Dla mnie spoko jest towar na półkach , lodówkach czasem jakis owoc lub warzywo zgnite ale rozumiem ze w każdym sklepie sa plusy i minusy
Zdjęcia
Opinie
-
Kamil M ★★★★★
-
Sebastian Fiołkowski ★☆☆☆☆
Sklep w google i aplikacji biedronki czynny do 23:00. Wchodzę 21:59 a Pani ma wejściu oświadcza, że sklep już zamknięty. Dziękuję bardzo, nie pozdrawiam
-
Anna Kauc ★☆☆☆☆
Najgorsza lada mięsna .Stoję żeby zakupić wędliny i mięso i nikt nie raczy podejść i obsłużyć.Panie wykładają towar i zero reakcji.Czekałam 10 min i zrezygnowałam,za mną czekał następny klient,który też nie został obsłużony.Taka sytuacja już wcześniej miała miejsce
-
Szyja Szyjowy (SzyjaTV) ★☆☆☆☆
Dzisiaj kupilem parę jogurtów. Wszystkie były przeterminowane. Najlepsze jest to, że zostały dopiero co wyłożone na półkę. Nie polecam tego syfiastego sklepu.
-
Dax Net ★☆☆☆☆
Nad stoiskiem mięsnym z daleka widoczna reklama "pierś z kurczaka 13,99pln za kg". Gdy chciałem ją zakupić okazało się, że "tych już nie ma" - są "identyczne, ale za 22pln za kg".
-
Wojtek Kosmider ★☆☆☆☆
Okropnosc drogo , brak towaru jak za komuny gruszki i jablka towar malo świeży, czesto po terminie nie lubie tam robic zkupow panie malo sympatyczne i te kolejki masakra dotyczy biedronki Naklo Aura Park
-
Marcin ★☆☆☆☆
Jedna pani na kasie druga młoda pani paula chodzi i widzi że jest kolejka na pół sklepu ale nie usiądzie navkadue woli się głupio uśmiechać. Pani która jest na jednej działającej kasie co chwilę sobie pogaduchy robi z koleżanką i co chwilę przerywa nabijanie artykułów co wydłuża obsługę klientów i kolejkę. Jeszcze w żadnej biedronce w Polsce nie widziałem aby obsługa miska tak wywalone na pracę..... Pierwszy i ostatni raz tu byłem. Nie polecam tej biedronki.
-
On 95 ★☆☆☆☆
Obsługa dramat, na regałach są promocje a przy kasie już nie , podchodząc z paragonem że rabat nie został naliczony przy zakupione określonej ilości sztuk, Pani twierdzi że nic nie może z tym zrobić i że są tylko ludźmi. Dramat
-
Krystyna M ★★★★☆
Ogólnie ok. Wiadomo w biedronce jest ograniczony asortyment, nie ma wyboru zbyt wielu firm produktów. I jeśli chodzi akurat o tą biedronkę to jest dość mała i są zawsze duże kolejki do kasy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biedronka?
Biedronka znajduje się przy Mrotecka 35, 89-100 Nakło nad Notecią, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biedronka?
Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010
Jak można dotrzeć do Biedronka?
Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku