Trochę tam ciasno ale ogólnie dobre miejsce na szybkie zakupy
Zdjęcia
Opinie
-
Kris kris ★★★★☆
-
Roomack ★☆☆☆☆
Syf totalny. Porozwalane jajka w które można wdepnąć i upaprać obuwie, a można się tam upaprać o wiele bardziej nieprzyjemnymi substancjami. Tolerowałem ten chlew bo miałem najbliżej, ale ostatnie naprawdę obrzydliwe zdarzenie spowodowało, że więcej tam nie zajrzę, dopóki nie wymienią flejtuchowatego personelu, który chyba nie wie co to jest bezpieczeństwo żywności i aroganckiej, drwiącej kierowniczki, która sprawia wrażenie że ma gdzieś jak funkcjonuje jej sklep.
-
Po prostu Mi ★★★☆☆
Ciasno, duże koleiki ale wybór produktów zadowalający. Są lepsze Biedronki od tej. Wygląda jak na siłę upchana
-
Mykyta Shamenko ★★★☆☆
Wszytsko dobrze. Tylko szkoda że nie mogę drzwi otworzyć żeby wziąć ulubiony towar!
-
Monika Kryger ★★★☆☆
Mała, ciasna, wieczny bałagan, oferta tygodniowa bardzo skromna i fatalnie wyeksponowana.. Ale podstawowe artykuły są, więc spełnia swoją funkcję.
-
Kamila Tomczyk ★☆☆☆☆
Młyn, brak towaru, brak obsługi. Kartoniki przy kasach stoją chyba od miesiąca. W godzinach szczytu 1 Pani na kasie, kolejki na 12 osób. Gwiazdka za przemiłą obsługę, naprawdę współczuję że Ci ludzie muszą zajmować się 72718 rzeczami na raz, bo nie ma nikogo innego do pomocy. Dzisiejsze zakupy były ostatnimi.
-
Natalia Turowska ★★☆☆☆
Jakaś taka mała, ciasna i brudna ta Biedronka. Do tego zawsze tylko jedna kasa otwarta a dojście do kas samoobsługowych jest dziwne. Nie ma dodatkowego pracownika do pomocy przy tych kasach (przynajmniej nie zdarzyło mi się zeby był) tylko jedyny kasjer musi przerywać obsługę przy taśmie, żeby podejść i pomóc.
-
ST ★★☆☆☆
Brudno, sklep pozastawiany paletami, w najlepszym razie otwarta jedna kasa, kasjerki pytają, czy będę płacił kartą czy gotówką tylko po to, żeby mnie odesłać do kasy samoobsługowej. Nieraz widziałem opakowania z mięsem czy mrożonkami leżące dłuższy czas na palecie na środku sklepu. Asortyment taki sobie. Ceny często inne na paragonie niż na naklejce na półce. Robię tam zakupy wyłącznie, kiedy muszę. Jedna bardzo sympatyczna pani kasjerka (Dorota?), reszta jakby pracowała za karę.
-
Bartek Czerniecki ★★★☆☆
Sporo bałaganu na sklepie. Jeżeli już jest czynna kasa tradycyjna to jest tylko jedna. Popołudniu duże kolejki (a robię tu zakupy niemal codziennie)
-
Beata Laskowska ★★★★★
Świetna obsługa. Wielkie brawa dla Pani kasjerki, która w dniu dzisiejszym 2 razy mnie obsługiwała. Przemiła, uprzejma, serdeczna, po kilku godzinach pracy nadal uśmiechnięta, i zawsze frontem nastawiona dla klienta. Dziś klientowi przede mną podpowiedziała jak skorzystać z promocji, w między czasie pomagając mu zapakować zakupy do torby. Niestety nie znam imienia ale życzę Pani mnóstwo miłych klientów :-)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biedronka?
Biedronka znajduje się przy Piekarnicza 24, 80-126 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biedronka?
Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010
Jak można dotrzeć do Biedronka?
Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku