Przegląd katalogu
- 26 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 26 wyników
Przeglądaj children's entertainment space w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 26 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 63,735 opinii i ocen.
“Koncert był wspaniały , artyści PFB pięknie grali . Niesamowite przeżycie być tak blisko orkiestry. Świetne prowadzenie koncertu przez Pana Dariusza Stańczuka z RMF Classic.”
“Z czystym sumieniem polecam to miejsce! Bardzo przystępna lokalizacja, można z łatwością dojechać pociągiem, dojście z dworca zajmuje nie całe 10 minut. Salon jest przestronny, jest miejsce, aby kilku graczy grało jednocześnie i nie przeszkadzało sobie nawzajem, co umożliwia przyjście ze znajomymi i wspólną zabawę. Profesjonalny sprzęt, który pozwala przenieść nas do wirtualnej rzeczywistości również zasługuje na pozytywną opinię. Studio posiada szeroki wybór gier, które w każdym momencie można zmienić. Bardzo miła obsługa jest w gotowości do pomocy, ze spokojem tłumaczy jak zagrać w konkretną grę lub doradzi, którą wybrać. Wrażenia są cudowne, byłam nie raz i z pewnością jeszcze odwiedzę to miejsce!”
“Świetne miejsce zwłaszcza dla dzieciaków. Można przyjść na zorganizowane zajęcia z trenerem, samodzielnie poskakać a także zorganizować aktywne urodziny. Przystępne ceny, dużo atrakcji. Zdecydowanie polecam. Tylko ten płatny parking...☹️”
“„Z całego serca polecamy Hotel Collegia w Gdańsku! Już od samego wejścia czuć przyjazną atmosferę. Pokoje są bardzo przytulne, czyste i dobrze wyposażone, co zapewnia komfortowy pobyt. Największe wrażenie zrobiły jednak śniadania – świeże, różnorodne i naprawdę przepyszne, prawdziwe niebo w gębie! To idealne miejsce zarówno na krótki pobyt, jak i dłuższy wypoczynek. Na pewno jeszcze tu wrócimy!””
“Fajny klimat, przystępne ceny, dobre nagłośnienie klubu.”
“Moje dzieci uwielbiają klockownię, a i my-dorosli- bardzo cenimy to miejsce. Przestrzeń jest duża, a mnogość rodzajów klocków sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Poza strefą dla strażaków jest też strefa malucha, dostosowana dla najmłodszych z odwiedzających. Lokal oferuje możliwość przygotowania urodzin oraz wzięcia udziału w warsztatach grupowych. Polecamy serdecznie!”
“Wszedłem na kilka sekund - zostałem na 15 minut. Fenomenalne tytuły, ale przede wszystkim księgarnia jest prowadzona przez przesympatyczną Panią. Polecam bardzo ciepło!”
“Pobyt weekendowy. Przemiła obsługa w recepcji. Kuchnia poprawna. Łosoś, żurek,dania dziecięce pyszne.Kelnerki młode- widać że się uczą, bardzo się starają. Korzystaliśmy z jacuzzi i basenu, wszystko ok :), z zabiegów w spa żona nie zdążyła -wrócimy. Pokoje ok, choć można co nieco poprawić. Żona bardzo dziękuję za poratowanie zestawem kosmetycznym! :). Przydałby się taki Pan Złota Rączka od drobnych poprawek,taki "konserwator": tu kaloryfer odpowietrzyć/tam okno wyregulować/ sprawdzić TV przed przyjazdem gości czy działa. Obok boiska, bieżnia, plac zabaw także jest gdzie uprawiać sporty. W hotelu bilard, siłownia, stół tenisowy. Nawet kącik dla dzieci - za co także wielkie dzięki!!! W trakcie pobytu mieliśmy super atrakcje w postaci Dj można było potańczyć. Była również muzyka na żywo co dodatkowo budowało wyjątkową atmosferę. Hotel ma duży potencjał,poza turnusami sportowymi można zapraszać do siebie specjalistów do organizowania różnych konferencji rozwojowych. Pozdrawiam!”
“Byliśmy w domku premium 4+2 - bardzo ładny, przestrzeń dobrze zagospodarowana. Mieliśmy wspólny taras z domkiem obok. Animacje dla dzieci praktycznie przez cały dzień i dla dorosłych (joga, sup). Wszyscy pracownicy bardzo przyjaźni i mili. Można było wypożyczyć rowery. Psy były mile widziane nawet w restauracji. Jedzenie bardzo dobre. Jedyny minus to wejście na plażę nieco ukryte, bo w tej części Jastarni nie tak łatwo przejść na drugą stronę torów. Podsumowując bardzo udany wypoczynek i naprawdę szczerze polecam ten ośrodek:)”
“Pobyt w hotelu oceniam pozytywnie. Stosunek ceny do jakości na plus. Pokoje czyste. Obsługa miła. Smaczne śniadanie, wszystko świeże. Za dopłatą bardzo przyjemna strefa spa z sauną i jacuzzi, na miejscu ręczniki i woda. Sauna dobrze nagrzana. Polecam, na pewno wrócimy.”
“Mój jednodniowy pobyt służbowy w hotelu był absolutnie udany! Od pierwszego momentu czułem się wyjątkowo, głównie dzięki niesamowitej obsłudze Front Office. Chciałbym szczególnie wyróżnić Panią Anastasię i Pana Denysa z recepcji – ich serdeczność, życzliwość i profesjonalizm przeszły moje oczekiwania. Każda moja prośba była realizowana sprawnie i z uśmiechem, co sprawiło, że atmosfera hotelu była niezwykle ciepła i przyjazna.”
“Sklep bardzo przestronny, kupujących nie za dużo, ciekawa oferta. I najpiękniejsza sztuczna choinka jak żywa! (w przystępnej cenie).”
“Świetnie miejsce do zabawy! Mój 3-latek był zachwycony, dwie godziny minęło bardzo szybko. Polecam również pyszne ciasta, herbatę i galaretkę.”
“Lepsze jedzenie niż w Majaland, duży plac zabaw, ceny bardzo przystępne. Można odpocząć i spędzić miło czas z dziećmi. Polecam.”
“Serdeczne polecam ten hotel . Miła obsługa w recepcji wyśmienite śniadania pokoje czyste . Barbara Kuryś”
“Świetna lokalizacja. Obsługa bardzo pomocna. Pokoje wygodne, czyste, żelazko i suszarka do włosów na wyposażeniu. Pyszne i różnorodne śniadanie.”
“Jestem w tym hotelu już kolejny raz i mogę polecić to miejsce. Hotel posiada duży bezpłatny parking, sklep Biedronka jest przy samym wyjściu z budynku. Panie na recepcji są bardzo uprzejme i pomocne, jeśli jest jakiś problem. Bardzo pozytywnie obsłużony zostałem przez obsługę gastronomiczną. Pomimo że wydają śniadania od godz. 7.00, pani pofatygowała się przygotować pyszne śniadanie przed otwarciem, bo nie zdążył bym na samolot. Śniadania są tu bardzo smaczne, każdy wybierze coś dla siebie,naprawdę gorąco polecam.Właściciela budynku proszę o pochwałę dla swojej ekipy, bo podejście w ten sposób do klienta jest bardzo pozytywnie odbierane.”
“Kupowałam raczki do butów i latarki czołowe na wyjazd. Pan Dawid z działu turystycznego doradził mi i pomógł wybrać odpowiedni model dla mnie i mojego partnera. Ogromny plus za zaangażowanie, danwo tak miło ktoś mnie nie obsłużył”
“Podczas wyprawy rowerowej poluzował się w rowerze hamulec. Podjechaliśmy do serwisu i super ekspresowa pomoc na miejscu. Serdecznie polecam. Pan Szymon naprawił nam powrót do domu :) Dziękujemy”
“Mój syn chodzi tylko do Gdyni, super zrozumienie i swobodna atmosfera. Każdy wita go serdecznie. Naprawdę wyjątkowe miejsce i wyjątkowi ludzie.”
“To miejsce z jednej strony bardzo mnie dziwi a z drugiej cieszy. Jeden z nielicznych Auchanie w którym nie ma tłoku i zawsze jest luz. Brak kolejek do kas i przestronny parking. Lubię tam. Robić zakupy jak jadę z Gdańska bo zawsze to przyjemne.”
“Mnóstwo przestrzeni na udane zakupu. Na miejscu duży parking, na którym bez problemu można zaparkować. Warto też skorzystać ze stacji benzynowej z paliwem w konkurencyjnych cenach. W sklepie porządek, mnóstwo czynnych kas oraz kasy samoobsługowe.”
“Polecam ten hotel z kilku powodów. Znajduje się on w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Bardzo blisko jest do plaży, dworca PKP Sopot Kamienny Potok, czy basenu. Dodam tylko, że kupując bilet dobowy na SKM Trójmiasta, można poruszać się pomiędzy Wejherowski a Gdańskiem Lipce. Hotel jest mega czysty, obługa na najwyższym poziomie, uśmiechnięta i pomocna. Pokój w którym byłem nr 5, był czyściutki, wygodny. Było w nim wszystko co jest potrzebne w takim miejscu. Lodóweczka, czajnik, kubeczki, herbatka, stolik z krzesełkami, duża szafa, stoliki no i oczywiście telewizor. Łazienka czyściutka, pachnąca. Nic nie było urwane czy niedziałające, jak to bywa w innych hotelach. Ręczniki duże i małe. Miałem widok na hotelowy parking. Jest on płatny, ale warto opłacić i mieć spokój z autem. Jest też miejsce, gdzie mogą się pobawić dzieci. Polecam wykupić pobyt ze śniadaniem, które jest mega smaczne, cieplutkie z ogromną ilością potraw. Jest wszystkoczego dusza zapragnie. Można też wtym miejscu kupić obiado-kolajcę. O samej restauracji napiszę w opinii pod nazwą restauracji Zezowata Flądra. Tak więc, bardzo gorąco polecam Wam ten hotel. Ja, jak i małżonka z pobytu jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze tu wrócimy. Pozdrawiam Romuald i Bogusia”
“Bardzo fajne miejsce dla dzieci do zabawy. Duzo fajnych rzeczy. Minusem jest dodatkowa opłata za inne rzeczy do korzystania. Świetna opcja zostawienia dzieci na czas zakupów. Fajny klimat, wszystko co potrzeba. Dzieci wybawione i szczęśliwe!”
“Pani z obsługi bardzo uprzejma wytłumaczyła jak obsługiwać sprzęt, świetny kontakt z dzieckiem. Siostra była bardzo zadowolona z gry. Napewno jeszcze przyjdę ponownie. Polecam”