Przegląd katalogu
- 291 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 76% Ze zdjęciami
Znaleziono 291 wyników
Przeglądaj księgarnia w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 291 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 292,682 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera księgarnia z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Rumia, Sopot i innych.
“Miła obsługa, dużo asortymentu, świeże produkty”
“Pomimo małego sklepu i z tego powodu okrojonego asortymentu dziewczyny z personelu robią co mogą żeby wszystko było na miejscu.Na pierwszy rzut oka pomocność i zaangażowanie.Panie dyrektor może wypadało by się pochylić nad tym miejscem i je bardziej docenić.Także dla Nas okolicznych mieszkańców, klientów:)”
“Codziennie odwiedzam ten sklep,personel bardzo uprzejmy.Pani udekorowana pięknymi tatuażami bardzo pomocna w wyszukiwaniu niektórych produktów.Jeśli zabraknie mojej ulubionej kawy,od razu zamawia.Pozdrawiam.”
“Najlepsza Biedronka w Polsce! Automatyczne drzwi, klimatyzacja, kasy samoobsługowe, możliwość płatności kartą! Kto by pomyślał o czymś takim jeszcze 30 lat temu! Rewelacja!”
“Przemiła i zabawna obsługa. Pomogą znaleźć produkty i pożartuja. Ze względu na specyfikę budynku w którym sklep się znajduje, jest ciasnawo ale znośnie. Parking jest trochę niefortunnie ulokowany ale jak się człowiek rozejrzy to może znaleźć inną fajną i legalną alternatywę”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep. Miła obsługa a to duży plus w dzisiejszych czasach. Polecam”
“Nowa, czysta, z szerokimi alejkami. Oby jak najdłużej zachowała ten standard.”
“W środku na alejkach jest dużo palet, ale to dobrze. Podążając alejkami czuję się jak w escape roomie, bardzo to lubie darmowa atrakcją a za darmo to uczciwa cena polecam.”
“Super miła obsługa zwłaszcza panie”
“Robię zakupy w Biedronce regularnie i uważam, że to jeden z najlepszych dyskontów pod względem świeżych warzyw i owoców – nigdy nie brak tu najpopularniejszych produktów, a dział mleczny aż kusi swoim asortymentem: od klasycznych produktów po nowości, które pojawiają się co chwilę. Pieczywo jest różnorodne, smaczne, a nowe propozycje zawsze zachęcają do ich wypróbowania. Jedyne, co może trochę zaskakiwać, to charakterystyczny chaos w sklepie – trudno szukać idealnie poukładanych regałów, ale ma to swój swojski klimat. Kasy samoobsługowe znakomicie rozładowują ruch, dzięki czemu nawet w godzinach szczytu zakupy nie są uciążliwe. Obsługa sympatyczna i zawsze gotowa pomóc, co doceniam na co dzień. Dobra jakość, duży wybór i sprawne zakupy – zdecydowanie warto zaglądać do Biedronki”
“Dobra opinia. Sklep dobrze zaopatrzony. Parking i paczkomat przed sklepem. Pomocna obsługa.”
“Świetna obsługa. Wielkie brawa dla Pani kasjerki, która w dniu dzisiejszym 2 razy mnie obsługiwała. Przemiła, uprzejma, serdeczna, po kilku godzinach pracy nadal uśmiechnięta, i zawsze frontem nastawiona dla klienta. Dziś klientowi przede mną podpowiedziała jak skorzystać z promocji, w między czasie pomagając mu zapakować zakupy do torby. Niestety nie znam imienia ale życzę Pani mnóstwo miłych klientów :-)”
“Świetna obsługa , świeży towar, porządek do czasu kiedy niektórzy klienci zrobią bałagan , miazgę lub odłożą kiełbasę na proszek do prania.”
“Przesympatyczna pani w krótkich włosach na ladzie mięsnej. Zawsze miła usmiechnieta. Chętnie doradzi. Aż miło się robi zakupy. Oby więcej takich pracowników, ☺️”
“Miły personel ale sklep troszkę ciasny stąd lekki nieład”
“Nie wiem, czemu wszyscy narzekają na tę Biedronkę. Po remoncie czysto, dużo markowego towaru, sklep dobrze zaopatrzony. Promocje jak w każdej innej Biedronce. Na miejscu parking, na którym zawsze znajdzie się miejsce. Pani kasjerka była miła, normalnie mnie obsłużyła i wydała resztę. Zastanawiam się czytając te komentarze, czego ludzie oczekują, że pracownicy będą się kłaniać od wejścia i znosić fochy sfrustrowanych ludzi.”
“Duży czysty wspaniały tani sklep na zakupy dojazd łatwy parking duży. Wyznaczone miejsca dla inwalidów Zakupy przyjemność mi dają jest wszystko i codziennie niskie ceny polecam goraco”
“Polecam serdecznie, przystępne ceny produktów, szeroki wachlarz wyboru , dobre miejsce by spędzić czas z rodzinką podczas zakupów, polecam serdecznie bede czesto gościł w tym miejscu ktore polecam serdecznie”
“Szybka, sprawna pomoc obsługi klienta”
“Biedronka bardzo czysta , wszystko poukładane na półkach co powoduje że zakupy robi się z przyjemnością . Duży wybór produktów , obsluga sklepu zawsze chętna do pomocy , plusem jest również dostępność świeżych warzyw ,owoców i pieczywa. Polecam”
“Dobrze wyposażony sklep. W miarę przystępnej cenie towary. Jak na dzisiejsze czasy. Akurat wczoraj były tanie.....”
“Względem mnie obiekt jest bardzo czysty, wszystko jest dostępne? Rozchodzi się o. Zestaw kuchenny. Do dyspozycji. Czajnik elektryczny kuchenka. Wyposażenie. Kuchenne. Bardzo czyste są pokoje, pościel jest bardzo czysta? I dostępne są kanały tv oraz Wi-Fi. Będąc następnym razem? Nie omieszkam, zabukować raz jeszcze ten. Obiekt”
“Przyjdź uprzejma obsługa pełne pułki Zawsze czysto i poukładane dostępne od rana do wieczora sprawdź czy i Ty będziesz zadowolony”
“Biedronka po remoncie w 2024 roku bardzo ładnie się prezentuje. Obszerny parking jest wystarczający i zawsze można znaleźć miejsce by zaparkować. Trzeba pamiętać przy tym by pobrać darmowy bilet uprawniający do 90minutowego postoju. Wjazd/wyjazd od ulicy Strzeleckiej trochę niebezpieczny ponieważ przy wjeździe stoi metalowy filar który ma za zadanie chronić obiekt przed uderzeniem auta ale przez to dwa auta naraz się nie wyminą .”
“Jedna z najczęściej odwiedzanych sklepów tej sieci. Wygoda zakupów ze względu na podziemny, kryty parking. Po drodze jest też bankomat w Galerii Rumskiej oraz toaleta. Dobrze zaopatrzony sklep i wyśmienite pieczywo - zwłaszcza świeżo wypiekany chleb razowy.”