Przyjemny klimat bardzo dobra shisha i przesympatyczna obsługa (uwielbiam pania aleksandre ) drinki kolorowe swietnie dobrana muzyka i oczywiscie idealne miejsce dla większych grup
Zdjęcia
Opinie
-
Nikola Dzierzyńska ★★★★★
-
Gasan Mamedov ★☆☆☆☆
Całkowite rozczarowanie Odwiedziłem to miejsce wczoraj. Niestety, shisha okazała się bardzo słaba — smaku tytoniu prawie nie było, dym był lekki i bez aromatu. Tak bezsmakowej shishy jeszcze nie paliłem i jestem całkowicie rozczarowany tym lokalem. Dodatkowo nikt nie poinformował, że w momencie zamówienia shishy zostało tylko około pół godziny palenia, ponieważ lokal wkrótce się zamyka. Gdybym wiedział wcześniej — w ogóle bym nie zamawiał. Ostatecznie shishę po prostu zabrano i poproszono mnie o opuszczenie lokalu, nie oferując żadnego rozwiązania sytuacji.
-
Suedama666Amo ★★★★★
Antakya Sheesha to obowiązkowy punkt na mapie Gdańska! Jeśli szukasz miejsca, które łączy kulinarną perfekcję z idealnym klimatem do relaksu, to Antakya Sheesha we Wrzeszczu jest strzałem w dziesiątkę. To to prawdziwa oaza, która zaskakuje jakością jedzenia i profesjonalizmem obsługi. Choć to miejsce kojarzone jest głównie z relaksem, to właśnie kuchnia zasługuje na najwyższe uznanie. Ich burger to absolutna rewelacja! To nie przesada – gdańskie burgerownie powinny brać lekcję z tego, jak przygotować tak przepyszne mięso, idealne dodatki i perfekcyjnie zgrane smaki. Jest soczysty, aromatyczny i po prostu uzależniający. To dowód na to, że Antakya nie idzie na skróty i stawia na najwyższą jakość składników. Antakya Sheesha to idealne miejsce na chilloucik. Niezależnie od tego, czy szukasz wytchnienia po ciężkim dniu pracy, czy po prostu chcesz spędzić miłe popołudnie ,miły wieczór ze znajomymi, atmosfera jest zawsze sprzyjająca. Dopełnieniem relaksu jest shisha, która niezmiennie jest rewelacyjna. Perfekcyjnie przygotowana, z szerokim wyborem smaków, pozwala na pełne odprężenie w komfortowym otoczeniu. Całe doświadczenie jest jeszcze lepsze dzięki bardzo profesjonalnej obsłudze. Personel jest zawsze uprzejmy, pomocny i doskonale zna menu, potrafiąc doradzić zarówno w kwestii dań, jak i wyboru shishy. To właśnie ten element sprawia, że czujesz się tu wyjątkowo i chętnie wracasz. Serdeczne pozdrowienia dla całej ekipy ! Amadeusz
-
Ismet Sarac ★★★★★
To jest najlepszy Sheesha w Polsce!!! A wiem to bo pali sheesha w cale Polsce. Właściciel zna bardzo dobrze wszystkie szczegóły w sheesha l. Jest dużo wybór i różne produkty tytoniu. Dodatkowo jest przepyszne jedzenie. Polecam Mix Grill i Sałata Antakya.
-
Roksana Stor ★★★★★
Serdecznie polecam. Profesjonalne podejście, życzliwość i pełne zaangażowanie pani Aleksandy sprawiają, że wyjście na miasto staje się bardzo udane i miło wspominane. Miejsce zadbane i przyjazne, idealne do grupowego wyjścia jak i kameralnego spotkania . Na pewno wrócę!
-
Wiktor Lijewski ★★★★★
Jako wielki fan Turcji i jej kultury mogę z pewnością polecić to miejsce każdemu kto lubi/chce spróbować shishy i napić się dobrych drinków. Są one naprawdę dobre i świetnie wyglądają. Do tego jedzenie (mimo że nie jest to pełnoprawna restauracja) to jest naprawdę smaczne. Ja zawsze siedzę na zewnątrz jak odwiedzam ten lokal, ale z tego co widzę to wnętrze lokalu tez jest bardzo klimatyczne (szczególnie po niedawnym małym remoncie). Bardzo polecam!
-
Damian Robak ★★★★★
Bardzo sympatyczne miejsce. Ogromny wybór Shishy w dobrej cenie, chyba wygrywają różnorodnością smaków. Wybór drinków i "czystych" alkoholi też na wysokim poziomie. Obsługa miła i pomocna.
-
Daria Oderska ★☆☆☆☆
Bardzo nie polecam. Zarezerwowałam stolik na 19. Gdy przyszłam pół godziny wcześniej, żeby coś zjeść, kelnerka przewracała oczami od samego wejścia jakby to był dla niej problem. Podkreślam, że stoliki były puste. Nic niewyjaśniając rzuciła kartami i odwróciła się na pięcie. Pomyliła godzinę rezerwacji zrzucając to na mnie, poczułam się zdyskryminowana. Poszłam zjeść coś w restauracji obok mówiąc tej pani, że za godzinę wrócę na swoją rezerwację. Gdy wróciłam, kelnerka stwierdziła, że rezerwacja została anulowana i nie ma miejsc... wg mnie jest to niepoważne traktowanie klienta. Zepsuli mi wieczór. Poszłam do Taiga shisha baru kawałek dalej. Tam przyjęli mnie bez problemu, bez rezerwacji, obsługa jest wspaniała i przepyszne koktajle. Radzę przejść parę metrów dalej i spędzić miły wieczór bez stresu i upokorzenia.
-
Dorota Pryba ★☆☆☆☆
Nie polecam. Kupiliśmy mojito i jedno piwo oraz shishe. Zazwyczaj chodzimy na nią w innych miastach w miejsca o wysokim standardzie, więc mamy porównanie. Nie smakowała nawet znośnie, nie dopaliliśmy jej. Uprzedzając odpowiedź właściciela - nie było sensu zgłaszać. Jeśli nie była dobra, to widocznie są średnie tytonie, na to się nic nie poradzi. Drink był bardzo słaby w smaku, już sama nie wiem czego była to wina, jednak zawsze biorę mojito będąc w barze, a takiego niesmacznego nie piłam nigdy. Poza tym mimo że kelnerka była sympatyczna i czułam się zaopiekowana pod kątem obsługi to fakt, że nadal podawała wódkę już mocno pijanemu klientowi, który zachowywał się skandalicznie, zaczepiał inne kobiety, był głośny, mimo upominań obsługi nie uspokajał się, ale mógł liczyć na kolejne trunki. Było to nie smaczne, mocno skróciło nasz pobyt. Poza tym brak jakiejkolwiek wentylacji, dosłownie siedziało się we własnym dymie i tym ze stolików obok. Nie polecam, miejsce ani wizualnie ani niczym innym nie przyciąga.
-
Wiktor Kiślak ★★☆☆☆
Shisha przyjemna i smaczna, obsługa jednak pozostawia wiele do życzenia. Ukrainka która nas obsługiwała obserwowała nas cały czas jakbyśmy chcieli coś ukraść. Cena sałatki cezar za wysoka biorąc pod uwagę to jak smakowała. Wracając do obsługi Pani podając nam shoty nie była w stanie stwierdzić który to który...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Antakya Shisha Lounge Bar?
Antakya Shisha Lounge Bar znajduje się przy Targ Rybny 10A, 80-838 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Antakya Shisha Lounge Bar?
Można skontaktować się z Antakya Shisha Lounge Bar pod numerem +48 505 544 135
Jak można dotrzeć do Antakya Shisha Lounge Bar?
Do Antakya Shisha Lounge Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku