Opinie

  1. Kamil M ★★★★★

    Dla mnie spoko jest towar na półkach , lodówkach czasem jakis owoc lub warzywo zgnite ale rozumiem ze w każdym sklepie sa plusy i minusy

  2. Sebastian Fiołkowski ★☆☆☆☆

    Sklep w google i aplikacji biedronki czynny do 23:00. Wchodzę 21:59 a Pani ma wejściu oświadcza, że sklep już zamknięty. Dziękuję bardzo, nie pozdrawiam

  3. Anna Kauc ★☆☆☆☆

    Najgorsza lada mięsna .Stoję żeby zakupić wędliny i mięso i nikt nie raczy podejść i obsłużyć.Panie wykładają towar i zero reakcji.Czekałam 10 min i zrezygnowałam,za mną czekał następny klient,który też nie został obsłużony.Taka sytuacja już wcześniej miała miejsce

  1. Szyja Szyjowy (SzyjaTV) ★☆☆☆☆

    Dzisiaj kupilem parę jogurtów. Wszystkie były przeterminowane. Najlepsze jest to, że zostały dopiero co wyłożone na półkę. Nie polecam tego syfiastego sklepu.

  2. Dax Net ★☆☆☆☆

    Nad stoiskiem mięsnym z daleka widoczna reklama "pierś z kurczaka 13,99pln za kg". Gdy chciałem ją zakupić okazało się, że "tych już nie ma" - są "identyczne, ale za 22pln za kg".

  3. Wojtek Kosmider ★☆☆☆☆

    Okropnosc drogo , brak towaru jak za komuny gruszki i jablka towar malo świeży, czesto po terminie nie lubie tam robic zkupow panie malo sympatyczne i te kolejki masakra dotyczy biedronki Naklo Aura Park

  1. Marcin ★☆☆☆☆

    Jedna pani na kasie druga młoda pani paula chodzi i widzi że jest kolejka na pół sklepu ale nie usiądzie navkadue woli się głupio uśmiechać. Pani która jest na jednej działającej kasie co chwilę sobie pogaduchy robi z koleżanką i co chwilę przerywa nabijanie artykułów co wydłuża obsługę klientów i kolejkę. Jeszcze w żadnej biedronce w Polsce nie widziałem aby obsługa miska tak wywalone na pracę..... Pierwszy i ostatni raz tu byłem. Nie polecam tej biedronki.

  2. On 95 ★☆☆☆☆

    Obsługa dramat, na regałach są promocje a przy kasie już nie , podchodząc z paragonem że rabat nie został naliczony przy zakupione określonej ilości sztuk, Pani twierdzi że nic nie może z tym zrobić i że są tylko ludźmi. Dramat

  3. Krystyna M ★★★★☆

    Ogólnie ok. Wiadomo w biedronce jest ograniczony asortyment, nie ma wyboru zbyt wielu firm produktów. I jeśli chodzi akurat o tą biedronkę to jest dość mała i są zawsze duże kolejki do kasy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Mrotecka 35, 89-100 Nakło nad Notecią, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements