Przegląd katalogu
- 55 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 55 wyników
Przeglądaj tobacco shop w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 55 wyników w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 70,289 opinii i ocen.
“Mój fav vape shop. Zawsze gdy szukam ciekawego liquidu, wybieram się tutaj”
“Bardzo miła obsługa :) pani Monika, akurat była na zmianie. Duża wiedza i bardzo pomocna. Będę polecać.”
“Super sklep, duży wybór, bardzo miła obsługa a w szczególności pani Natalia którą bardzo lubię i pozdrawiam. Jak dla mnie jest to numer 1 w Bydgoszczy od długiego czasu przychodzę aby coś kupić i jeszcze nigdy się nie zawiodłem.”
“Obsługa bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta, proponuję doradza , jest bardzo miła, zrobiło to na mnie wrażenie ponieważ w innych sklepach papierosowych obsługa zbywa klienta nie doradza oraz jedt nieuprzejmna jednak tutaj jest inaczej, przyjemna atmosfera bardzo polecam !!!”
“Super wybór liquidów i miła obsługa!”
“Bardzo miła obsługa, Pani doradziła w wyborze. Wszystko super działa!”
“Absolutna rewelacja. Zawsze mają na stanie mój ulubiony asortyment, przy większych zakupach można liczyć na sympatyczne i przydatne gratisy :-) Serdecznie polecam!”
“Duży, przestronny sklep, gdzie tłumy kupujących ludzi po prostu się rozmywają i mamy wrażenie, że nie na zbyt wielu kupujących. Towar jak w każdym innym Lidlu, dużo świeżych warzyw, owoców, sałatek, spory wybór towarów przemysłowych. Ja cenię sobie możliwość kupna żywności bio, w tym szczególnie niewoskowanych cytrusów, bananów oraz wielu innych. Bardzo też lubię lidlowe akcje tematyczne. W tym sklepie jest miła i sprawna obsługa sklepu.”
“Świetny sklep! Asortyment jest bardzo szeroki – zawsze świeże owoce, warzywa i pyszne pieczywo, a do tego sporo ciekawych produktów tematycznych. Ogromnym plusem jest zaangażowanie pracowników – obsługa jest zawsze życzliwa, pomocna i świetnie radzi sobie nawet przy dużej liczbie klientów. Widać, że pracownicy naprawdę dbają o porządek na sali i sprawną obsługę kas, co sprawia, że zakupy przebiegają szybko i bez stresu. Polecam!”
“Market wielotowarowy. Można kupić pieczywo, nabiał, wędliny, mięso, warzywa i owoce, mrożonki, w tym lody, warzywa, ryby, mięso, owoce morza. W sprzedaży są również jaja, mąka cukier, budynie, przyprawy, herbaty, kawy, przetwory, itp. Sezonowo można również zakupić materiały ogrodnicze, maszyny ogrodnicze, elektronarzędzia, drobne narzędzia, ciuchy, itp., jednak ten asortyment zmienia się. Jest również możliwość sezonowego zakupu akcesoriów dla wędkarzy. Mają dobrej jakości kołowrotki wędkarskie do połowu lekkiego jak i gruntowego. Polecam”
“Długo nie byłem, zbyt wiele zmian w wyglądzie nie stwierdziłem ale to chyba nie o to chodzi. Towary wysoko kalosciowe a i trochę chłamu także sie znajdzie. Ogólnie OK.”
“W Auchan Rondo można kupić produkty z Gospodarstwa Rolnego Ślesin . Polecam : jogurty , kefiry , twarogi , mleko świeże , zsiadłe .”
“Niezwykłej pomocy udzieliły mi Panie pracujące w dziale ogrodniczym Auchan w sierpniu tego roku. Potrzebowałem roślin na ślub i nie tylko dostałem prywatną informację kiedy będzie dostawa wrzosów, na których mi zależało, ale też rośliny czekały już na mnie w ilości, z której mogłem wybrać te pasujące mi kolorystycznie. Rzadko jeżdżę do Fordonu na zakupy ze względu na odległość ale dzięki niezwykłej pomocy Pani Iwony i jej koleżanki z działu ogrodniczego właśnie doszedł ważny i istotny powód by częściej odwiedzać Auchan.”
“Pani Monika z linii kas samoobsługowych jest zawsze bardzo miła,pomocna i uśmiechnięta.W razie jakichkolwiek problemów szybko reaguje i wszystko sprawnie idzie.”
“Często można trafić na fajne okazję. Mają też kasę pierszeństwa dla niepełnosprawnych i kobiet w ciąży, i honorują to.”
“Bardzo miła i pomocna obsługa. Miałam problem z zakupem robota kuchennego, odrazu otrzymałam pomoc od Pani z obsługi sklepu, dzięki czemu bez problemu dokonałam zakupu. Jeszcze raz dziękuję! :)”
“Lidl przy ul. Wojska Polskiego 21 w Bydgoszczy to naprawdę świetny sklep. Zawsze czysto, schludnie i przejrzyście poukładane towary, dzięki czemu łatwo znaleźć wszystko, czego potrzeba. Bardzo duży wybór świeżych warzyw, owoców i pieczywa – zawsze w dobrej jakości. Obsługa w tym sklepie jest wyjątkowo miła i pomocna, a przy kasach wszystko idzie sprawnie, więc nawet w godzinach szczytu nie trzeba długo czekać. Często można trafić na atrakcyjne promocje i fajne akcje tematyczne. To jeden z moich ulubionych sklepów w okolicy – zdecydowanie polecam każdemu, kto chce zrobić szybkie i wygodne zakupy w dobrej atmosferze!”
“wczoraj w godz porannych z rodzina doswiadczylismy szoku w lidlu. dwie panie dzielnie walczyly z kasami i ludzmi . kolejki nie bylo konca widac.ludzie malo wyrzumiali , domagali sie kasy kolejnej . pani z kasy grzecznie prosila o cierpliwosc i wyrzumialosc , robila swoja prace starannie i bez nerwow , prosila o wspolprace ; pomagala z aplikacjami , przyjmowala zwroty mimo , ze bardzo nie mili byli dla niej i pogardliwi bo wszyscy sie spieszyli .kobieta na kasie to osoba dojrzala ,zawsze grzeczna ;pomocna ;usmiechnieta , bez problemow ,mimo zmeczenia . wszysy sa tam zmeczeni ,przepracowani , jeden pan to ledwo chodzil ale na pytanie czy mozna kogos poprosic na kase odp - bardzo bym chcial ale nie mam kogo dac.my jako klijenci zle sie na to patrzymy i tylko wspolczuc mozna , ciage sa nowe buzie i ciagle jest przemial w sklepie , nie zdziwie sie jak reszta odejdzie . lidl zrobcie cos z tym bo stracicie klijentow .”
“Choć nie byłem tam zbyt wiele razy, to nawet na podstawie ograniczonej liczby wizyt mogę przyznać, że to jeden z najlepiej zaopatrzonych marketów. Produkty są inne niż "wszędzie", ale nie chodzi tu tylko o marki, ale produkty z innych krajów czy unikalne, o których istnieniu się nie słyszało (np. szynka z daniela). Ceny są wysokie, to fakt, ale w parze z tym idą czystość, niewielkie kolejki i nieprzeciętny towar.”
“Bardzo dobrze zorganizowany sklep – zawsze czysto, przejrzyście i schludnie. Obsługa uprzejma, pomocna i profesjonalna. Półki regularnie uzupełniane, a większość produktów zawsze dostępna, także z aktualnych gazetek promocyjnych. Robienie zakupów w tym Lidlu to czysta przyjemność. Zdecydowanie jeden z lepiej prowadzonych marketów w okolicy. Polecam!”
“Pragnę podziękować z całego serca.Zostawiłam moją kartę w pinpadzie, którą odebrałam po po wielu godzinach. Pan nadzorujący kasy samoobsługowe zachował moją kartę i po sprawdzeniu moich danych oddał.Jestem bardzo wdzięczna,chciałam podziękować i polecić tego uczciwego pracownika sklepu Lidl,Grunwaldzka 82 w Bydgoszczy. Ewa Waszak.”
“Picie i papierosy, praca do szpiku kości”
“Sklep oferuje wszystko, czego można potrzebować na co dzień. Czyste wnętrze, świeże produkty i atrakcyjne ceny tworzą spójną całość. Personel jest zaangażowany i chętny do pomocy. Promocje są częste, a dostępność towaru utrzymywana na wysokim poziomie. Zakupy przebiegają tu spokojnie, w miłej i dobrze zorganizowanej atmosferze.”
“Carrefour w Galerii Pomorskiej to świetne miejsce na zrobienie zakupów, zwłaszcza dla mieszkańców Bydgoszczy i okolic. Lokalizacja w centrum handlowym ułatwia zaplanowanie zakupów wraz z innymi obowiązkami. Dodatkowo, sklep jest czynny przez większość dni w tygodniu, co pozwala na elastyczne planowanie zakupów. Jedyny minus to zmniejszenie sklepu, jest bardziej ciasno i ciemno...”
“Co jakiś czas odwiedzam ten sklep i ani razu nie spotkało mnie nic niemiłego, obsługa wykonuje swoje obowiązki gdy jest problem z kasą samoobsługową odrazu ktoś podejdzie jest czysto moim zdaniem wszystko ok .”
“Lubię zakupy w Lidlu. Produkty świeże. Obsługa bardzo miła, pomocna. Kasy samoobsługowe działają sprawnie, można za gotówkę w, każdej kasie. Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam”
“Po prostu Biedronka i co tu dodawać.”
“Jestem bardzo zadowolona z tego marketu. Obsługa robi co może, żeby klient był zadowolony. A to, że warzywa wyglądają jak wyglądają to nie wina pracowników tylko firmy. Ponieważ są przechowywane nie odpowiednio na magazynach, więc nie może to wyglądać świeżo. Samochody które wożą towar nie są chłodnicze urządzenia.wiecc przy temperaturze 20 C . nie da się utrzymać świeżości.”
“Zawsze świeże owoce i warzywa, ciepłe pieczywo, super, że jest więcej kas samoobsługowych.”