Przegląd katalogu
- 2,373 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 79% Ze zdjęciami
Znaleziono 2373 wyników
Przeglądaj hotel w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,373 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 537,837 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera hotel z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Władysławowo, Rumia i innych.
“Jestem w tym hotelu co roku od ok. 10 lat, zawsze przemiła obsługa, spokój, wygodne łóżko, duża łazienka, urozmaicone śniadania. Obok park i fajne miejsca na obiady. Wszędzie blisko.”
“Najlepsze miejsce do zostawienia psiaka. Nasz uwielbia tam jeździć. Jak go odbieramy to aż płacze za Panią :)”
“Hotel i szkolenia - POLECAM!!!! Doskonała opieka, doświadczenie, profesjonalizm, wyczucie, cierpliwość, poczucie humoru i wielkie serce do psiaków. Nasz Amor ich kocha! Bezcenny dar i umiejętność przekazywania wiedzy właścicielom ;)”
“Monika zajmowała się naszą kotką 5 dni po 2 wizyty dziennie. Jej wysoki poziom wiedzy, spokój i wyczucie w stosunku do trudnego kota (obserwowaliśmy wszystko przez kamerkę) - rewelacja! Monika jest bardzo dokładna, rzetelna, uczciwa, empatyczna, godna polecenia i na pewno jeszcze nieraz skorzystamy z jej usług :)))”
“Nie jest łatwo znaleźć hotel, który przyjmuje TTB tym bardziej z całego serca mogę polecić sześć łap, Adam i Dominika to nie tylko ludzie z pasją ale też wiedzą jakie są potrzeby ale także wyzwania mojej ukochanej rasy. Stitch spędził w hotelu 10 dni, i miał w tym czasie doskonałą opiekę, a kiedy pojawiła się potrzeba interwencji weterynaryjnej, bo bulki to pieski o wielu zaletach ale bardzo małym rozumku, zareagowali od razu, na każdym etapie informowali nas co się dzieje z psynem, a następnie zapewnili fachową opiekę w czasie rekonwalescencji.Szczerze polecam i do zobaczenia.”
“Piękne, klimatyczne miejsce utrzymane w starym, amerykańskim stylu. Właściciele bardzo serdeczni i otwarci. W pokojach czyściutko - każdy pokój ma inny tematyczny wystrój - my mieszkaliśmy w ,,Boss 302" A samo muzeum -to perełka dla wszystkich pasjonatów motoryzacji i nie tylko... Polecam”
“Hotel przyjazny dla każdego pieska. Nasz pies to wyjątkowy egzemplarz: 25kg lęku, niestety czasem obiawiającego się agresją. Pani Justyna po usłyszeniu naszej historii zaproponowała rozwiazanie. Dzięki niej po dwóch latach mogliśmy wyjechać na wakacje bez psa. Podczas naszych wakacji był świetny kontakt, otrzymywaliśmy filmy na których widzieliśmy że nasz pies zaklimatyzował się tak dobrze, że aż byliśmy zazdrośni. Warunki na psów wzorowe, czysto, przestronnie, lokalizacja blisko lotniska to tylko dodatki do fenomenalnej usługi.”
“Dziękuję za opiekę nad moim Kotkiem :) Codziennie dostawałam filmiki/zdjęcia z pobytu. Serdecznie polecam miejsce, strefa dla kotków pełna zabawek drapaków kotki mają również osobne pokoiki, dostępny również balkon, taki koci raj. Pani Inez z sercem do zwierząt. Będziemy korzystać pozdrawiam z Kysiem :)”
“Wszystkim polecam hotelik miejsce bajkowe właściciele cudowni. Relacja zdjęciowa na bieżąco, pies dopieszczony i zaopiekowany można spokojnie wypoczywać wiedząc, że wszystko dobrze. Hotelik na najwyższym poziomie opieka również. Polecam z czystym sumieniem. Na pewno skorzystam zawsze kiedy zajdzie potrzeba. Danuta Kryger z Mają Lębork”
“Polecam serdecznie Anię jako szkoleniowca oraz jej cudowny psi hotel. Jest profesjonalistką w każdym calu. Mimo tego, że dzieli nas spora odległość, nie wyobrażam sobie moich psów, i mnie samej, bez jej wsparcia.”
“Miałam przyjemność już dwa razy nocować w tym hotelu i z całą pewnością jeszcze wrócę :) Pokoje są zadbane, czyste i dobrze wyposażone, a obsługa jest niezwykle miła, zawsze służy pomocą. Do największych atutów należy też zaliczyć przeeeepyszne, różnorodne śniadania, przygotowane z wysokiej jakości składników - jedne z najlepszych, jakie miałam okazję spróbować. Ponadto popołudniami na gości czeka domowej roboty ciasto, idealne do kawy i herbaty. Choć hotel jest ulokowany nieco na uboczu, niedaleko znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy. Polecam!”
“Byłem z rodziną w sierpniu na kilka dni. Hotel przebił nasze oczekiwania pod każdym względem. Bardzo miła obsługa, czysto, wygodnie i przyjemnie. Śniadania smaczne i syte. Zwykle nie zostawiam opinii bo wiadomo, że każdy ocenia przez własny pryzmat, ale uważam że hotel jest wyjątkowy i warto docenić starania wszystkich, którzy przyłożyli do tego ręke.. Gorąco wszystkim polecam!”
“Bardzo dobre miejsce, z fachową opieką i sercem:) Pucek zadowolony i jego Pani tez:)”
“Ekstra miejsce dla pupila. Nasz piesek zawsze wraca zadowolony i zaopiekowany. Jeśli wybierasz się na wakacje to zapewnij super chwile dla swojego psiaka w VIP-Pupil a nie pożałujesz :)”
“Lokalizacja słaba, dojazd do centrum to 30 min. Pokój ok, ale telewizor ma tylko parę programów, mała opcja do wyboru, jak jest zima to nie ma co oglądać.”
“Czysto i przyjemnie, choć pokój nieco ciasny, ale przeciez to ma byc tylko nocleg.”
“Korzystamy cyklicznie i za każdym razem psiak zadowolony. Jak tylko wyczuje gdzie przyjechał to skacze z radości. Zawsze jak Rudy zostaje na kilka dni to mamy stały kontakt z właścicielką Hotelu i zawsze podchodzi elastycznie co do godzin odbioru psiaka. Polecam z ręką na sercu, bo znaleźć dzisiaj tak troskliwego opiekuna tymczasowego to naprawdę sztuka.”
“Super miejsce i opieka dla małych domowych zwierzaczków. Bardzo mili opiekunowie. Dbają o swoich podopiecznych i zapewniają im pełen komfort ☺️. Zajęli się nasz Kawią, podawali leki, dzięki temu stanęła na nogi, przybrała na wadze i jest nadal z nami. Gorąco polecam. Jeśli będzie sposobność to na pewno skorzystamy jeszcze ☺️ dziękujemy bardzo”
“Przyjechałam dzisiaj do hotelu, o wiele wcześniej niż rozpoczyna się doba hotelowa. Wspaniałe, kontaktowe i zaangażowane Panie z recepcji dołożyły wszelkich starań żeby bez dodatkowych kosztów zakwaterować mnie wcześniej. Widać, że obsługa jest zadowolona z miejsca, w którym pracuje i samo doświadczenie od wejścia do zainstalowania się w pokoju było czystą przyjemnością. Proszę dbać o takich pracowników! :)”
“Bardzo fajne spa , uprzejma i pomocna obsługa oraz smaczne śniadania . Dodatkowym atutem możliwość bezpłatnego ładowania samochodów elektrycznych na dwóch wyznaczonych miejscach jednak mimo wyraźnego opisu przez hotel notorycznie zajmowane przez auta nieuprawnione”
“Mały kameralny hotel z restauracją tajska oferującą śniadania w formie talerzowej. Pokoje czyste. Polecam. Pod hotelem przystanek autobusowy.”
“Bardzo polecam! Cudowna właścicielka z wielkim sercem do wszystkich zwierzaków. Profesjonalna opieka nad pupilem, który jest traktowany jak ich własny.”
“Bardzo czysto i kameralnie. Obsługa na super poziomie. Pokoje przestronne. Mile widziane czworonogi. Sniadanie pyszne i mysle ze kazdy cos znajdzie dla siebie. Ogólnie bardzo pozytywnie i godne polecenia.”
“Od kilku lat korzystamy z tego hotelu i nasz pies zawsze wraca szczęśliwy i wybiegany :) w trakcie pobytu regularnie dostajemy zdjęcia, co jest super.”
“Bardzo polecam, ciepłe i fachowe przyjęcie i zaopiekowanie się pieskiem w potrzebie”
“Miejsce pełne uroku i bardzo klimatyczne. Bardziej przestronne niż to się wydaje z zewnątrz. Świetna lokalizacja i wygodny dojazd. Budynek historyczny bardzo dobrze wykorzystany”
“Krótki pobyt w hotelu, jedna noc. Pokój ładny i bardzo czysty. Śniadanie w formie szwedzkiego bufetu, smaczne. Duży wybór. Miła , dyskretna obsługa. Hotel jest na uboczu, z dobrym połączeniem do centrum.”
“Lokalizacje w sercu miasta, tuż obok Bazyliki nie mogłaby być lepsza. Bardzo piękny wystrój pokoju dograny przemyślanym oświetleniem i detalami. Mieliśmy apartament rodzinny, który tak naprawdę jest raczej dużym pokojem dla dwóch osób - przy kolejnych byłoby ciasno. Piękne łazienki - w tym wypadku aż dwie jedną z prysznicem, a druga z klasyczną wanną na lwich łapkach. Wygodne łóżko, na życzenie dodatkowe kołdry i poduszki. Pokój znajduje się na parterze i w nocy może być słychać miasto. Goście spragnieni całkowitej ciszy mogą mieć z tym problem, zwłaszcza latem przy otwartych oknach. Nienagannie czysto. Recepcja obecna tylko w godzinach dziennych, niemniej bardzo pomocna i uprzejma. Minusem są śniadania serwowane za dodatkową opłatą w wysokości 40PLN w meksykańskim barze obok - względnie smaczne, ale mało urozmaicone i nieszczególnie obfite, z jedną filiżanką kawy/herbaty w cenie. Ogólnie sam hotel nie jest najtańszy i trochę nas to zdziwiło - oczekiwałoby się więcej i lepiej.”
“Pani Kasia już na pierwszym spotkaniu przekazała nam dużo istotnych informacji dotyczących zachowania naszego pieska (roczny labrador) oraz kilka bardzo ważnych rad. Zamierzamy kontynuować współpracę z Panią Kasią żeby lepiej zrozumieć naszego psiaka i żeby piesek lepiej rozumiał nas.”
“Po raz kolejny spędziliśmy kilka dni w tym hotelu - jak zwykle znakomicie - położenie, komfort pokoi, miła obsługa, urocza papużka wita gości w recepcji, przepyszne, różnorodne śniadania. A stylowe wyposażenie, meble, przedwojenne zdjęcia na ścianach stwarzają niepowtarzalny klimat.”