Przegląd katalogu
- 227 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 61% Ze zdjęciami
Znaleziono 227 wyników
Przeglądaj sklep w Nakło nad Noteciąie, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 227 wyników w Nakło nad Noteciąie, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 16,650 opinii i ocen.
“Sklep od budowlanki i wykończeniówki. Wszystko idzie załatwić, jak czegoś na miejscu nie ma to będzie dowiezione. Obsługa bardzo miła i pomocna by doradzić. Ceny przystępne, jest gdzie zaparkować nawet jakimś większym busem. Jak jest więcej osób to jest gdzie usiąść.”
“Przemiła obsługa, częste promocje, dogodna lokalizacja”
“Jedne z lepszych ciast, jakie przyszło mi smakować, widać, że tworzone z pasją”
“Jestem bardzo częstym klientem cukierni sieci Staropolska. Uwielbiam robić zakupy w Nakle nad Notecią ze względu na bardzo miłą obsługę Pań, które tam pracują. Bardzo profesjonalne i zawsze uśmiechnięte. Grzeczność personelu to duża zaleta tego miejsca.”
“Super obsługa ☺️ Miałam problem z zamówieniem konkretnego telefonu przez stronę internetową. Zależało mi na tym danym modelu. Na miejscu szybko i sprawnie pomógł mi Pan Jakub. Bez problemu ściągnął produkt z innego sklepu. Bardzo dziękuję! Często bywam w tym sklepie i szczerze mogę powiedzieć, że cała ekipa jest bardzo pomocna, miła i szybko reaguje. Do następnego!”
“Super! Bardzo duży plus za cierpliwość podczas wyborów, pan był bardzo miły i chętnie doradził. Można na spokojnie pochodzić, pooglądać i nikt nie goni natarczywie za klientem, co w innych sklepach się zdarza. Ceny bardzo adekwatne, jakość bardzo dobra, oraz bardzo duży wybór wyjątkowej biżuterii. Chętnie wrócę :)”
“Mały ale wielki sklep dla maluszka”
“Bardzo fajnie zaopatrzony sklep. Super obsługa.”
“Zamówiłam u pani Justyny bukiet z dostarczeniem osoba która go odebrała była oczarowana. Bukiet został zrobiony przepięknie. Polecam ta kwiaciarnie wszystkim.”
“Bardzo szybka i sprawna dostawa zamówienia..Jestem bardzo miło zaskoczona. Bukiet przepiękny. raz jeszcze dziękuję. Polecam”
“Świetna jakość ubrań premium w bardzo dobrych cenach, rewelacyjna obsługa. Bardzo polecam.”
“Bardzo dobra kwiaciarnia piękne kwiaty POLECAM obsługa rewelacja :-)”
“Sklep bardzo dobrze zaopatrzony. Szerokie alejki, bogaty wybór produktów do domu, ogrodu. Produkty chemiczne w szerokiej gamie. Lubię robić tutaj zakupy. Jedyny minus to częste kolejki ale ruch klientów jest tutaj spory. Bardzo pomocni pracownicy, jedna kasjerka tylko często wygląda na obrażoną, często jest opryskliwa i nie wita się z klientem. ( P.Kamila) Reszta na ogromny plus, będę na pewno tu wracała.”
“Miła obsługa, wraz sympatyczna, ceny widoczne, czysto. Nie ma długich kolejek do kasy!!”
“Super sklep , bardzo miła obsługa. Doradzą, pomogą szybki transport. Pani Alina na kasie bardzo miła Pani kierownik obsłużyła nas osobiście doradziła bardzo miła i pomocna. Polecam gorąco”
“Wszystko dobrze, dobre cdny duzy wybór. Polecam”
“Duży wybór piwa regionalnego oraz innych alkoholi Miła obsługa Świetne miejsce”
“Profesjonalne wykonanie i oczywiście na czas godny polecenia”
“Miła obsługa rzetelna fachowa , ceny przystępne.”
“Najlepsze ceny . Jak dla mnie jest to apteka w ktorej bede sie zaopatrywac w leki.”
“Pyszne miody i miła obsługa na jarmarku :)”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa całej załogi sklepu.Meble bardzo dobrej jakości wbrew niektórym opiniom a czas wyczekiwania nie zależy od sklepu tylko od producenta tu nie piekarnia hehehe.Zakupiłem w tym miejscu większość moich mebli i jestem bardzo z nich zadowolony, chociaż też trzeba było czasami trochę poczekać.Wszystkim szczerze polecam zakupy w tym sklepie i serdecznie pozdrawiam Panią Kierownik i wszystkich pracowników.Bardzo dziękuję za wszystko.”
“Super pomoc w doborze potrzebnych leków.”
“Najlepszy sklep tytoniowy w Nakle. Polecam !”
“Miła obsługa, po długich poszukiwaniach w tej aptece znalazłem to czego potrzebowałem, polecam!”
“Słodki stół, trzypiętrowy tort oraz ciasta zamówione były przepyszne oraz pięknie udekorowane. Zdecydowanie polecamy tą cukiernię.”
“Wszystkie tszy dobre. Nie wypadły.”
“Co prawda części nieco droższe niż u konkurencji aczkolwiek sympatyczna i konkretna obsługa z wszechstronną wiedzą. Także duży plus. Polecam :D”