Przegląd katalogu
- 2,373 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 79% Ze zdjęciami
Znaleziono 2373 wyników
Przeglądaj hotel w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,373 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 537,837 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera hotel z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Władysławowo, Rumia i innych.
“Miałem maly ciemny pokój że słabym oświetleniem nr 107. Łazienka duza i przestronne. Hotel ma super położenie blisko molo w Sopocie. Obsługa bardzo mila”
“Chcielibyśmy podziękować za cudowny pobyt w hotelu Haffner. Wspaniała, życzliwa i pomocna obsługa. Zwłaszcza Pani Ania z recepcji, która zaraziła nas swoim uśmiechem i serdecznością. Cała obsługa hotelowa wykazała się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Bardzo serdecznie dziękujemy. Pokoje przestronne, dobrze wyposażone i urządzone. Zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce podczas pobytu w Sopocie. Na pewno nie raz jeszcze do Państwa zawitamy. Raz jeszcze, składamy podziękowania każdemu z obsługi za niezapomniany pobyt u Państwa w hotelu.”
“Bardzo dobra lokalizacja,pokoje czyste ,łóżko mega wygodne. Bezpłatny parking z którego mogliśmy skorzystać jeszcze przed zameldowaniem i po wymeldowaniu. Obsługa miła i konkretna. Na śniadaniu duży wybór świeżych produktów.”
“Wszystko na bardzo wysokim poziomie. Śniadania bardzo urozmaicone, pokoje czyste. Wystrój bardzo trafił w mój gust. Plus za świetną lokalizację. Na pochwałę zasługuje obsługa(Pani Emilia), która była bardzo miła i pomocna. Na pewno tu wrócę ;)”
“Byliśmy z narzeczonym na pobyt weekendowy. Wszytsko bylo super. Obiadokolacja przepyszna i dawka taka że ciezko zmieścić. Śniadania od wyboru do koloru, obsluga bardzo miła. Mimo imprezy w soboty nie było slychac w pokoju halasu z niej. Pokój naprawde duży i wygodny. Mimo lokalizacji przy glowniejszej drodze halas nie docieral. Nad morze +/-15min do Gdyni rowniez niedaleko.Napewno wrocimy!”
“Rewelacyjny hotel. Pokój duży, przestronny, dobrze wyposażony. W pokoju zestaw do parzenia kawy i herbaty, lodówka, sejf. Woda na piętrze w dystrybutorze. Ręczniki wymieniane na życzenie. Śniadania bardzo dobre, duży wybór, jedynie soki do bani bo to rozcieńczony wodą koncentrat purina. Strefa basenowa rewelacja. Spory basen i jacuzzi. Trzy sauny, grota solna i pokój z tężnią. Ratownik. Szkoda tylko że otwarte dopiero od 17. Na miejscu siłownia i świetna sala malucha dla dzieci w każdym wieku ( od domków z ikei i klocków po ścianki wspinaczkowe, automaty do gier, a dla najstarszych konsola z grami). I teraz jedyny minus - położenie. Z jednej strony nieustający sznur samochodów jadących na wybrzeże, z drugiej kilka torów i jeżdżące bardzo często pociągi. O ile w dzień dla miłośnika kolei to atrakcja o tyle w nocy śpi się jak na dworcu. Pociąg jeszcze koło hotelu trąbi bo jest blisko przejazd. Trochę pomaga spanie przy zamkniętych oknach i przy włączonej klimatyzacji. Dość blisko stacja SKM. Samochód może stać cały czarna parkingu a po Trójmieście wygodnie poruszać się koleją.”
“Uroczy motel że wspaniałymi eksponatami aut z lat minionych w garażach. Dla mnie - super.”
“Pobyt weekendowy. Przemiła obsługa w recepcji. Kuchnia poprawna. Łosoś, żurek,dania dziecięce pyszne.Kelnerki młode- widać że się uczą, bardzo się starają. Korzystaliśmy z jacuzzi i basenu, wszystko ok :), z zabiegów w spa żona nie zdążyła -wrócimy. Pokoje ok, choć można co nieco poprawić. Żona bardzo dziękuję za poratowanie zestawem kosmetycznym! :). Przydałby się taki Pan Złota Rączka od drobnych poprawek,taki "konserwator": tu kaloryfer odpowietrzyć/tam okno wyregulować/ sprawdzić TV przed przyjazdem gości czy działa. Obok boiska, bieżnia, plac zabaw także jest gdzie uprawiać sporty. W hotelu bilard, siłownia, stół tenisowy. Nawet kącik dla dzieci - za co także wielkie dzięki!!! W trakcie pobytu mieliśmy super atrakcje w postaci Dj można było potańczyć. Była również muzyka na żywo co dodatkowo budowało wyjątkową atmosferę. Hotel ma duży potencjał,poza turnusami sportowymi można zapraszać do siebie specjalistów do organizowania różnych konferencji rozwojowych. Pozdrawiam!”
“Bardzo dziękuję za miły pobyt w tym hotelu. Był krótki ale zadawalajacy. Przemiła obsługa cudowne panie a w szczególności p. Iza. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Hotel czysty. Rewelacyjne jedzenie . Polecam Napewno do zobaczenia”
“Z całego serca polecamy ten hotel. Byliśmy z rodziną na święta Bożego Narodzenia i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wigilia przygotowana na wysokim poziomie śniadania oraz obiadokolacje bardzo smaczne i różnorodne. Dużym plusem jest basen i strefa spa oraz atrakcje dla dzieci w formie animacji. Pokoje czyste obsługa bardzo życzliwa i pomocna.”
“Obsługa przemiła , nie nachalna. Widok sam mówi za siebie. Jest wszystko czego oczekiwałam . Wygodne łóżko, widok , pogoda, atmosfera Gdańska. 100%”
“Fantastyczny hotel, czyste i przestronne pokoje w cichym zakątku starego miasta a zarazem tylko kilka kroków od restauracji i zabytków. Przemiła obsługa a w szczególności Pani recepcjonistka która była niesamowicie pomocna przy naszym check out.”
“Dla mnie super. Obsługa na 6 i pomocna i uprzejma! Hotel czyściutki i w fajnym klimacie. Śniadania z super wyborem i ładną restauracją. Polecam.”
“Polecam serdecznie! Czysto! Milo! Spokój! W pokoi telewizor, krzesła, stoliczki. Materac poduszki wszystko bardzo wygodne! Dobra lokalizacja! Naprawdę szczerze polecam! Obsługa poziom premium!”
“Przytulny, kameralny hotel usytuowany w spokojnej dzielnicy. Obsługa miła.Pokoje i łazienka czyste. Bardzo wygodne łóżko. Śniadanie zróżnicowane i smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie. Kawa i ciasta do wyboru. Do sotlika można dostawić krzesełko dla dziecka”
“Miła obsługa, bardzo dobre śniadanie, super lokalizacja. Pokóloj czysty, wszystko co potrzebne było w pokoju. Przepiękna klatka schodowa.”
“Polecam ! Ceny bardzo adekwatne! Czyste i komfortowe pokoje!”
“Hotel znakomicie zlokalizowany nad morzem. Idealne miejsce dla osób ceniących spacery, relaks lub aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Wnętrza zaprojektowane bardzo funkcjonalnie, o wysokim poziomie estetyki. Pokoje czyste, wygodne łóżka, dobre zaciemnienie okien. Śniadania zróżnicowane, którymi może nasycić się zarówno smakosz mięs jak i jarosz :) Obsługa uśmiechnięta, miła i pomocna. Z pewnością skorzystamy z tego hotelu jeszcze nie raz.”
“Bardzo przyjemne miejsce. Ma swój wyjątkowy urok. Pokoje dopasowane do potrzeb, wygodne łóżka, cicha okolica. Śniadania obfite i smaczne. Czyste pomieszczenia i miła obsługa. Polecam.”
“Serdeczne polecam ten hotel . Miła obsługa w recepcji wyśmienite śniadania pokoje czyste . Barbara Kuryś”
“Sa takie miejsca które stoją w głowie- VIlla Baltic .Pieknie komfortowo urządzone pokoje,czysto .Personel pomocny w każdym aspekcie .Blisko na plażę i w każdym kierunku Sopotu.Sniadanie wybitne cos dla vege,mięsożerców. Bardzo dziękuję za niespodziankę. To były moje najlepsze 40ste urodziny. Bede wracać. Jeśli chcesz wypocząć na 100% polecam Hotel Villa Baltica. Dziękuję”
“Swój pobyt w hotelu uważam za bardzo komfortowy. Odpoczynek idealny. Obsługa bardzo uprzejma, śniadanie wyśmienite. Blisko aquapark, sauny, blisko do plaży. Kolejny raz w Trójmieście to tylko tu.”
“Ville Zagórze znalazłam w sieci szukając miejsca na spotkanie urodzinowe blisko Gdyni. Zależało mi żeby miejsce miało klimat i wyglądało po prostu ładnie. Villa spełniła moje oczekiwania w 100%, super efekt robi drzewko na środku sali. Moi goście byli zadowoleni, jedzenie było bardzo smaczne, porcje spore, a ceny przyzwoite. Mimo zajętych innych stolików mogliśmy swobodnie rozmawiać, nie było za głośno. Obsługa była przemiła i bardzo pomocna, z niczym nie robiło problemu. Na pewno wrócę.”
“Byłam z córką i wnuczkiem przez tydzień w tym hotelu i muszę powiedzieć, że jestem miło zaskoczona. Czyściutko, bardzo miła obsługa, a śniadanka i obiadek super. Bardzo polecam i kiedyś jeszcze napewno wrócę. Chcę również prywatnie podziękować, Pani Mireczce. Jest Pani wyjątkową osobą, o wielkim serduszku. Dziękujemy za wszystko i życzymy dużo zdrówka. Ps. Wnusiu, cały czas wspomina, kto mu pilnował pieska. Pozdrawiamy serdecznie cały personel.”
“W restauracji zamawialiśmy obiad weselny. Był to piątek i byliśmy prawie jedynymi gośćmi. Jedzenie oceniamy na 5+. Pyszne i na pewno świeże. Klimat i atmosfera robią wrażenie. Obsługa miła i uczciwa. Teściowa zgubiła złoty łańcuszek . Zadzwoniła menedżer z restauracji i prosiła przyjechać, odebrać ) bardzo przyjemnie. Dziękujemy. Na pewno jeszcze wrócimy )”
“Świetne miejsce do gry w squasha! Korty są w dobrym stanie i dobrze oświetlone, a rezerwacja przebiega bardzo sprawnie. Obsługa jest miła i pomocna. Duży plus za szatnie i prysznice – zadbane i wygodne. Atmosfera jest przyjazna zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych graczy. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce aktywnie spędzić czas i dobrze się przy tym bawić!”
“Widok na zatokę wspaniały, kojący… piękne zachody słońca widoczne z okna pokoju, bajka. Pokój zadbany, czysty. Cały obiekt również jest zadbany. W hotelu jest wszystko czego potrzeba do szczęścia :) włącznie z pyszną kuchnią, śniadania urozmaicone i przede wszystkim dobrej jakości. W restauracji hotelowej serwowane są przepyszne !!! i ładnie podane dania. Personel serdeczny. Po prostu rewelacja, zawsze tam wracam.”
“Kolejna udana impreza w tym hotelu uświadamia nam o niezwykłości tego miejsca. Właściciel jest bardzo uprzejmy i pomocny. Wszystko jak zawsze było ustalone z pełnym profesjonalizmem. Obsługa bardzo miła i kontaktowa. Jedzenie jak zawsze przepyszne. Goście bawili się znakomicie. Wszystkim polecamy to miejsce. Planując imprezę w tym hotelu można być pewnym, że wszystko będzie na najwyższym poziomie.”
“Lokalizacja hotelu rewelacja! Hotel klimatyczny,czysty . Obsługa bardzo miła. Pokoje przytulne ,sprzątane, czyste. Śniadanie bardzo dobre . Każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam”
“Umówmy się lokalizacja dla turystów średnia, ale do pracy świetna. Jest się na wylocie z Gdańska, w dzielnicy bardziej przemysłowej. Hotel ma parking i 10 min jest do centrum autem. Komunikacji miejskiej nie sprawdzałem. Pokoje w porządku. Klimatyzacja ratuje w upały. Hotel wygrywa za to obsługą. Przesympatyczne panie z kuchni i sprzątające. Byliśmy nie pierwszy raz i na pewno nie ostatni.”