a wystarały się o przyjęcie do lekarza od razu i 'od ręki' przeprowadzono wizytę u onkologa, USG piersi i zlecenie na kolejne badanie.”
“Najlepsza Pani doktor Kochana Monika Śliwińska ❤️”
“Proszę o informację. Jak umówić się do prof Wydry? Wybrane numery nie odpowiadają.”