Przegląd katalogu
- 484 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 92% Ze zdjęciami
Znaleziono 484 wyników
Przeglądaj pizza w województwie Kujawsko-Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 484 wyników w województwie Kujawsko-Pomorskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 343,787 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pizza z miast takich jak Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Ciechocinek, Solec Kujawski i innych.
“Pizza zasługuje na nalepki "muala", "cymes" i "pyszota". Dobra pizza w stylu "polska pizza". Syta, składniki bardzo smaczne, a ciasto robi dobrą robotę. Naprawdę polecam. ROBI WRAŻENIE!”
“Nie spodziewałem się wiele – ot, restauracja hotelowa, więc raczej coś przeciętnego. A tu miłe zaskoczenie! Jedzenie naprawdę smaczne, a szczególnie flaczki z boczniaka oraz zupa cebulowa– aromatyczne, dobrze doprawione i idealnie przyrządzone. Co do pizzy – fajny, sycący „gnieciuch”, który dobrze zapycha i smakuje całkiem nieźle. Ogólnie miejsce warte odwiedzenia, zwłaszcza jeśli jest się w hotelu.”
“Pizza mega klasa,przewyższyła nawet moje oczekiwania. Nie ma do czego się przyczepić. Jak jadłem to normalnie uszy się trzęsły ;) Dlatego zapomniałem zdjęcia przed zrobić. Polecam gorąco!!!”
“Trafiliśmy przez przypadek, ale był to bardzo udany przypadek. Klimat, obsługa z jedzenie na wysokim poziomie. Smacznie i ładnie podane. Chleb- level MASTER. Czego chcieć więcej? Liczę że kiedyś tam jeszcze trafię”
“Dobrze wykonana pizza. Szybka realizacja w przypadku odbioru. Dużo dodatków i normalna jakość używanych produktów. Na szybki posiłek i w przypadku nieoczekiwanej wizyty. Niska cena wszystkich rodzajów pizzy. Duży wybór i możliwość dowolnej modyfikacji pizzy lub callzone-pierogów.”
“Świetna pizza Amigo, ciasto cienkie, pełne smaku pieczarki, zmniejszona na naszą prośbę ilość sera i sos pomidorowy stworzyły ucztę smaku! Oj będziemy wracać”
“Smaczna pizza, zdecydowanie inna niż w większości lokali w Toruniu.”
“Makaron z kurkami przepyszny super kruche i bogate w smaku pizze . Obsługa stała na wysokości pomimo iż jestem bardzo wybredny gościem. Zdecydowanie tu wrócę. Pozdrawiam właścicieli i obsługę.”
“Zwykle zamawiamy pizzę z dostawą do domu - jest to najlepsza pizza, którą można zjeść również w późniejszych godzinach wieczornych, z ciekawą ofertą i w dużym rozmiarze oraz w przystępnej cenie. Do zjedzenia w lokalu zachęcił nas newsletter. Pizza była bardzo smaczna jak zawsze, z możliwością zamówienia jednej pizzy w dwóch smakach, dobre piwo lane z syropem. Lokal urządzony bardzo klimatycznie i ciekawie, z przyjemną muzyką umilał wizytę. Sympatyczny personel - obsługiwała nas pani kelnerka Dagmara, która mimo rąk pełnych pracy zadbała o wszystko oraz o świetny kontakt z klientem, dzięki czemu poczuliśmy się jak przy rodzinnym stole. Serdecznie polecam.”
“Dość tania pizza, ale smaczna. Są duże za 34 zł. Duży hol i część werandy. Toaleta tylko dla klientów”
“Od lat korzystałam i jestem wielką fanką pizzy z wołowiną. Przez jakiś czas nie dostarczali na Miedzyń, chyba z powodu remontu na drodze. Czekam z utęsknieniem, aż będę mogła znów na Miedzyń zamawiać. Pizzeria doskonała. Kiedyś miała punkt na Dworcowej w Bydgoszczy. Ojojoj i mam, dziś zamówiłam pizzę Colorado Extra na Miedzyń z mięskiem i jalapeno. Wyśmienita. Ciasto idealne. Mięso też bardzo dobre, ale przez wzgląd na dawniejsze czasy i pamięć o kawałkach wołowiny, która wówczas królowała na cieście - błagamy o stworzenie na powrót kompozycji dla vipów i starych klientów lub chociaż propozycji w dodatkach. Dziękujemy- znów było smacznie.”
“Wejście do restauracji nie powala urodą i można pomyśleć że wchodzimy do "mordowni", ale... byliśmy z czwórką naszych pociech i w środku miło i klimatycznie, pizza pyszna, dużo składników, świeża rukola - mniam. Porcje frytek duże i smaczne, nieprzesolone. Toaleta czyściutka. Ceny bardzo przystępne.Jesli jesteście w pobliżu i chcecie coś smacznego polecam”
“Szacun dla wszystkich pracowników robicie naprawdę dobre jedzenie aż chcę się wracać bo zawszę smakuję tak samo . Najważniejsze mięso kurczak to kurczak a nie jak w innych miejscach nie wiesz co tam jest . Warzywa świeże sosy dobre. Serdecznie polecam!”
“Bardzo dobra pizza. Szczerze polecamy. Za każdym razem świeża i pyszna. Ciasto cieniutkie. Duży wybór składników. Bardzo miła obsługa.”
“Przyjemne wnętrze, miła obsługa, doskonała pizza. Polecam”
“Lokal czysty, zadbany, jedzonko smaczne. Obsługa miła, zamówienie zrealizowane w ok 30 min, było dużo ludzi ( sobota). Burger bbq i żeberka soczyste, frytki kruche. Pyszne. Polecam.”
“Wpadłem po drodze na dworzec, trochę mnie zaniepokoiły pustki w lokalu, ale pewnie można to zrzucić na dzień i porę (środa, 13). Obawy okazały się nieuzasadnione, bo pizza była doskonała - dawno nie jadłem tak dobrej. Jedyne co mi trochę przeszkadzało, to muzyka. Eros Ramazzotti to nie jedyny sposób na stworzenie "włoskiej" atmosfery w lokalu. Niemniej, ja po prostu nie jestem jego fanem, a o gustach się nie dyskutuje.”
“Kebab bardzo smaczny. Warzywa smakują świeżo, sos wyczuwalny (przy czym smaczny) ale kebab nie jest nim zalany. Wziąłem tortille i jedyny minus to to że była odrobinę miękka ale poza tym wszystko super. Następnym razem na pewno wezmę pite.”
“Pizza bardzo polska, można się śmiało najeść i o to chodzi. Ciasto smaczne, średniej grubości,dodatki świeże, cena przystępna. Na składnikach nikt nie oszczędzał W dniu 22/09/2025 młody Pan ( godziny wieczorne), z uśmiechem, bardzo miła i profesjonalna obsługa, czas realizacji bardzo szybki. Szczerze polecam”
“Pizza bardzo dobra, duża i z odpowiednią ilością dodatków i sera. Polecam w 100% Dostawa o połowę szybsza niż początkowo zakładano, mega plus!”
“Jedzenie naprawdę petarda najlepsza pizza w stosunku ceny do jakości w bdg osobiście polecam propozycje z kurczakiem i bbq ale reszta też jest naprawdę dobra”
“Miejsce prze samym pomniku Mikołaja Kopernika. Obsługa młoda i sympatyczna. Jedzenie smaczne. Porcje akurat - nie przejesz się, ale zaspokoisz głód. Pizza na cienkim spodzie, średnica 30cm. Dziecko zadowolone. Mój wybór padł na spaghetti sepia z krewetkami (ok.35zł). Pychota :) Miejsce polecam.”
“Kiedy myślę o pizzy, to nie jest to wcale taki prosty obraz jak plasterek ciasta z serem i czymś tam jeszcze, ale raczej coś rozciągniętego w czasie, trochę jak wspomnienie, które zaczyna się w miejscu, którego nie umiem dokładnie wskazać, bo czy to było wczoraj, czy może dawno temu, to nie ma znaczenia, bo przecież samo uczucie, które towarzyszyło mi, kiedy ta pizza znalazła się przede mną, jest czymś bardziej uchwytnym niż jakikolwiek sos czy kawałek pieczarki. I właśnie ta chwila, kiedy zapach jeszcze unosi się w powietrzu, a człowiek nie wie, czy bardziej chce patrzeć, czy już sięgnąć po widelec, czy może po prostu patrzeć dalej, żeby odłożyć decyzję o pierwszym kęsie – ta chwila staje się czymś większym niż jedzenie. I tu zaczyna się cała historia, bo pizza, jakby nie patrzeć, nie pojawia się w próżni: są ludzie, którzy siedzą przy stole, ktoś coś mówi, ktoś się śmieje, a może ktoś wcale się nie śmieje, tylko patrzy w bok, a ta pizza leży pośrodku jak bohater, którego nikt nie wybrał, a mimo to wszystko się wokół niego toczy. I nie ma tu znaczenia, czy brzegi są chrupiące, czy ser się ciągnie – bo tak naprawdę każdy pamięta co innego. Może ktoś zapamiętał, że ciasto było grube, a może, że cienkie, ale równie dobrze można by zapamiętać, że talerz był biały albo że kelner miał uśmiech taki, że aż się wydawało, że on też zna sekret tej pizzy, choć przecież nic nie powiedział. I kiedy tak się siedzi, a czas płynie trochę wolniej niż zwykle, nagle okazuje się, że pizza nie jest tylko jedzeniem, ale też tłem do rozmów, do ciszy, do myśli, które wcale nie muszą być wypowiedziane.”
“Co by nie mówić pizza świetna i na podobe tej jak podają we Włoszech.. Naprawdę jeśli na pizzę bardzo warto iść tutaj. Pizzeria 10/10!! Z czystym sumieniem polecam !”
“Pizza - bardzo dobre ciasto, sos w pizzy idealny- czuć bazylię, dodatki ok. Makaron podobno bardzo smaczny. Sympatyczna obsługa. Dość szybko podane. Ciekawy i spokojny wystrój. Polecam.”
“Jemy tam od lat - na miejscu, na wynos, z dowozem. Jedzenie jest świetne. Obsługa miła. Szczególnie polecam pizzę Śliwkowe love - wyjątkowa! Dla smakoszy i tych, co nie boją się eksperymentów kulinarnych. Sos pomidorowy został w niej zamieniony na powidła śliwkowe. Buonissimo! Poza tym można tu zjeść sałatki, kebaby, zapiekanki i zwykłe dania obiadowe. Do wyboru do koloru.”
“Super pizza na grubym cieście. Obsługa super. Sosy dodatkowe super. Można zamówić pół na pół.”