Przegląd katalogu
- 477 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 64% Ze zdjęciami
Znaleziono 477 wyników
Przeglądaj salon manicure w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 477 wyników w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 12,423 opinii i ocen.
“Polecam Dominikę Świetna fryzjerka! :)”
“Jestem stała klientką Pani Patrycji, nigdy się nie zawiodłam, zawsze bardzo serdeczne i profesjonalne podejście. Właścicielkę salonu wyróżnia ogrom wiedzy, talent oraz rzetelność. Polecam z całego serca!!!!”
“Na Pięknej 48 nie ma Salonu Fryzjerskiego i nigdy nie było. Jest na Kossaka 25 od 1998r.”
“Usługi w salonie są profesjonalnie a każda wizyta omawiana do potrzeb klienta :)Zawsze miła i ciepła atmosfera .Polecam serdecznie ❤️❤️❤️❤️❤️”
“Bardzo profesionalna obsługa Panie bardzo miłe, sympatyczna szefowa a co najważniejsze bardzo profesjonalne. Wychodząc z rąk Pani Magdy nic dodać nic ująć. Po prostu baja :)”
“Skorzystalam z zabiegu fotodepilacji bikini jestem w pełni zadowolona, zabieg bezbolesny. Atmosfera I obsluga sprawila, ze nie bylam skrępowana. Warto skorzystać.”
“Miło, fachowo i profesjonalnie... Polecam”
“Wczoraj miałam wypełnienie bruzdy marionetki kwasem hialuronowym przez Panią Martynę. Wszystko zostało dokładnie wytłumaczone i podane zalecenia. Efekt widoczny od razu. Bylam 1 raz. Trochę bolało ale dziś jest juz dobrze. Pani Martyna bardzo miła kompetentna. Widać ze robi takie zabiegi od dawna. Polecam i sama napewno wrócę do tego salonu.”
“Gorąco polecam :D piękny efekt, bardzo miła atmosfera. Wszystko bardzo sprawnie, a i bez pośpiechu. Pełen profesjonalizm :)”
“Klimat salonu oraz uśmiech Pani Weroniki bardzo pozytywnie wpływają na atmosferę panującą w salonie oraz nastrój wewnętrzny klientów. Usługi bardzo profesjonalne, doradztwo również. Jestem w pełni zadowolona z usług świadczonych w salonie.:)”
“Bardzo polecam panią Weronie! Nigdy nie miałam zrobionych tak pięknie paznokci. Salon uroczy, a Pani Weronika przemiła i ciepła osoba!”
“Profesjonalne podejście do klienta. Usługi wykonane bardzo dokładnie. Polecam :)”
“Super. Chodzę regularnie od kilku lat i jestem zawsze mega zadowolona i zrelaksowana. Polecam serdecznie.”
“Najlepsza fryzjerka w Bydgoszczy polecam”
“Serdecznie polecam zabieg oczyszczania wodorowego! Cały proces odbył się w miłej atmosferze, a pani Monika zapewniła mi pełną opiekę, dokładnie wyjaśniając każdy etap. Efekty są niesamowite – skóra jest wygładzona, rozświetlona i odżywiona. Zabieg został idealnie dopasowany do moich potrzeb. Wielkim plusem było dla mnie szczegółowe wyjaśnienie zaleceń dotyczących pielęgnacji domowej. Pani Monika to otwarta osoba, która chętnie pomoże w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości. Jestem zachwycona i polecam każdemu, kto chce poczuć się pięknie i zadbanie.”
“Bardzo miła obsługa, usługa wykonana bardzo dokładnie :)”
“Bardzo mila i delikatna osoba. Polecam to miejsce.”
“Niesamowita, urocza obsługa. Zdecydowanie jedna z najlepszych kosmetyczek, które odwiedziłam. Szybka i łatwa rezerwacja, na pewno polecam i wrócę.”
“Bardzo empatyczna Kobieta z dużą ilością współczesnej bieżącej aktualnej wiedzy i z serduchem na dłoni. Polecam :)”
“Serdecznie polecam :) jestem bardzo zadowolona”
“Zabiegi Kosmetyczne wykonane świetnie. Hybrydy genialne. Masaże w punkt”
“Mega profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. I co cenię najmocniej - naturalny efekt po zabiegu. Na pewno nieraz jeszcze zawitam na różowym fotelu.”
“Stylowo urządzone miejsce. Pani Asia - to 100% profesjonalistka i przemiła osoba. Moje stopy odmłodniały o 10 lat:) Pięć gwiazdek , bo nie można dać więcej!”
“Najpiękniejsze rzęsy jakie miałam, usługa wykonana profesjonalnie. W Końcu znalazłam stałe miejsce na przedłużanie moich rzęs. Jeszcze raz dziękuję i polecam z całego serca.”
“Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze. Pełen profesjonalizm i dobrze wykonana usługa. Polecam !”
“Piękny gabinet, świetna lokalizacja i brak problemów z miejscem parkingowym. Korzystałam już z usług kosmetycznych niejednokrotnie, jednak w tym gabinecie naprawdę poczułam się zadbana i zrelaksowana :) Pani Magda jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie! polecam wszystkim!”
“Miła, kompetentna osoba na odpowiednim miejscu. Czysto, narzędzia rozpakowywane przy mnie, widać, że Pani Justyna dba o bezpieczeństwo. Zabieg wykonany bardzo delikatnie, sprawnie. Cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze - przy kawce i rozmowach. Dostałam wskazówki do pielęgnacji domowej. Od pierwszej wizyty jestem już stałą klientką. Polecam!”
“Profesjonalna i przesympatyczna stylistka. Paznokcie zawsze piękne i dopracowane w każdym calu.”