Opinie

  1. Denis Jewtuszenko ★★★★★

    Super miejsce dla tych co chce zrobić fajny prezent albo mieć świeże i pachnące kwiaty w domu. Skorzystałem z okazji na Too Good To Go i powiem że to był piękny bukiet, który wywołał fajne emocje! Polecam to miejsce również ze względu na profesjonalizm Pań, które doradzą i wezmą pod uwagę każdą zachciankę klienta. Dodatkowo są tu również świece zapachowe, kadzidełka z różnorodnością zapachów i w bardzo przystępnych cenach. Gorąco polecam!

  2. Wojciech Kotwica ★★★★★

    Chciałbym serdecznie podziękować całemu Zespołowi Ha!Bazie, dzięki któremu smutna uroczystość pożegnania mojego dziadka nabrała wyjątkowo uroczystego charakteru. Szczególnie dziękuję za doradztwo, wsparcie i fenomenalne wykonanie. Gorąco polecam każdemu, komu zależy na profesjonalnym podejściu i wyjątkowej oprawie każdego wydarzenia.

  3. marta k ★★★★★

    przemiła i przesympatyczna obsługa! i co dla mnie ważne bardzo duży wybór i kwiatów i ozdób. widać dużą wiedzę i pasję, bardzo polecam!

  1. Maksymiliana Niezgoda-Błaszczyk ★★★★★

    Utalentowane i profesjonalne florystki - wybrałam Malowane Atelier do zrealizowania dekoracji ślubnych i to był strzał w dziesiątkę! Dekoracje przerosły nasze oczekiwania i zauroczyły nie tylko nas, ale również gości, którzy postanowili zabrać dekoracje stołów ze sobą.

  2. Julia Musyl ★★★★★

    Profesjonalne panie florystki, którym udało się spełnić moje marzenie o wianku z niezapominajkami. Dziękuję i polecam wszystkim!

  3. Mirek Kol ★★★★★

    Przemiła Pani skomponowała piękny bukiet ze świeżych kwiatów pod zadany budżet i doradziła mi kilka rzeczy w międzyczasie o kwiatach doniczkowych, które mam w domu. Z całego serca polecam!

  1. Adam Rojek ★★★★★

    Wspaniała obsługa. Najpierw kontakt telefoniczny z panią, ktora szybko przekazała wszystkie informację i potwierdziła możliwość dostarczenia kwiatów do hotelu w niedzielę (kiedy kwiaciarnia jest standardowo nie czynna!). Następnie w sobotę kontakt bezpośrednio z przemiłą panią właścicielką, która nas przywitała, cierpliwie doradziła i pomogła wybrać kwiaty i skomponować piękne bukiety na urodziny. Bukiety wyglądały cudnie, kwiaty świeże (zgodnie z zapewnieniem pani). Przetrwały podróż do domu, ponad 600 km i.... 4 dni później ciągle cieszą oko! Gorąco polecam Ha!Bazie)))

  2. Анастасия Мещенко ★★★★★

    Najlepszy sklep! Wystrój jest przepiękny, kwiaty są w dużym wyborze i zawsze świeże, ceny są miłe. Obsługa to bardzo uprzejmi ludzie, którzy znają się na uprawie i obsłudze kwiatów. Powodzenia i sukcesu!!!!

  3. Monika Dzitkowska ★★★★★

    Wspaniała kwiaciarnia, przemiła i kompetentna obsługa. Panie które tam pracują to profesjonalistki w pełnym tego słowa znaczeniu. Otwarte są na rozmowy, słuchają i doradzają. Z całego serca chciałabym jeszcze raz bardzo podziękować za cudowną dekorację kościoła na przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej . Przepiękne świeże kwiaty idealnie dobrane, dekoracja ławek. Kompozycja serc z imionami dzieci przystępujących do przyjęcia, które Panie stworzyły była prawdziwym dziełem sztuki. Naprawdę warto im zawierzyć przygotowanie dekoracji każdej uroczystości gdyż są bardzo pomocne i świetne w tym co robią, można im w 100 % zaufać. Pełen profesjonalizm i dobry gust. Serdecznie polecam i pozdrawiam !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiaciarnia Ha!Bazie?

Kwiaciarnia Ha!Bazie znajduje się przy Gospody 3B, 80-344 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia Ha!Bazie?

Można skontaktować się z Kwiaciarnia Ha!Bazie pod numerem +48 662 217 461

Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia Ha!Bazie?

Do Kwiaciarnia Ha!Bazie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements