W piątek rano dwie starsze panie (prawdopodobnie kierowniczki sklepu) w czerwonych polarach z Auchan gdy przechodziłem alejką z owocami pobiegły w moim kierunku, zaczęły dosłownie szczekać na mnie jak zwierzęta i wydzierać się w niebogłosy. Zachowanie conajmniej dziwne i niepoważne jak na pracownika sklepu. Więcej tu nie wrócę.
Zdjęcia
Opinie
-
Adam ★☆☆☆☆
-
maja niepsuj ★☆☆☆☆
To już kolejny raz, kiedy cena na półce nie zgadza się z ceną przy kasie. Tym razem produkt oznaczony był jako 39,98 zł, a przy kasie naliczono mi 69,99 zł. Kiedy zwróciłam na to uwagę, u obsługi klienta usłyszałam jedynie, że ‘kod kreskowy jest inny’, więc nie należy mi się zwrot. Uważam, że to brak profesjonalizmu — klient nie powinien ponosić odpowiedzialności za błędy w oznaczeniach cen. Takie sytuacje zniechęcają do robienia zakupów i sprawiają, że traci się zaufanie do sklepu.
-
Mine Firsty ★☆☆☆☆
Okropny sklep. Nie raz, nie dwa kupiłam od nich jakiś kabel, ładowarkę lub łącznik. Zbyt wiele razy dostałam niedziałający sprzęt, który musiałam wymienić. Pracownicy oferują tylko kredyt na karcie sklepowej lub wymieniają produkt na ten sam. Ale najgorsze jest to że te uszkodzone i zwrócone produkty są po prostu przepakowywane do nowego lub tego samego pudełka i wracają na półkę. Wiem, ponieważ nie zawsze są tam instrukcje, dodatkowe kawałki kartonu lub zabezpieczenia, więc z góry wiesz które pudełko już było otwarte i w 90% sprzęt będzie uszkodzony lub zepsuty! Już 4 razy miałam taką sytuację
-
pod_rozny ★★★★★
To miejsce z jednej strony bardzo mnie dziwi a z drugiej cieszy. Jeden z nielicznych Auchanie w którym nie ma tłoku i zawsze jest luz. Brak kolejek do kas i przestronny parking. Lubię tam. Robić zakupy jak jadę z Gdańska bo zawsze to przyjemne.
-
D the Sopotkowitz2 ★★★★★
Ogromny Parking, obok dwa cwane miejsca z mięsem z utylizacji i odpadków. W cały woj. Pomorskiem tam jest najlepiej, gdyż jest cisza i mało ludzi. Uwaga: bo o 1-2-3 złotych drożej niż na ul.Kolobrzeskiej, bo w Osowej są bogacze. W domkach i rezydencjach. Taka polityka.
-
Daniel ★★★★★
Miłe zaskoczenie duży wybór asortymentu oraz możliwość zakupy u różnych partnerów a trakcyjne ceny duże promocje
-
Waldemar Serowski ★★★★★
Bardzo duży Auchan dobrze zaopatrzony. Sklepy różnych marek ze wszystkich rodzajów asortymentu. Jadłodajnie i cukiernia. Toalety na miejscu. Duży wygodny parking, świetny dojazd z obwodnicy Trójmiasta. Dzisiaj 29.10 kuchnię kaszubską promuje Mateusz Gessler!
-
Archimowicz Janusch ★★★★★
.mila obsluga gdy kupowalem ryby na stoisku bardzo kompetentna osoba to Co polecila bylo bardzo smaczne Tak trzymac
-
Arturro Kro ★★★★★
Byłem do poludnia i bylo meega czysto i uporządkowane. Jednak w weekend i wieczorami ludzie tam "ryja jak dziki";) a rano i w tygodniu wszystko stoi odbudowane i tylko czeka na kolejne weekendowe "rycie";) dobry fejs, wyspy i koncowki postawione. Bede juz tylko w tygodniu i rano jeździł! Do tego sporo obnizek w "smietniczku przecenowym";) wiec mozna zapłacić niewiele za fajne produkty, choc z krótką data, ale to wiadomo;)
-
Arka1 Gdynia ★★★★★
Jest bardzo dużo sklepów z przeróżnym asortymentem. Znajdzie się coś dał każdego. Na górnym piętrze budy z jedzeniem i kawiarnie. Fajnie wyposażone centrum handlowe z myślą o najmłodszych. Dużo wolnych miejsc parkingowych o każdej porze co świadczy o tym że forsowanie centrum przez ludzi nie jest im obce i są przygotowani na wszystko. Parking po sklepami i obok. Kryty i pod chmurką. Niepełnosprawni również nie będą mieli w tym miejscu rządnych problemów. Obsługa sklepów i ochrona jest do dyspozycji.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auchan?
Auchan znajduje się przy Spacerowa 48, Osowa, 80-299 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auchan?
Można skontaktować się z Auchan pod numerem +48 224 440 222
Jak można dotrzeć do Auchan?
Do Auchan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku