Przegląd katalogu
- 611 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 71% Ze zdjęciami
Znaleziono 611 wyników
Przeglądaj kwiaciarnia w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 611 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 31,254 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera kwiaciarnia z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Pruszcz Gdański, Rumia, Wejherowo i innych.
“Pani kwiaciarnia sprzedała mi elementy do wianuszka. Zdjęcie przedstawia to, co powstało z zakupionych el. Pani była bardzo miła I pomocna. Ofiarowała mi też dodatkowo druciki, kwiatuszki i listki. Bardzo dziękuje.”
“W kwiaciarni Panie pracujące są bardzo miłe uprzejme zawsze dobrze doradzą. Kwiaty są świeże i jest ich duży wybór można płacić kartą są też znicze i drobne upominki i polecam z czystym sumieniem na 100%”
“Bukiet ślubny oraz butonierki prezentowały się przepięknie! Kompozycja oraz dobór kwiatów był taki jaki sobie zamarzyłam. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług Pracowni Florystycznej :)”
“Najlepsze kompozycje kwiatowe bukietów w Chojnicach. Jeżeli kupuje kwiaty w Chojnicach to tylko u nich. Jeszcze nigdy się nie zawiodłem.”
“Piękne bukiety w dobrych cenach.”
“Najlepsza kwiaciarnia w okolicy !!!!! Pani Ela zna się na swojej pracy !!! Idealnie dobiera kwiaty a co więcej jest tak kochana i pomocną osobą że współpraca z Panią Elą jest niezwykle przyjemna. Polecam z całego serca !!”
“Pani Ada dosłownie mnie uratowała w kryzysowej sytuacji, kiedy inni zawiedli. W sobotę, już po godzinach pracy kwiaciarni, nie zostawiła mnie w potrzebie i pomogła naprawić dekorację na komunię. Dzięki niej wszystko się udało! Wiedziałam, że mogę na nią liczyć – i nie zawiodłam się. Z całego serca dziękuję za zaangażowanie, życzliwość i profesjonalizm. Gorąco polecam wszystkim – to osoba, na którą naprawdę można liczyć!”
“Mega pozytywny plus za obsługę z przesympatyczna Panią, oraz za wykonanie i dostarczenie przepięknego bukietu. Ocena w skali od 1 do 10 to 11. POLECAM korzystać bo serio warto. Kwiaty przepiękne bukiecik idealny. A Pani przesympatyczna z ogromnym poczuciem humoru. 100% POLECAM.”
“Pięknie kwiaty i kompozycje, bardzo miła obsługa polecam szczególnie Panią Anitę :)”
“Urocza kwiaciarnia. Bardzo duży wybór kwiatów i kompozycji na wszelką okazję. Bukiety są naprawdę wysokiej jakości, świeże i tworzone z klasą. Gorąco polecam!”
“Dziś zamówiłem bukiet na rocznicę ślubu,kompozycja perfekcyjna a kwiaty tak pachnące jakby przed chwilą były zerwane.”
“Bardzo przemiła obsługa i świetne kompozycje kwiatowe.Wielkie podziękowania dla Pani Eweliny za tak pięknie przygotowany bukiet.Bardzo polecam żeby odwiedzić Zielony Gaj”
“U Pani Brygidy kwiaty kupuję od wielu lat i to zazwyczaj zamawiam przez telefon dla bliskich. Wszystkie bukiety zachwycają wyglądem i świeżością. Polecam każdemu!! Pani Brygido dziękuję za wsparcie przy każdej okazji, tej weselnej również!!”
“Bukiet przerósł moje oczekiwania. Przepiękny ! Dostarczony na czas ☺️ Polecam serdecznie !”
“Gorąco polecam współpracę z Patrycją. Pełen profesjonalizm, wysoka komunikatywność, w miłej atmosferze. Patrycja zrealizowała naszą wizję dekoracji w stylu jesiennym na wesele w sali Wodny Świat, podsunęła wiele udanych pomysłów jak przekuć nasze wyrobrażenia w rzeczywistość, efekt przerósł nasze oczekiwania! Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy innym młodym parom! Nie ma żadnych negatywnych aspektów tej współpracy.”
“Piękne bukiety, za bardzo rozsądne pieniądze, od ręki i na zamówienie. Jeżeli szukasz czegoś nietuzinkowego, a nie zwyczajnego bukietu z samych róż, to trafiłeś idealnie!”
“Polecam wszystkim! Zawsze świeże kwiaty, pani Ola tworzy bukiety na miarę dzieła sztuki. Każdy inny, wyjątkowy, tworzony z pasją. Do tego ogromna empatia właścicielki :) całokształt na 6+!”
“Zamówiłam bukiet z konkretnymi życzeniami i zrobili świetną kompozycję, w dodatku ceny są bardzo przyjemne. Nie pierwszy raz korzystam z usług Demilowe kwiaty i jestem bardzo zadowolony”
“Utalentowane i profesjonalne florystki - wybrałam Malowane Atelier do zrealizowania dekoracji ślubnych i to był strzał w dziesiątkę! Dekoracje przerosły nasze oczekiwania i zauroczyły nie tylko nas, ale również gości, którzy postanowili zabrać dekoracje stołów ze sobą.”
“Kwiaciarnia tworzy absolutnie zachwycające kompozycje– eleganckie, starannie wykonane, z fantazją. Każda kompozycja wygląda jak małe dzieło sztuki. Profesjonalna obsługa. Polecam!”
“Bardzo polecam usługi pracowni florystycznej Pawiami :) pani Kinga wysłuchała oczekiwań i zadbała o każdy szczegół, wystrój altanki ślubnej i bukiet panny młodej były jeszcze piękniejsze niż to sobie wyobrażałam. Sama organizacja również przebiegła bez najmniejszego zarzutu, wszystko odbyło się punktualnie i sprawnie :) goście byli zachwyceni dekoracjami, a ja z mężem zadowoleni z wyboru usługi pani Kingi.”
“Bardzo polecam! Bukiet na zdjęciu ma 10 dni i nadal wygląda świetnie. Przy okazji otrzymaliśmy rady, jak pielęgnować kwiaty, żeby stały jak najdłużej. Poza trwałością kwiatów ogromną zaletą jest także florystka, która zdecydowanie wie, jak to się robi. Na pewno wrócimy!”
“Kwiaciarnia była akurat na naszej trasie i "z buta" znaleziona. Kwiaty przepiękne, świeże i bardzo ładnie zebrane w bukiet. Następnego dnia kupowałam za podobną cenę i to jest niebo a ziemia. Chyba będę tam specjalnie jeździć po kwiaty.”
“Duży wybór, dobre ceny, bardzo miła obsługa ❤️”
“Powiedziałem Pani cenę i kolor bukietu a Pani stworzyła coś pięknego a w dodatku na poczekaniu zostałem poczęstowany w gratisie kawka i ciasteczkiem. Najlepsza kwiaciarnia w której byłem polecam z całego serca. Bardzo miłe i serdeczne Panie”
“Wspaniała pracownia! Bukiety wyjątkowe, piękne, sielskie. To zawsze mój pierwszy wybór na kupno kwiatów. Ogromny talent zarówno Pana jak i Pani. Polecam wszystkim, zawsze chętnie wracam ;)”
“Świetna obsługa i fachowe doradztwo, a kwiaty i bukiety zawsze przechodzą najśmielsze oczekiwania. Szczerze polecam!”
“Serdecznie polecam warsztaty robienia wianków świątecznych! Atmosfera była świetna, pani florystka wszystko dokładnie wytłumaczyła. Dostępnych było mnóstwo różnych materiałów, także każdy mógłby stworzyć swój wymarzony wianek. Zajęcia bardzo nam się podobały, z chęcią byśmy wzięli udział jeszcze raz! Polecamy z całego serca :)”
“Rewelacyjna obsługa, piękne kwiaty i szybka dostawa. Serdecznie polecam.”
“Sprawdziłam wszystkie kwiaciarnie w okolicy - ta jest zdecydowanie najlepsza. Bukiet na zamówienie na chrzest przepiękny, wszystkie moje prośby zostały wzięte pod uwagę, cena też odpowiednia w stosunku do jakości. Pani ma niesamowite wyczucie estetyki, które szczególnie trafiło w moje gusta:) Będę na pewno wracać, pozdrawiam i dziękuję!”