Przegląd katalogu
- 78 Łączna liczba firm
- 2.8 Średnia ocena
- 69% Z opiniami
- 67% Ze zdjęciami
Znaleziono 78 wyników
Przeglądaj dostawa w Gdańsku, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 78 wyników w Gdańsku, Pomorskie. Średnia ocena 2.8/5 na podstawie 56,667 opinii i ocen.
“Zadowolenie ...to za mało żeby określić to doświadczenie kilkudniowego pobytu...Doskonale sie bawiłam... Jak jechaliśmy na miejsce to zajrzałam do opinii, bo wcześniej nie myślałam o tym- pierwsze wrażenie bylo ok...a tu opinie niektóre- masakra...myślę sobie najpierw zobaczę a potem będę się martwić... Okazało się że negatywne opinie mocno przesadzone...pokój miałam z widokiem na ogród ale ten urzekajacy widok z jadalni w czasie śniadan wystarczył w zupełności...trzeba wstać na 8: 00( początek śniadania w cenie pokoju)- wszyscy chcą pierwsze stoliki z tym widokiem...Obsługa miła, życzliwa- wręcz bym powiedziała sympatyczna...wszyscy z którymi miałam kontakt...jak zepsuł się ekspres zapewnili od razu kawkę z baru na dole- bez najmniejszego problemu...full wypas pyszne jedzenie...smakowite specjały...kiełbaski na gorąco, żółty ser, biały ser, ryba po grecku - smak dobrej jakości produktów...pokój czysty , bardzo ciepło - telewizja w wolnej chwili- mało takich bylo, bo plaża tak blisko, że spacery przyciagaly zarówno brzegiem morza jak i ścieżkami spacerowali...Polecam z całego serca...każdy detal dla mnie był wyjątkowy...kubki do herbaty...filiżanki do kawy...nastrojowe wnętrza...”
“Małe ale dobrze zaopatrzone centrum handlowe z dobrze zaopatrzonym POLO marketem, bardzo miłymi i pomocnymi paniami. Parking. Łatwy dojazd z ronda, może wjechać osoba na/z wózkiem.”
“Jestem bardzo zadowolony. Po objęciu przez p.Piotra pieczy nad sklepem,wszystko jest jak należy. Nowe produkty,nowe zaopatrzenie,po prostu dla mnie super .Bardzo polecam sklepik na naszym osiedlu.”
“Polecam. Na początku epidemii można było zamówić zakupy wcześniej - były zapakowane, niczego nie brakowało. To skróciło czas potrzebny na zakupy i dało bezpieczeństwo. Polecam”
“Bardzo miła obsługa, najlepsza żabka na tej ulicy! Serdecznie polecam ”
“Pysznie ;) Ceny przystępne, porcje duże. Można się najeść pod korek. Duży wybór dań. Można sobie dobrać frytki i napój (fanta, cola, sprite, 500ml) za 5,50 zł. Na zdjęciu jest falafel z hummusem oraz chicken curry. Surówka w środku świeża i soczysta. Lokal czysty. Jedymym minusem jest jest toaleta - tylko 1 kibelek dla wszystkich gości.”
“Niezły wybór, niskie ceny, miła obsługa i doradztwo, możliwość płacenia kartą.”
“Wpadłem jadąc rowerem. Jestem na prawdę mile zaskoczony. Danie wydane szybko i sprawnie. Kebab w bułce składał się głównie z mięsa. Surówka była rzeczywiście dodatkiem.”
“Czytałem opinie, dziwię się, że dostawa wypada tak źle, zachęcam sprawdzić restauracje na miejscu, świeżo i dużo :) Mój żołądek jest zadowolony, dałem im szansę, wykorzystali ja, zatem daje pełne i zasłużone 5 gwiazdek!”
“Zamówiłam pizze 4 sery oraz salami. Obsługa przez telefon bardzo miła ,kontaktowa i pomocna , aż byłam w szoku , bo w tych czasach nie jest to takie oczywiste jak być powinno :> Pizze przyjechały na czas , były ciepłe , na cienkim i spieczonym cieście tak jak chciałam , bardzo smaczne . Pan Kierowca , który przywiózł nam pizzę również na wysokim poziomie , kontaktowy i kulturalny. Całość 5+ Polecam !”
“Byłem tam wiele razy. Hot Dogi po prostu przepyszne! :D Polecam :D”
“Nie wiem na 100% ale chyba najlepsza pizza w Gdyni. Dostawa ekspresowa... Zdjęcia innym razem bo już nie ma.”
“Można dobrze zjeść. Za zestaw: kotlet drobiowy, ziemniaki i surówka zapłaciłam 27 zł. Bardzo miła obsługa. Lokal trochę w klimacie jadłodajni z PRL-u. Nie jest to miejsce wykwintne, ale jest ok”
“Przepyszne tortille! Świetne połączenie smaków, duża porcja, przystępna cena oraz sympatyczna obsługa! Jak najbardziej POLECAM!!!”
“Nawigacja prowadzi poprawnie do miejsca nadania przesyłki DPD. To jest mini sklepik osiedlowy. Sympatyczna Pani ekspedientka. Otwarte do późnych godzin wieczornych”
“Punkt znajduje się w centrum obsługi klienta Auchan”
“Kucharz z Zimbabwe, ale nauczył sie azjatyckich smaków perfekcyjnie. Pad Thai i Tom yum i lecisz do Azji bez biletów. Trochę mięso przejechane, wcześniej chyba usmażone ale my mogliśmy to wybaczyć. Polecamy.”
“Solidna firma. Godna polecenia.”
“W budynku otoczonym płotem znajduje się punkt”