Przegląd katalogu
- 164 Łączna liczba firm
- 2.8 Średnia ocena
- 66% Z opiniami
- 34% Ze zdjęciami
Znaleziono 164 wyników
Przeglądaj gynecologist w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 164 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 2.8/5 na podstawie 4,857 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera gynecologist z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Sopot, Pruszcz Gdański i innych.
“Po prostu rewelacja, Pani Joanna jest rewelacyjna lekarką i wspaniałym człowiekiem. Żadne słowa nie oddadzą empatii, poświęcenia, szukania rozwiązań i po prostu checi pomocy ze strony Pani Joanny. Każdego dnia jestem wdzięczna za to co Pani Joanna dla mnie zrobiła. Szczerze polecam”
“Pan doktor Stencel bardzo dobry lekarz, profesjonalnie i wszystko zawsze wyjaśnione . Zdecydowanie polecam .”
“Korzystam z usług p. doktor już prawie 20 lat. Dzięki niej mam piękną córeczkę, która od niedawna także jest pacjentką p. Basi. Profesjonalna opieka, miła atmosfera. Na najwyższym poziomie. Z całego serca polecam.”
“Najlepszy lekarz w Trójmieście! Wszystko dokładnie tłumaczy z szacunkiem i spokojem. Wizyta przebiega profesjonalnie i przyjemnie w dużym szacunku. Pożartować z Doktorem też można! Profesjonalista z nowoczesną wiedzą, kulturą i uśmiechem na twarzy!”
“Najlepszy specjalista z zakresu badań USG w naszym regionie Polski, polecany przez innych lekarzy. Badania prenatalne przeprowadzone niezwykle dokładnie, skrupulatnie, doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania, rozwiał wszystkie wątpliwości. Dziękuję bardzo raz jeszcze.”
“Niesamowicie ciepła i serdeczna Pani Doktor! Kobieta o złotym sercu, ogromnej wiedzy i empatii. Na każdej wizycie czuję się zaopiekowana. Potrafi słuchać i z uprzejmością odpowiada na pytania. Zaangażowana w leczenie. Wizyta odbywa się bez pospieszania, w przyjemnej atmosferze. Żadnego lekarza nie darzę takim zaufaniem jak Panią Magdalenę. Polecam każdemu z całego serca. M.”
“Pan Mateusz, bardzo serdeczny i przemiły lekarz, lekarz z powołania! Wizyty odbywają się w bardzo przyjemnej atmosferze. Pan doktor zawsze pod telefonem. Chce jak najlepiej dla pacjentki. Bardzo serdecznie polecam gabinet i Pana Mateusza!”
“Serdecznie polecam wizytę u Pani doktor. Pozytywna atmosfera, bardzo dobry sprzęt w gabinecie. Czułam się komfortowo podczas badań. Na każde pytanie i opisany problem dostałam odpowiedź. Nie czułam presji czasu jak niektórzy opisują. Napewno wrócę za rok na kolejną wizytę kontrolna. Pozdrawiam Pani Sylwio.”
“Wspaniały lekarz z powołania, bardzo empatyczny, interesuje się swoimi pacjentkami a przede wszystkim bardzo dokładny podczas badań!!”
“Serdecznie polecam wizytę u Pani doktor. Pozytywna atmosfera, bardzo dobry sprzęt w gabinecie. Czułam się komfortowo podczas badań. Na każde pytanie i opisany problem dostałam odpowiedź. Nie czułam presji czasu jak niektórzy opisują. Napewno wrócę za rok na kolejną wizytę kontrolna. Pozdrawiam Pani Sylwio.”
“Świetna Pani ginekolog! Chodziłam już do niej kilka lat temu i byłam zadowolona, teraz również jestem - Pani Emilia trzyma bardzo wysoki poziom wizyt :) Przemiła atmosfera i delikatne badanie, a także ładny gabinet. Polecam!”
“Pani Doktor jest bardzo życzliwym, empatycznym i profesjonalny lekarzem. Wszystko zawsze dokładnie wyjaśnia i odpowiada na każde pytanie. Pomimo tego, że od 12 lat mieszkam za granicą, zawsze przyjeżdżam na kontrolę ginekologiczną do Pani Doktor i będę to robić w przyszłości. Polecam z całego serca Panią Doktor Januszewską.”
“Byłam dzisiaj pierwszy raz u pana Sebastiana z względu na polecenia i dobre opinie, mam torbiele endometrialne o których każdy ginekolog na którego trafiłam nie potrafi się wypowiadać, pan Sebastian jako pierwszy zrobił krok w moim kierunku, rozwiewa każde moje wątpliwości, i szuka rozwiązań bardzo komfortowa wizyta i już wiem że, będę tu wracać.”
“Najpiękniejszy dzień mojego życia, a doktor Piotr był wtedy ze mną. Profesjonalizm i spokój – niezastąpiony.”
“Fantastyczny lekarz: miły, kompetentny, poświęca czas dla każdego pacjenta. Cierpliwie tłumaczy, ale przede wszystkim profesjonalny w każdym calu. Podziwiam go jako lekarza.”
“Dr Michał Bartos zaskoczył mnie pozytywnie empatycznym podejściem i kulturą osobistą. Jeszcze nie spotkałam mężczyzny ginekologa, który potrafi zbadać pacjentkę palpacyjnie bez bólu, a nawet dyskomfortu. Cały czas w kontakcie. Mówi, co widzi, tłumaczy, proponuje. Ten człowiek sprawia, że kobieta czuje się, jak człowiek. Nawet sama dla siebie jestem ważniejsza po wyjściu z gabinetu. Jak po treningu motywacyjnym. Dodam tylko, że mam 50 lat i cieszę się, że dożyłam takich czasów. Dr Michał jest najlepszy. Rozpowiadam po mieście. Aż się boję, że będzie miał teraz najazd pięćdziesiątek w gabinecie;););) Zuzanna Marcińczyk”
“Pan Piotr, w porę uratował mnie i moje dziecko. I jako jedyny, spośród wielu lekarzy, nawet prywatnych, nie bał się poprowadzić mojej ciąży, pomimo covidu. a co jestem ogromnie wdzięczna.”
“Najpiękniejszy dzień mojego życia, a doktor Piotr był wtedy ze mną. Profesjonalizm i spokój – niezastąpiony.”
“Każdą wizytę wspominam miło :) Ważne jest to, że na Pana Doktora zawsze można liczyć i zawsze odbiera telefony :) Myślę, że to lekarz z powołania, a raczej jestem tego pewna :)”
“Polecam z całego serca Panią Doktor Kubicką. Jest to lekarz z powołania, traktuje pacjenta z szacunkiem, wszystko rzeczowo i konkretnie tłumaczy, odpowiada na pytania, rozwiewa wszelkie wątpliwości, radzi i przy tym nie spieszy się. Dba o komfort pacjenta. Trafiłam do Pani Doktor z polecenia. Centrum Medyczne wywarło na mnie pozytywne wrażenie, wewnątrz bardzo miła atmosfera, wspaniała obsługa.”
“Pani profesor Małgorzata Światkowska - Freund jest najwspanialszą kobietą i specjalistą nie tylko uratowała moje życie jak również życie mojej córeczki kiedy była w łonie a teraz jest pacjentka. Specjalista z ogromnym sercem i wiedzą do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie. Polecam każdej kobiecie w ciąży jak i również z problemami ginekologicznymi. Dziękuję za opiekę!”
“Pani dr Olszewska jako jedyna z lekarzy, u których byłam, spojrzała na mój problem z mojej perspektywy i w 100% go zrozumiała. Zapewniła mnie o swojej opiece oraz wsparciu w uzyskaniu dalszego leczenia. To lekarz z ogromną wiedzą, empatią i profesjonalizmem. Z całego serca polecam.”
“Trafiłam do Pani Doktor z polecenia. Wspaniały fachowiec na zadane pytania podczas wizyty udziela odpowiedzi jasne, zaangażowana, pierwszy raz trafiłam na tak empatyczna Panią Ginekolog, która wysłuchała mnie z uwagą i dokładnie objaśniła kolejne kroki. Z wizyty jestem bardzo zadowolona na pewno wrócę !”
“Bardzo profesjonalny ginekolog. Prowadził moją ciążę i wizyty kontrolne zawsze czułam się zaopiekowana i spokojna. Zdecydowanie polecam!”
“Jestem zachwycona Twoim podejściem do pacjentó Oksana Ivanychko , nie jesteś zwykłym lekarzem, jesteś autentyczną osobą o wielkim sercu! Dziękuję Ci za cierpliwość, wrażliwość i za to, że zawsze jesteś gotowa pomóc.”
“Bardzo dobry punkt medyczny. Świetna Pani stomatolog Migas. Oddana swojej pracy. Pełen profesjonalizm. Dodatkowo na miejscu są jeszcze inni specjaliści i można od ręki umówić się do wybranych lekarzy jeżeli zachodzi taka potrzeba. Zdecydowanie polecam. Zwłaszcza, że sama korzystam od wielu lat.”
“Najlepszy ginekolog, dobrze radzi przed porodem ,w chorobie pomaga ,nie liczy pieniędzy to lekarz z powołania z ogromnym sercem i oddaniem :)”
“Cudowna, ciepła i bardzo cierpliwa Pani Doktor. Zawsze odpowiada na wszystkie nurtujące pytania, zleca badania i trzyma rękę na pulsie. Niech o moim zaufaniu świadczy fakt, że leczę się u Pani Doktor wiele, wiele lat, jeszcze za czasów, kiedy przyjmowała na Żabiance. Teraz mimo, że mam znacznie dalej na wizyty, to nie wyobrażam sobie, żebym mogła powierzyć swoje zdrowie komuś innemu. Pozdrawiam, Emilia Krupak”
“3-cią ciąże wykonuje u Pani doktor usg połówkowe i jestem bardzo zadowolona. Szczegółowe, profesjonalne badanie. Minus to mnóstwo pacjentek w poczekalni ale świadczy to jedynie o jakości badania.”
“Pan Doktor jest super fachowcem. Prowadzi żonie już 4 ciążę, zaraz rozwiązanie trzeciej :). Na wszystkie pytania odpowie, można o wszystko spytać. Kontakt jest zawsze, gdyby się coś działo. Cała rodzina chodzi do P.Doktora Urodziły się już u niego moje siostry, kuzynki, córeczki :).”