Super miejsce dla tych co chce zrobić fajny prezent albo mieć świeże i pachnące kwiaty w domu. Skorzystałem z okazji na Too Good To Go i powiem że to był piękny bukiet, który wywołał fajne emocje! Polecam to miejsce również ze względu na profesjonalizm Pań, które doradzą i wezmą pod uwagę każdą zachciankę klienta. Dodatkowo są tu również świece zapachowe, kadzidełka z różnorodnością zapachów i w bardzo przystępnych cenach. Gorąco polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Denis Jewtuszenko ★★★★★
-
Wojciech Kotwica ★★★★★
Chciałbym serdecznie podziękować całemu Zespołowi Ha!Bazie, dzięki któremu smutna uroczystość pożegnania mojego dziadka nabrała wyjątkowo uroczystego charakteru. Szczególnie dziękuję za doradztwo, wsparcie i fenomenalne wykonanie. Gorąco polecam każdemu, komu zależy na profesjonalnym podejściu i wyjątkowej oprawie każdego wydarzenia.
-
marta k ★★★★★
przemiła i przesympatyczna obsługa! i co dla mnie ważne bardzo duży wybór i kwiatów i ozdób. widać dużą wiedzę i pasję, bardzo polecam!
-
Maksymiliana Niezgoda-Błaszczyk ★★★★★
Utalentowane i profesjonalne florystki - wybrałam Malowane Atelier do zrealizowania dekoracji ślubnych i to był strzał w dziesiątkę! Dekoracje przerosły nasze oczekiwania i zauroczyły nie tylko nas, ale również gości, którzy postanowili zabrać dekoracje stołów ze sobą.
-
Julia Musyl ★★★★★
Profesjonalne panie florystki, którym udało się spełnić moje marzenie o wianku z niezapominajkami. Dziękuję i polecam wszystkim!
-
Mirek Kol ★★★★★
Przemiła Pani skomponowała piękny bukiet ze świeżych kwiatów pod zadany budżet i doradziła mi kilka rzeczy w międzyczasie o kwiatach doniczkowych, które mam w domu. Z całego serca polecam!
-
Adam Rojek ★★★★★
Wspaniała obsługa. Najpierw kontakt telefoniczny z panią, ktora szybko przekazała wszystkie informację i potwierdziła możliwość dostarczenia kwiatów do hotelu w niedzielę (kiedy kwiaciarnia jest standardowo nie czynna!). Następnie w sobotę kontakt bezpośrednio z przemiłą panią właścicielką, która nas przywitała, cierpliwie doradziła i pomogła wybrać kwiaty i skomponować piękne bukiety na urodziny. Bukiety wyglądały cudnie, kwiaty świeże (zgodnie z zapewnieniem pani). Przetrwały podróż do domu, ponad 600 km i.... 4 dni później ciągle cieszą oko! Gorąco polecam Ha!Bazie)))
-
Анастасия Мещенко ★★★★★
Najlepszy sklep! Wystrój jest przepiękny, kwiaty są w dużym wyborze i zawsze świeże, ceny są miłe. Obsługa to bardzo uprzejmi ludzie, którzy znają się na uprawie i obsłudze kwiatów. Powodzenia i sukcesu!!!!
-
Monika Dzitkowska ★★★★★
Wspaniała kwiaciarnia, przemiła i kompetentna obsługa. Panie które tam pracują to profesjonalistki w pełnym tego słowa znaczeniu. Otwarte są na rozmowy, słuchają i doradzają. Z całego serca chciałabym jeszcze raz bardzo podziękować za cudowną dekorację kościoła na przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej . Przepiękne świeże kwiaty idealnie dobrane, dekoracja ławek. Kompozycja serc z imionami dzieci przystępujących do przyjęcia, które Panie stworzyły była prawdziwym dziełem sztuki. Naprawdę warto im zawierzyć przygotowanie dekoracji każdej uroczystości gdyż są bardzo pomocne i świetne w tym co robią, można im w 100 % zaufać. Pełen profesjonalizm i dobry gust. Serdecznie polecam i pozdrawiam !
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kwiaciarnia Ha!Bazie?
Kwiaciarnia Ha!Bazie znajduje się przy Gospody 3B, 80-344 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia Ha!Bazie?
Można skontaktować się z Kwiaciarnia Ha!Bazie pod numerem +48 662 217 461
Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia Ha!Bazie?
Do Kwiaciarnia Ha!Bazie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku