Opinie

  1. elveezultra ★★★★☆

    Pani Ɓożena mila. Porzadek sredni, puste rolki po reklamowkach nie ma w co warzyw pakowac, cukierkow. Brak oznaczen kasa nieczynna, kolejny klient. Widac ze 3 pracownikow zaoranych na amen.

  2. Radomir Śpiołek ★★★★★

    Najlepsza Biedronka w Polsce! Automatyczne drzwi, klimatyzacja, kasy samoobsługowe, możliwość płatności kartą! Kto by pomyślał o czymś takim jeszcze 30 lat temu! Rewelacja!

  3. Sofiya Tsiarletskaya ★☆☆☆☆

    Najgorsze w tym sklepie jest to, że na półkach leży bardzo dużo przeterminowanych produktów. Raz kupiliśmy przeterminowany towar, od tego czasu zawsze sprawdzam datę ważności. Pracownicy najwyraźniej nie kontrolują towaru pod kątem upływu terminu przydatności do spożycia. Najgorsze jest to, że najczęściej chodzi o produkty mięsne, co może prowadzić do zatrucia, jeśli nie zauważy się tego na czas! Często też na półkach leżą warzywa z pleśnią. Na kasach samoobsługowych, jeśli potrzebne jest potwierdzenie wieku, najczęściej trzeba bardzo długo czekać, aż podejdzie pracownik. W przejściach często stoją załadowane palety, przez co czasem nie można sięgnąć po produkt, którego się potrzebuje.

  1. tomek stencel ★★★★★

    Najlepsza biedronka w jakiej byłem. Mega miła obsługa. Jedyny minus jaki zauważyłem to klienci robiący problemy dziewczynom z obsługi o Nic. Szacunek dla dziewczyn tam pracujących za Cierpliwość. Polecam ten sklep

  2. EdwardZpiły ★★★★★

    Polecam ciekawe promocje w tych trudnych czasach warto skorzystać z ofert 2+1 1+1 drugi produkt za 59%

  3. Maria Daniluk zd. Zielke ★★★☆☆

    Duze braki w asortymencie. Warzywa po przyniesieniu do domu szybko sie psuja. Ciasno, nie ma swobody do poruszania sie i szukania towaru. Wózki z rozladunkiem zabieraja duzo miejsca. Nie które kody z artykulami przecenionymi nie wchodza przy kasie.

  1. Paulina Stola ★☆☆☆☆

    Biedronka jak Biedronka, ale zachowanie pań pracujących z dzisiaj (19.04) podlega łamaniu praw konsumenta. Skoro sklep chce się zamknąć o 13 to fajnie by było o tym fakcie poinformować wcześniej. Według Google sklep dzisiaj zamyka się o godzinie 13:30, a o godzinie 13:00 pracownicy nie chcą wpuszczać klientów do sklepu. Pani tłumaczyła się chamsko, że to ona chce mieć święta wolne. Jakoś pielęgniarki nie narzekają na 12godzinne zmiany a Pani nie pasuje zmianie 8godzinna (a dzisiaj nawet nie). Weszłam do sklepu „wyjściem” i za plecami cały czas słyszałam „(popularne przekleństwo polskie) wchodzą jak święte krowy, a ty (do innego pracownika) zamiast stać przy tych drzwiach to nie stoisz. Tego typu zachowanie jest nie tylko niegrzeczne, ale również narusza prawo konsumenta do rzetelnej informacji – zgodnie z ustawą o ochronie konkurencji i konsumentów (art. 24 ust. 1). Jeśli sklep planuje skrócony czas otwarcia, ma obowiązek poinformować o tym w widocznym miejscu i z odpowiednim wyprzedzeniem, by klient nie był wprowadzany w błąd. W momencie gdy Google i inne źródła podają godziny zamknięcia jako 13:30, a sklep zamyka drzwi o 13:00 bez wcześniejszego ogłoszenia, można to uznać za nieuczciwą praktykę rynkową. Dodatkowo, sposób komunikacji pracowników z klientami nie tylko świadczył o braku kultury, ale także podważa wizerunek całej sieci. Ja jako klient mam prawo do szacunku i godnego traktowania – niezależnie od dnia tygodnia czy zbliżających się świąt.

  2. 118 ★☆☆☆☆

    Pełno towaru do rozpakowania, ciężko przejechać wózkiem, a nawet czasem sięgnąć po wybrany produkt. Brakuje informacji o cenachi na wielu produktach,a na półkach jest bałagan. Promocje też nie wszędzie są wywieszone lub nie są aktualne. Ciężko coś znaleźć. Zdecydowanie pogorszyło się w tym sklepie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy 1 Maja 13, 77-100 Bytów, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements