Przegląd katalogu
- 227 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 61% Ze zdjęciami
Znaleziono 227 wyników
Przeglądaj sklep w Nakło nad Noteciąie, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 227 wyników w Nakło nad Noteciąie, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 16,650 opinii i ocen.
“Żabka przyjazna rowerzystom! Świetnie robi się tu postój w celu uzupełnieniu napojów podczas dłuższych wypraw!!”
“Najmilsza obsługa jaką spotkałam w pepco, bardzo chętnie wracam do tego sklepu. Panie ekspedientki bardzo miłe i pomocne”
“byłam ze znajomymi w podróży i po drodze się zatrzymaliśmy zrobić zakupy - dobre produkty, sklep zadbany oraz cudowne podejście sprzedawcy (Pana Sebastiana)❤️”
“Bardzo smaczne ciasta. Zwłaszcza czekoladowy tort ze śmietaną i wiśniami. Przepychota?”
“W tym sklepie kupuje głównie eleganckie sukienki i nigdy się nie zawiodłam! Dzisiaj również byłam właśnie tam i jestem bardzo zadowolona ☺️ Właścicielka jest przemiłą osobą, doradzi, pomoże! Myślę, że wiele innych sklepów mogłoby brać z tej Pani przykład ☺️”
“Bardzo miła obsługa, pomoc w zakupach a nie wciskanie na siłę. Ceny bardzo konkurencyjne w porównaniu z innymi sklepami.”
“Bardzo miła i pomocna obsługa klienta. Co do niektórych suplementów można się targować.”
“Bardzo profesjonalna obsługa. Pani bardzo kompetentna ,zna się na rzeczy , potrafi doradzić.Różnorodność asortymentu.”
“Profesjonalna obsługa, współpraca przebiegała w miłej atmosferze”
“Wydaje mi się że dobrze trafiłem do tego sklepu szkoda że nie zrobiłem zdjecia”
“Piękne kwiaty i bardzo miła obsługa”
“Świetne ceny, bardzo pomocni i kompetentni farmaceuci”
“Serdecznie polecam. Fantastyczna obsługa, szeroki i różnorodny asortyment. Super ubrania, bielizna i nie tylko w świetnych cenach.”
“Zamówiłam u Pai Marty tort.... okazał się obledny. Pod względem wizerunkowym taki jaki sobie wymarzyłam i jeszcze piękniejszy. Pod względem smakowym niebo w gębie... dosłownie Niebiańsko POLECAM”
“Mały ale dobrze zaopatrzony. Bardzo sprawna obsługa. Polecam "uczulonym" na markety”
“Naprawdę spoko pepko klimatyzowany sklep obsługa pomaga nie ma problemu z parkingiem dużo sklepów obok dzięki czemu w jednym momencie można zrobić udane zakupy. Asortyment Ok wiele produktów można znaleść i nie ma problemu z reklamacja”
“Rewelacja. Polecam. Piękny bukiet z dostawą kwiatów do rąk własnych. Dziękuję bardzo, choć wiem, że te słowa to zdecydowanie za mało:)”
“Jestem bardzo często w cukierni na Bielickiej. Smakują mi Wasze wyroby. Obsluga też na najwyższym poziomie. Polecam słodko! A kostka z wiśniami najlepsza!”
“Świetna obsługa. Świetny szef!!!”
“Złapałem gwoździ w Nakle, na zapasie :-), podjechali do pompowali, szybka naprawa i w trasę. Temat ogarnięty w mniej niż godzinę za rozsądne pieniądze”
“Serdecznie polecam, ogromna wiedza!”