Opinie

  1. Radoslaw Silakowski (DUDU) ★☆☆☆☆

    Uważajcie na ceny, jestem w tej żabce 3 raz i za każdym razem jest zła cena na regale a co innego na kasie, dzis kupowałem knopersy gdzie przy zakupie 2 szt miał byc za 1.99 a na kasie za oba wyszlo 7zl, pani za kasa podchodzi zabiera zła cenę i nawet nie poczuje sie by przeprosić za błąd a tym bardziej zeby zwrócić różnice. Są to moze małe kwoty ale przy większych zakupach moze uzbierać sie spora kwota.

  2. Krystian ★★★★★

    Bardzo polecam żabkę obsługa dzisiaj o godzinie 19 byla bardzo uprzejmna pracownik zabki podchodzi do klientów z wysoką kulturą! polecam!

  3. Lech Gaj ★★☆☆☆

    Do Żabki chodzę tylko jak mnie najdzie ochota na małpkę – bo wiadomo, dziadek bez małpki jak wnuczek bez lizaka. Obsługa raczej nie w humorze, pani raz nawet na Adrianka burknęła – a przecież dzieciak tylko patrzył na słodycze, nie na złoto. Czasem mam wrażenie, że w tej Żabce uśmiech jest droższy niż te wszystkie napoje razem. Ale cóż – jak mawiał mój stary kolega 'do Żabki idzie się nie po klimat, tylko po procenty'.

  1. Pe Wu ★☆☆☆☆

    Właściciel zabrania wydawać paczki za pobraniem z możliwością opłaty kartą. Chora zasada. Skoro mam możliwość opłaty kartą, chcę kartą opłacić, a nie biegać po osiedlu i szukać bankomatów(bo panie nie mają w kasie, żeby wypłacić, abym mogła opłacić paczkę-ABSTRAKCJA!) zgłosiłam sprawe do DPD.

  2. Zofia ★☆☆☆☆

    Wysoka dziewczyna, ciemne włosy - wieczny problem z paczkami, za które rzekomo nie można płacić kartą, tylko gotówką, bo innej możliwości nie ma. Oczywiście zakupy normalne kartą opłacić można i co ciekawe ktokolwiek inny przychodzi na zmianę, problemu nie ma. Wieczne robienie pod górkę na każdym kroku. Jak praca lub kontakt z klientem jest zbyt trudnym wyczynem, to zapraszam na magazyn lub produkcję.

  3. Xtori ★★★★★

    Polecam. Miła obsługa chętna do pomocy i znająca się na rzeczy

  1. Angelika ★☆☆☆☆

    Obsługa miła ale oszukuje na kasie , dolicza nie wiadomo skąd jakieś kwoty . Niby nie dużo ale z jakiej racji ???? Pilnować sumę przy każdych zakupach .

  2. Imo TV ★★★★☆

    Bardzo dobry sklep zawsze mnie zadowala, a pani bardzo miła i znająca się na rzeczy. Polecam

  3. Stasiu Czajkowski ★★★☆☆

    Jak to żabka...jest ok ,ale asortyment towarów mógłby być większy

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Józefa Twardzickiego 33, Fordon, 85-791 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements