Przegląd katalogu
- 1,423 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 1423 wyników
Przeglądaj manicure w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,423 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 54,822 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera manicure z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Rumia, Wejherowo, Sopot i innych.
“Wspaniałe miejsce, Pani Wiktoria przesympatyczna, od lat obsługa 10/10, nie wyobrażam sobie oddać swoje dłonie i stopy w inne ręce ♥️”
“Panie Stylistki fantastyczne, bardzo precyzyjne i profesjonalne. Bardzo miłe Panie w recepcji. Salony Julia Ade są godne zaufania i polecenia. Ja jestem stałą klientką i nie wyobrażam sobie powierzyć swoich paznokci innym stylistkom. Od lat jestem zachwycona przepięknym manicure i pedicure, za co bardzo dziękuję”
“Regularnie korzystam z usług Pani Oliwii i za każdym razem wychodzę bardzo zadowolona. To młoda, utalentowana kobieta z ogromną wiedzą i pasją do tego, co robi. Zabiegi są nie tylko skuteczne, ale też cenowo bardzo przystępne – zdecydowanie warte swojej ceny. Bywam średnio raz w miesiącu, czasami częściej, bo wiem, że zawsze mogę liczyć na profesjonalne podejście, miłą atmosferę i doskonałe efekty. Z całego serca polecam!❤️”
“Doświadczenie pani Ani i podejście do klienta sprawiają, że z ogromną przyjemnością chce się wracać na kolejne zabiegi. Wszystko jest wykonywane z największą starannością w bardzo przyjemnej atmosferze. Serdecznie polecam!”
“Makijaż wykonany przez Martynę przerósł moje oczekiwania! Był idealnie dopasowany do okazji i podkreślał moje atuty. Trzymał się przez całą noc – bez żadnych poprawek. Martyna ma świetne wyczucie stylu, potrafi słuchać i doradzić, co sprawia, że współpraca z nią to czysta przyjemność. Czułam się pięknie i wyjątkowo – z całego serca polecam każdej kobiecie, która chce wyglądać olśniewająco! ✨”
“Rewelacyjna atmosfera, produkty wysokiej jakości, super dobór kolorów - moje ulubione miejsce relaksu.”
“Pani Julia wie co robi. Dziękuję za ładny kolor i cięcie. Henna brwi też wygląda ładnie. Polecam gorąco i do zobaczenia.”
“Polecam, w końcu znalazłam swoją fryzjerkę :)”
“Zdecydowanie polecam! Trafiłam do Pauliny jakieś 5 lat temu i nie wyobrażam sobie iść do kogoś innego. Zawsze idealnie zrobione paznokcie, dopasowane do moich potrzeb z racji pracy muszę mieć solidne i nigdy nic się z nimi nie działo. Mimo czasem braku pomysłu na kolor Paulina zawsze coś doradzi, śledzi nowości i uzupełnia paletę kolorów. Dodatkowo jest przesympatyczna, można porozmawiać o wszystkim. Zawsze jest to miło spędzony czas ❤️”
“Miałam przyjemność zrobić brwi permanentne i efekt jest po prostu rewelacyjny! Brwi wyglądają naturalnie i pięknie, a cały zabieg przebiegł w super atmosferze. Pani Oliwia, która zajmowała się moimi brwiami, ma świetne podejście do klienta, jest profesjonalna, cierpliwa i dokładna. Dzięki niej mam teraz brwi, o jakich marzyłam! Zdecydowanie polecam ❤️”
“Serdecznie polecam Panią Monikę i skorzystanie z usług mikropigmentacji, które oferuje. Zabieg odmienił mój wygląd i zlikwidował wstydliwy problem zakoli. Teraz mogę czesać włosy spięte w wysoki kucyk. Pani Monika to profesjonalistka, z zaangażowaniem wykonuje zabieg, a do tego jest niezwykle ciepłą i serdeczną osobą. Polecam z całego serca !!!”
“Polecam z całego serca. Moja skóra po wielu latach popełniania błędów w pielęgnacji nareszcie wygląda świeżo i zdrowo. Pani Edyta działa kojąco nie tylko na skórę, ale także na duszę :) Profesjonalna usługa w przemiłej atmosferze to idealne połączenie, które pozwala zrobić coś dobrego dla swojego ciała i jednocześnie spędzić czas zabiegu rozmawiając o wszystkim jak z najlepszą przyjaciółką :) Na pewno będę tu wracać.”
“Jak najbardziej polecam , bardzo miła i sympatyczna Właścicielka posiadająca ogromną wiedzę. Kobieta pełna pasji i zaangażowania widać ze kocha to co robi i się w tym spełnia . Jeżeli do niej traficie to będziecie w dobrych rękach ! :-)”
“Wspaniały salon kosmetyczny, o cudownej, przyjaznej atmosferze i ładnym, przyjaznym dla oka wnętrzu. Uwielbiam tam chodzić. :) A usługi - najwyższej klasy, uczęszczam od wielu lat i na pewno nie zmienię. :)”
“Pani Ola jako pierwsza i jedyna ustatysfakcjonoeała moją kochaną aczkolwiek bardzo wymagającą żonę, bardzo.dziękuję za mój spokój ;) polecam z całego serca, pozdrawiam Panią Olę Adrain B”
“Zabieg podologiczny wykonany z pełną precyzją. Dużo wiedzy również tej jak dbać o stopy w domu. Czuje się zaopiekowana.”
“Najpiękniejsze rzęsy w Trójmieście. Pełen profesjonalizm, rzęsy zawsze wyglądają naturalnie- zgodnie z moją prośbą. Pani Paulina jest przesympatyczną profesjonalistką. Gabinet czysty, sterylny, bardzo ładny. Świetne łóżko z możliwością regulacji pozycji nóg oraz subtelna muzyka w tle pozwalają na złapanie oddechu i wykorzystanie czasu potrzebnego na aplikację rzęs na relaks. Gorąco polecam.”
“Najlepsza regulacja brwi ever (wybieram nitkowanie), henna brwi i rzęs w odpowiednim kolorze i intensywności, top! Manicure, precyzyjny, ładny kształt paznokcia, polecam!!”
“ostatnio zrobilam pierwszy makijaz pernamenty brwi. Wybralam Babiniec ze wzgledu na opinie i jedyne co zaluje, to ze nie zrobilam tego wczesniej:) kocham swoje nowe brwi i polecam kazdemu. bardzo naturalne ale zarazem pieknie podkreslaja oczy!!”
“Od dłuższego czasu chodzę na manicure hybrydowy do GRWU i zawsze wychodzę zadowolona :) Obecnie robię paznokcie u p. Wiktorii. Wizyta zawsze przebiega w miłej i spokojnej atmosferze. Pani Wiktoria przykłada dużą uwagę do szczegółów. Paznokcie wyglądają genialnie, są zrobione profesjonalnie i mogę się nimi cieszyć spokojnie przez 3 tygodnie. Widać, że p. Wiktoria zna się na rzeczy, zawsze doradzi, zwróci uwagę na kształt i charakterystykę płytki. Czuję się zaopiekowana i zadbana. Polecam serdecznie!”
“Pani Monika jest pełna pasji do tego, co robi. Jest dokładna, bardzo wymagająca wobec siebie. Dużą uwagę przywiązuje do szczegółów, dlatego zabiegi u niej są na wysokim poziomie i bezpieczne. Jest sympatyczna i bardzo serdeczna, zawsze coś poradzi. Pani Monika osoba godna polecenia!”
“Bardzo polecam Panią Agnieszkę, która jest naprawdę najlepsza.”
“Polecam p. Angelikę i świetnie zrobione brwi permanentne. Usługa wykonana bardzo profesjonalnie. Polecam wszystkim niezdecydowanym ! Pani Angelika rozwieje wszelkie wątpliwości. Usługa i wykonanie 5/5.”
“Pani Deboro. Z całego serca dziekuje. Za cierpliwość, profesjonalizm i właściwie dobrane zabiegi.”
“Wszystko bardzo profesjonalnie. Pani Marta pomaga w doborze zabiegu. Mezoterapia mikroigłowa przyniosła super efekty. Ogólnie obsługa bardzo miła. Cały salon bardzo czysty i przytulny :)”
“Po -le -cam !!! Pani Ewa wspaniała osoba - bardzo miła i z ogromną wiedzą. Chętnie pomoże i doradzi. Wszyscy zresztą bardzo mili i uprzejmi. Serdecznie polecam, z pewnością pomogą.”
“Pani Magda to prawdziwa mistrzyni w swoim fachu! Wykonała makijaże i fryzury dla mnie, mojej mamy i mojej przyjaciółki – wszystkie wyglądałyśmy przepięknie! Efekt był niezwykle naturalny, a jednocześnie wyjątkowy i podkreślający nasze atuty. Pani Magda ma niesamowite wyczucie stylu, jest bardzo dokładna, a przy tym przemiła i pełna spokoju – co w dniu ślubu jest bezcenne. Makijaże i fryzury trzymały się perfekcyjnie przez cały dzień i noc, a my czułyśmy się pięknie i swobodnie. Dziękujemy z całego serca i z czystym sumieniem polecamy każdej przyszłej Pannie Młodej (i nie tylko)!”
“Serdecznie polecam zabiegi u Pani Niny, jak również masaże u Pana Pawła! Oboje bardzo profesjonalnie podchodzą do pacjenta/ klienta, przeprowadzając wnikliwy wywiad oraz indywidualnie dobierając metody leczenia. Dzięki pomocy i fachowym wskazówkom Pani Niny skóra moja twarzy jest zadbana i zdrowa, natomiast po spotkaniach z Panem Pawłem ból pleców przestał być problemem, za co ogromnie obojgu dziękuję!”
“Jeżeli ktoś zastanawia się jeszcze nad poprawieniem wyglądu swoich brwi, to nie ma co - polecam bardzo serdecznie! Szukałam kilka lat, zastanawiałam się, przebierałam i w końcu znalazłam zdjęcia prac Pani Aleksandry - cudne. Salon jest bardzo komfortowy, Pani Aleksandra jest przesympatyczną osobą a do tego mistrz w makijażu permanentnym brwi - co widać również na zdjęciach w galerii i na innych platformach. Jestem zadowolona, odzyskałam twarz a brwi są pięknie wykonane. Dziękuję !!!”
“Byłam u pani Emilii na manicure hybrydowym. Profesjonalne podejście do klientki, przemiła atmosfera, duży wybór kolorów lakierów, bardzo higieniczne warunki pracy. Na pewno skorzystam ponownie, czułam się zrelaksowana i zaopiekowana. Polecam serdecznie!”