Opinie

  1. Martaaa Macuk ★☆☆☆☆

    EDIT: Do kontroli sanepidu byla Pani przygotowana, gdyż zgodnie z ustawa kontrole sa zapowiedziane. Lakier byl mial dokladna date waznosci 11/2022 a nie termin uzywania od otwarcia. Niestety muszę wystawić negatywną opinię. Podczas wizyty zauważyłam, że używane są przeterminowane lakiery hybrydowe (ponad 2 lata po terminie!). Gdy zwróciłam na to uwagę, zostałam potraktowana w sposób bezczelny i nieprofesjonalny. Pani stwierdziła, że "tam jest tyle chemii, że może być po terminie, a jeśli mi się nie podoba, to "mogę zmienić salon". Takie podejście do klienta i brak podstawowych standardów higieny i bezpieczeństwa są dla mnie absolutnie nieakceptowalne. Nie polecam tego miejsca – nie tylko ze względu na ryzyko dla zdrowia, ale i brak szacunku dla klienta.

  2. Olena Yanmina ★★★★★

    Pani Weronika to najlepsza stylistka paznokci, jak zawsze czysto i perfekcyjnie! Serdecznie polecam❤

  3. Ali Sir ★☆☆☆☆

    Fatalnie, hybryda na paznokciach nie wytrzymała 3 dni zaczęły się odpryski. Po tygodniu do naprawy byly już 4 paznokckie. Po trzech tygodniach myślałam że pękł paznoklec, ale okazało się że lakier odchodzi. Nie polecam Pani Weroniki i tego zakładu.

  1. Ewelina Joka ★☆☆☆☆

    Umówiłam wizytę oczyszczania twarzy, dostałam powiadomienie o potwierdzeniu wizyty, po czym po godzinnej drodze na miejsce dowiaduje się, ze zabieg się nie odbędzie, bo nie ma jednak tej Pani, która powinna go wykonać - mega nieprofesjonalne podejście do klienta - nie polecam! pierwszy raz spotkałam się z takim potraktowaniem! Rozumiem odwołanie - a brak jakiejkolwiek informacji a na miejscu wzruszenie tylko ramionami jest nie do przyjęcia!

  2. Джамиля Новрузова ★★★★★

    Polecam z głębi serca. Miła obsługa, wspaniałe miejsce, cudowna atmosferai jakość pracy na najwyższym poziomie! I co ważne - jest BEZPIECZNIE ! Moje paznokcie są w rękach najlepszego mistrza.Paznokcie trzymają się świetnie i jest niesamowicie duży wybór ciekawych kolorów, serdecznie polecam! Jestem wasza na zawsze❤️

  3. Dzhamilia Novruzova ★★★★★

    Polecam z głębi serca. Miła obsługa, wspaniałe miejsce, cudowna atmosferai jakość pracy na najwyższym poziomie! I co ważne - jest BEZPIECZNIE ! Moje paznokcie są w rękach najlepszego mistrza.Paznokcie trzymają się świetnie i jest niesamowicie duży wybór ciekawych kolorów, serdecznie polecam! Jestem wasza na zawsze❤️

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Beautyartlab Salon Kosmetyczny?

Beautyartlab Salon Kosmetyczny znajduje się przy Gryfa Pomorskiego 56E, Wielki Kack, 81-572 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Beautyartlab Salon Kosmetyczny?

Można skontaktować się z Beautyartlab Salon Kosmetyczny pod numerem +48 799 990 940

Jak można dotrzeć do Beautyartlab Salon Kosmetyczny?

Do Beautyartlab Salon Kosmetyczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements