Świetne cięcie i miła oraz profesjonalna obsługa. Szczególnie Pani Kasia :)
Zdjęcia
Opinie
-
Michał ★★★★★
-
Mariusz Gaj ★★★★★
Fryzura petarda ,Opłacało się jechać z Trąbek Wielkich .Pozdrowienia dla Pani Kasi.
-
Marzena Pluskota ★★★★★
Super fryzjerka pani Kasia, wie czego klientka chce krótka wzmianka co by się chciało i włosy super obcięte. Polecam.
-
Magdalena Chwal ★★★★★
Wracam zawsze do Pani Asi jak wymarzy mi się coś nowego. Świetny pełny profesjonalizmu salon, zawsze wychodzę zadowolona. Ceny również przystępne i polecam KAŻDEMU kto szuka dobrego fryzjera!!! Pozdrawiam
-
Magdalena ★★★★★
Wracam zawsze do Pani Asi jak wymarzy mi się coś nowego. Świetny pełny profesjonalizmu salon, zawsze wychodzę zadowolona. Ceny również przystępne i polecam KAŻDEMU kto szuka dobrego fryzjera!!! Pozdrawiam
-
Teresa Groszkowska ★☆☆☆☆
Zachecona pozytywnymi opiniami postanowiłam spróbować ostrzyć wlosy w tym "Studio Urody". Na szczęście włosy odrastają!!! - to moja refleksja po zejściu z fotela. Czuje się wyskubana jak kurczak. Może miałam pecha i źle wylosowalam panią która mnie strzygła. Potwierdzam, że panie są miłe. Acha i jeszcze pani, która myla mi głowę miała długie paznokcie i tak nimi drapała jakby chciała mnie oskalpowac. Zdecydowanie nie polecam
-
marta banaskiewicz ★★★★★
Miałam przyjemność skorzystać z usług ( koloryzacja, stylizacja paznokci) Paznokcie perełka, wykonane idealnie w każdym calu.( pomyślałam super, przypadek?) Potem wlosy. Pani Agnieszka- zlote ręce, sympatyczna i znajaca sie na rzeczy.Tak naprawdę nie musiałam wiele tłumaczyć o co mi chodzi, wyszlam mega zadowolona. Kolor fryzura i paznokcie dokładnie według moich oczekiwań.( dodam że Pani Agnieszka jako jedyna zrobiła mi kolor jaki chcialam ❤) Bardzo dziękuję
-
Ola Kac ★★★★★
Przez dwa lata nie robiłam nic ze swoimi włosami, tylko i wyłącznie po złych doświadczeniach z fryzjerami. Ale w końcu umówiłam się do Pani Agnieszki. Dziewczyny!!! Rewelacja!!! Byłam i jestem zachwycona. Moje włosy w kocńcu są idealne, mają taki kolor jak sobie wymarzyłam. Pani Agnieszka jest bardzo miłą osobą, znającą się na swojej pracy. Ponadto w salonie panuje tak miła atmosfera, że chce się tutaj wracać. Pozostałe Panie pracujące w salonie są również bardzo przyjemne, człowiek czuje się jak u siebie. Pozdrawiam Ola :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Studio Urody Joanna Zaleska?
Studio Urody Joanna Zaleska znajduje się przy Generała Stanisława Fiszera 3, Dolny Sopot, 81-784 Sopot, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Studio Urody Joanna Zaleska?
Można skontaktować się z Studio Urody Joanna Zaleska pod numerem +48 585 504 416
Jak można dotrzeć do Studio Urody Joanna Zaleska?
Do Studio Urody Joanna Zaleska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku