Przegląd katalogu
- 80 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 94% Ze zdjęciami
Znaleziono 80 wyników
Przeglądaj grill pub w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 80 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 63,386 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera grill pub z miast takich jak Gdańsk, Sopot, Gdynia, Władysławowo, Reda i innych.
“Bardzo dobry wybór na burgera. Miałem ochotę na porządnego burgera i takiego dostałem. Baranola od ponad 10 lat w Gdyni i jest pyszna. Nie byłem z. 5 lat i miałem mily powrot. Mocno wysmażony boczek, mięso dobrze przysmażone co dodało smaku a bułka maślana super miękka. Bardzo dobrze wypadł sos czosnkowy w burgerze z krążkami cebulowymi.”
“Wnętrze było przytulne i eleganckie, a cała obsługa bardzo pomocna i życzliwa. Każdy gość zachwycał się jakością i ogromną ilością jedzenia. Świetnie oddzielona część dziecięca pomogła zapanować nad haosem zwiazanym z dziećmi. Dzięki temu ten wyjątkowy dzień upłynął w miłej i rodzinnej atmosferze.”
“Grochówka bardzo dobra i warto kupić by wesprzeć takie miejsce. Cena podobną jak wszędzie.”
“Niesamowite doświadczenie umysłowo jedzeniowe, fryto gyros to jedno z najlepszych doświadczeń jedzeniowych jakie przeżyłem. Świetna obsługa, świetny klimat, świetna lokalizacja i świetne ceny. Będę wracał tu częściej”
“Pyszna pizza jak ktoś lubi grube ciasto. Zamówiliśmy pierw na posmakowanie i teraz tylko ta zamawiamy teraz to będzie nasza ulubiona pizza dobre ciasto od dołu chrupiące apetycznie wygląda a jeszcze lepiej smakuje :) z pogórza do Rumi przyjeżdża gorąca nie ciepła tylko gorąca”
“Restauracja Delmonico w Gdańsku to miejsce, do którego z przyjemnością się wraca. Wyśmienite jedzenie, pięknie podane dania i bardzo przyjemna atmosfera sprawiają, że każda wizyta jest wyjątkowa. Na szczególne wyróżnienie zasługuje obsługa, a zwłaszcza kelner Adrian — niezwykle uprzejmy, profesjonalny i uważny. Doskonale doradzał przy wyborze dań, dbał o każdy detal i sprawił, że czuliśmy się naprawdę zaopiekowani. Taka obsługa to prawdziwa wizytówka restauracji. Zdecydowanie polecam Delmonico wszystkim, którzy cenią wysoką jakość i miłą atmosferę.”
“Duży , pyszny i syty burger a przy tym lekki jak chmurka. Buła maślana delikatna , sosy i warzywa bardzo dobre no i wołowina miodzio. Rozpływa się w ustach :) Fajny lokal i miła obsługa. Na pewno wrócę!”
“Miejsc do którego wracam regularnie. Dobra kuchnia, świetna kawa, lokal bardzo gustownie urządzony, obsługa bardzo uprzejma. Coś co lubię szczególnie to nie za głośna muzyka. Spokojnie można rozmawiać bez konieczności przekrzykiwania się. Polecam przyjrzeć się rekwizytom nawiązującym do nazwy i historii lokalu. Lubię takie „smaczki”.”
“Przyjemny klimat bardzo dobra shisha i przesympatyczna obsługa (uwielbiam pania aleksandre ) drinki kolorowe swietnie dobrana muzyka i oczywiscie idealne miejsce dla większych grup”
“Opinia odnosnie wizyty w ramach Restaurant Week 15.11.25 Wszystkie dania zasluguja na pochwale, ze szczegolnym wskazaniem na deser! Dla mnie, antyfana deserow byly to niesamowite smaki!! Apelujemy o dodanie tego sernika do stalegu menu. Goraco polecamy oraz pozdrawiamy super obsluge, a w szczegolnosci kelnera Mateusza ;)”
“Pierwszy raz odwiedziłam tą restaurację jestem bardzo zadowolona,jedzonko smaczne bardzo ładnie podane.Kacik zabaw dla dzieci to plus jeśli idziesz z dziećmi.Polecam w 100%”
“Wyjątkowe miejsce! Dania są nie tylko przepyszne, ale też pięknie podane. Bezalkoholowe drinki zachwycają smakiem i wyglądem. Obsługa niezwykle miła, a cała atmosfera spokojna i przyjemna. Idealne miejsce na relaks i dobre jedzenie. Polecam z całego serca!”
“Burgery pyszne i świeże. Ciekawe połączenie sera blue i żurawiny. Obsługa bardzo miła i pomocna Napewno wrócimy będąc na Kaszubach”
“Wrześniowy poranek w tym miejscu to magia: magia jedzenia, widoków, relaksu i klimatu. Jak tylko będę w Gdańsku postaram się tu być.”
“Jeśli jesteście w Gdyni na Obłużu, koniecznie odwiedźcie budkę gastronomiczną na ulicy Adm.J.Unruga! To miejsce, które zachwyca zarówno smakiem, jak i atmosferą. Obsługa jest przemiła, zawsze uśmiechnięta i gotowa doradzić – czujesz się tu jak u dobrych znajomych. Kurczak z rożna to absolutna rewelacja! Idealnie wysmażony, soczysty w środku i z chrupiącą, aromatyczną skórką – widać, że przygotowany z pasją i dbałością o każdy szczegół. Warto się tu zatrzymać. Gorąco polecam – miejsce obowiązkowe dla miłośników dobrego jedzenia!”
“Symfonię Smaków odwiedziłam już wiele razy. Ostatnio miałam okazję próbować bulionu z pierogami z dzika! Przepyszna zupa, z marchewką. Delikatny smak, a do tego te pierożki. Pysznie”
“Super jedzenia i mega porcje. Obsługa bardzo miła. Często korzystamy bo warto!”
“Świetne miejsce, warto zajść i skosztować wódeczki własnej roboty. Miejsce z klimatem a w weekendy można się fajnie zabawić. Właścicielka to konkreta osoba dbająca o osoby, które się zjawią i spędza miło czas podczas weekendowej imprezy.”
“Byłyśmy w barze 2 razy . Zapiekanka klasyczna 24 zł . 40 cm bardzo dobrej chrupiącej bułki nie przegrzanej, bo już nie raz się poprazylem gorącym serem z pieczarkami i serem +sosy i szczypiorek na koniec . Najlepsza zapiekanka jaką ostatnio jadłem. Za pierwszym razem musiałem się podzielić z żoną a za drugim już wzięła całą dla siebie. Gorąco polecam i tęsknię na samo wspomnienie ale byliśmy przejazdem.”
“Patrząc po opiniach dobrze trafiliśmy, nasza kelnerka była wspaniała, osoba stworzona do tego zawodu. Jedzenie przyszło dość szybko, wszystko było bardzo dobre.”
“Jestem tu kolejny raz, danie przepyszne, duże porcję, pięknie podane, przemiła obsługa, wyjątkowy lokal. POLECAM”
“Na Żabiance ten fastfood jest kultowy. Dla mnie najlepszy: wypieczone jedzonko, surówki świeże i mix sosów. Polecam.”
“Smaczne jedzenie w normalnych cenach. Uczciwi i przyjemni kelnerzy.”
“Bardzo dobre burgery z wołowiną. Drobiowe też niczego sobie. Na pewno wrócę.”
“Kurde ludzie, wczoraj obsługiwał nas kelner który był ponoć pierwszy dzień- dajcie mu podwyżkę! Zrobił nam wieczór, namówił na ouzo, więc profit dla restauracji, rozśmieszał nas, a tak poza tym jedzenie dość git, placek że szpinakiem to chyba dla całej armii ale pakują na wynos więc spoko. Kalmary fajne polecam. Brzozowska”
“Dobre kraftowe mięso świeża bułka mięso 10 na 10 auuuu i. Z pomysłem pzdr techno serwis”
“5 gwiazdek za duży wybór świeżych wędzonych ryb w bardzo przystępnej cenie jak na tą lokalizację. Ryba z pieczywem ok. 40 zł za porcję. Minus to jedna toaleta na duży lokal i niesympatyczna pani za barem, czego nie można powiedzieć o miłym panu podającym ryby wędzone. Oprócz ryb wędzonych są też inne dania. Porcje odpowiednie. Polecam.”
“Teraz to Dr.Fish i ryba złowiona rano w morzu! Pyszna, klasyczna - podana przez śliczną Julię, która uświetniła mój posiłek! Gładzica rulez!”
“Blisko plaży bar z dobrym jedzeniem, w szczycie wypełniony do ostatniego miejsca. Dla wszystkich klientów jest jedną toaleta, czasem musimy poczekać. Posiłki zamawiam przy barze, każdy wybierz cos dla siebie, pani b. miła i pomcna w razie pytań. Ryba duża, zupa doprawiona, kawa daje moc. Czynne cały rok.”