Opinie

  1. Dea Sol ★☆☆☆☆

    Wszystko wszystkim ale to, to już totalne przegięcie, całe zamówienie w kosz po zobaczeniu czegoś takiego. Po otwarciu opakowania od razu odwłoki komara rzuciły mi się w oczy, rozumiem, że niewidomi u was pracują? Smacznego …

  2. Ja Sandra ★★★★★

    Miałam kiedyś pierwsze podejście do American Bar – wtedy zamówiliśmy burgery i niestety nie były udane. Mięso było niedoprawione, a całość nie była warta swojej ceny. Mimo to postanowiłyśmy dać temu miejscu drugą szansę i tym razem zdecydowałyśmy się na pizzę – i to była bardzo miła niespodzianka. Ciasto dobrze wyrobione, składniki fajnie dobrane, a samo ciasto było naprawdę smaczne. Zwykle nie jemy brzegów pizzy, a tutaj z przyjemnością zjadłyśmy je do końca. Mimo że w okolicy jest sporo pizzerii w stylu włoskim, ta pizza wyróżnia się na swój sposób i zdecydowanie warto ją spróbować. Na burgery raczej już nie wrócimy, ale na pizzę na pewno jeszcze nie raz.

  3. Izabela Kardaś ★★★★☆

    Dziś zamówiliśmy pierwszy raz pizze z tego miejsca i jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Pizze są pyszne. Ciasto chrupiące, dużo dodatków, nie leje się z niej bo wszystko jest w odpowiednich proporcjach. Czas realizacji zamówienia też bardzo szybki. Polecam.

  1. Filip Surowicz ★☆☆☆☆

    Zamowilem z dziewczyna po burgerze przez pyszne, czas oczekiwania pokazywal 45-60min, czekalismy poltorej godziny. Pomijajac to bo dostawa przy tym co jedzenie dalo o sobie znac to pikus. Frytki twarde jak skala, puste w srodku, (pewnie za dlugo byly smazone) - nie da sie ich jesc, nie wiem jak kucharz mogl tego nie zauwazyc. Bulka do burgera przypalona dookola, sucha jak wior, smakowala gorzej niz z biedronki, ananas w burgerze wraz z serem 2 razy mniejszy niz caly burger (cos na podobizne jednego pikla z cheesa w maku). Burgera musialem sobie sam stuningowac dajac swoj sos, przy tym popijajac srednio co 30sekund, bo tak jak mowilem wszystko bylo suche. Ogolnie mowiac TRAGEDIA, ostatni raz tu zamowilem jedzenie, nie polecam tego miejsca

  2. Marta Wolowiec ★★★★★

    Pyszna pizza jak ktoś lubi grube ciasto. Zamówiliśmy pierw na posmakowanie i teraz tylko ta zamawiamy teraz to będzie nasza ulubiona pizza dobre ciasto od dołu chrupiące apetycznie wygląda a jeszcze lepiej smakuje :) z pogórza do Rumi przyjeżdża gorąca nie ciepła tylko gorąca

  3. Natalia Jaworska ★☆☆☆☆

    To było nasze trzecie podejście do tego miejsca i przez jakość serwowanego jedzenia ostatnie. Za pierwszym razem było doskonale ale był to czas kiedy knajpa miała swoje "początki". Bułki były duże, smaczne i wypieczone w punkt. Tak samo mięso - doskonałe. Wraz z narzeczonym śmiało stwierdziliśmy, że są dobrą konkurencją dla jednej z największej marki burgerów na mapie Trójmiasta. I to by było na tyle. Za drugim podejściem już było czuć, że to nie ta sama jakość. To co dostaliśmy Dziś jest nie do zaakceptowania. Bułka spalona, sałata cała brudna od piachu, piasek dosłownie rzęzi w zębach, jakość mięsa karygodna. Wygląda i smakuje jak najniższej jakości kotlet podeszwa z byle jakiej budy. Ewidentnie widać i czuć, że oszczędzają na jakości kosztem klientów i ich zadowolenia. Nie polecamy !

  1. Michasia B ★★★★★

    Burger ogromy i bardzo smaczny Pizza deep dish cheese również bardzo dobra i sycąca. Pan dostawca bardzo miły. Polecam :)

  2. Kac Rab ★★★★★

    Polecam! Dawno nie jedlismy tak dobrej pizzy. Do tego bardzo ladny, czysty lokal i BARDZO MILY personel :). Co najwazniejsze to chyba jedyne miejsce w Trojmiescie z tak udanym DEEP DISH. Oby nigdy nic die nie zmienilo no na pewno bedziemy regularnie wracac.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres AmericanBar?

AmericanBar znajduje się przy Chrzanowskiego 22, 81-198 Kosakowo, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do AmericanBar?

Można skontaktować się z AmericanBar pod numerem +48 785 765 935

Jak można dotrzeć do AmericanBar?

Do AmericanBar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements