Świetna pizza Amigo, ciasto cienkie, pełne smaku pieczarki, zmniejszona na naszą prośbę ilość sera i sos pomidorowy stworzyły ucztę smaku! Oj będziemy wracać
Zdjęcia
Opinie
-
Mariusz S ★★★★★
-
Ewelina Pawlak ★★☆☆☆
Obsługa i zamówienie do domu szybko i pizza dostarczona była ciepła ale cena zbyt wysoka Ciasto bardzo cienkie oraz gumowe od spodu przypalone więc trochę słabo
-
Jacek W ★★★★★
Było nas tam trzech dorosłych facetów. Zajechaliśmy rowerami i po krótkiej naradzie zamówiliśmy na miejscu pizzę 60 cm. Krótkie oczekiwanie i naszym oczom ukazała się wieeeelllkkaaa pizza, niesiona przez Pana z obsługi. Do tego trzy sosy. Krótko. Ciasto super. Dodatki smaczne i obficie nałożone. Ser świeży. Wspaniała uczta dla podniebienia. Przez chwilę targała nami obawa czy damy radę tak wielkiej porcji? Zwyciężył apetyt, super smak i troszkę łakomstwo. Ocena 5 na 5... jeszcze tam wrócimy.
-
Kamil Pawicki ★☆☆☆☆
Tragedia. Pizza 60 cm za prawie 100 zł. Ciasto masakra jak guma lało się w rękach. Stracone pieniądze bo reszta poszła do śmietnika. Polecam za te pieniądze kupić w innym miejscu
-
Michał Jerzak ★☆☆☆☆
Zadzwoniłem do pizzeri złożyć zamówienie z odbiorem własnym. Nie jestem stałym klientem tego lokalu, więc złożyłem zamówienie telefoniczne ze chciałbym pizzę największy rozmiar plus : cebula , pieczarki oraz kurczak plus 1 extra sos bo 3 były w gratisie. Gdy przyjechałem odebrać zamówienie Pani mi mówi że jest do zapłaty 94.90. Zapytałem czemu tak dużo ponieważ zamawiając pizzę z kompozycji nr . 19 kompozycja własna można dobrać 5 składników moja pizza składała się z 3 a jej koszty był 91.90 a nie 84.90. Moi zdaniem pracownik tego lokalu powinien doradzić najlepsza i najtańsza opcje do zapłaty ponieważ to nie była jakaś wykwintna pizza. Np. nr. 7 pizza Romana i zamiast boczku dać kurczaka i ewentualnie doliczyć różnicę między składnikiem mięso, wędliny a kurczak, kabanos, szynka dojrzewająca ( 2 zł ) wtedy ta pizza by kosztowała 77.90 plus 2 zł różnicy a nie 91.90 załączam paragon z zakupu. Odsluga lokalu była bardzo nie miła gdyż zwróciłem uwagę Pani z kuchni powiedziała że dołożyła więcej pieczarek na co ja odpowiedziałem że proszę mnie nie czarować takimi tekstami i że nigdy więcej tutaj nie zawiała moja noga. Nie polecam tego miejsca !!
-
Jan Frymark ★★★★☆
Pizza bardzo smaczna, choć robią baaardzo szerokie brzegi przez co zostaje mniej miejsca na dodatki. Na mojej tartuffo wolałbym też ciut więcej mascarpone. Ale smak super.
-
Michalbrzechwy PL ★☆☆☆☆
Pizza jest bardzo dobra . Ale kurczak,skrzydełka smażone na starym śmierdzącym oleju już niekoniecznie. Kiedy zadzwoniłem i powiedzialem o tym fakcie pani obsługującej infolinie ,usłyszałem tylko ,dowidzenia. Więc nie polecam
-
Krzysztof Michalski ★★★★★
Pizza bardzo dobra, ale od dłuższego czasu odbieram osobiście odkąd trzykrotnie pod rząd dojechała do mnie zimna. Czas i jakość dostawy zdecydowanie do poprawy. Odbiór gorącej pizzy po 15 minutach a dostawa zimnej po ponad godzinie oczekiwania. Mimo wszystko 5 gwiazdek "na zachętę" :)
-
godx2 #2 ★★★☆☆
Sama pizza bardzo smaczna,ale na pewno nie wloska.Taka typowo Polska. Natomiast rozmiar pizzy byl tak maly (nie spojrzalem na stronie bo zawsze jest 32cm) ze w niektorych miejscach miala 24cm srednicy.Sos to jogurt z cukrem i jakimiś ziołami-trafil do smietnika.Gdy zmienia rozmiar na 32cm i zrobia normalny sos to dalbym 5 gwiazdko
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizzeria Pizza House Bydgoszcz Fordon?
Pizzeria Pizza House Bydgoszcz Fordon znajduje się przy Osiedlowa 10b, Fordon, 85-794 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Pizza House Bydgoszcz Fordon?
Można skontaktować się z Pizzeria Pizza House Bydgoszcz Fordon pod numerem +48 533 633 535
Jak można dotrzeć do Pizzeria Pizza House Bydgoszcz Fordon?
Do Pizzeria Pizza House Bydgoszcz Fordon można dotrzeć, korzystając z poniższego linku