Opinie

  1. Noveen 91 ★★★☆☆

    Naprawdę bardzo dobre jedzenie, a w łazience czysto. Ale zróbcie coś z tymi lampami wiszącymi tuż przy głowie, bo dyskomfort przy zwykłym siadaniu i wstawaniu to jakiś absurd. Porozkładany na stole towar z dostawy tuż przy wejściu, a obok wiadro z mopem daje wrażenie zaplecza ze śmietnikiem.

  2. Mateusz Krawiec ★★★★★

    Najlepsza pizza neapolitańska i świetny włoski klimat. Właściciel bardzo miły i ogarnięty. Polecamy

  3. Krzysztof Gregorczyk ★★★★★

    Weszliśmy tak trochę z przypadku. Nawet się zastanawiałem, czy warto, bo w środku było niemal pusto. To jednak była "zmyłka" - zaraz po nas lokal się zapełnił :-) Jadłem pizzę wiele razy w życiu w różnych zakątkach Europy, ale ta była jedną z najlepszych! Wprawdzie nie zamówiliśmy tej, którą wybraliśmy na pierwszy "strzał", bo nie było na nią składników, ale druga okazała się świetna! Miła obsługa, ciekawy klimat, można kupić produkty z Włoch, lokalizacja nie przy głównych traktach Starówki, ale łatwo dostępna. Zdecydowanie polecam!

  1. Olena Fedoseienko ★★★★★

    Najlepsza pizza w Toruniu. Prawdziwy smak Włoch, pyszne ciasto i świetne składniki. Dzięki, Zuzia.

  2. Liszop ★☆☆☆☆

    Zamówiłem Pizzę niestety to co przyszło mocno mnie zawiodło, pizza śmierdziała Spalonym mlekiem, była z jednej strony spalona, z drugiej zalana i rozlazła, po podniesieniu jednego kawałka który zdawał się ok okazało się że środek pizzy również rozlazły i tylko brzeg trzymał się normalnie, dla mnie to najgorzej wydane pieniądze w tym roku w jakiejkolwiek restauracji, pizza to kompletny flak z którego wszystko się ześlizgiwało pomimo zgłoszenia sytuacji restauracja odmówiła reklamacji i zwrotu środków, unikać ZDECYDOWANIE

  3. Grzegorz Kowaluk ★★★★★

    Tym razem odwiedziliśmy pizzerię Czerwony Pomidor. Bez planu, wpadliśmy coś zjeść w trakcie zwiedzania Torunia. Lokal nieduży i przytulny z akcentami włoskimi- spodobał nam się i postanowiliśmy tu zostać na posiłek. Zamówiliśmy pizze Cotto e Funghi oraz Alla Norma- obie na grubym cieście. Napoje dostaliśmy niebawem a obie pizze niewiele później. Obie były pyszne i delikatne (bez wyczuwalnych sztucznych dodatków), ciasto- rewelacja! Nic nie zostało na talerzach :) Zdecydowanie polecam na grubym- delikatne, lekko chrupiące na zewnątrz i puszyste w środku (brzegi). Porcje były dla nas odpowiednie- najedliśmy się i nasyciliśmy zmysły. Tu ewidentnie liczy się jakość produktu- to nie jest masówka! Obsługa była miła, kelnerka przychodziła zapytać o nasze wrażenia. Gorąco polecam to miejsce, dziś nie wszędzie można zjeść dobrą włoską pizzę wypiekaną w prawdziwym piecu opalanym drewnem! Przy wejściu widać też mnóstwo oryginalnych włoskich produktów, które można na miejscu nabyć. Na pewno tu jeszcze wrócimy!

  1. Pan Drevko ★★★★☆

    Maly lokal, malo miejsc, dlugo sie czeka na stolik (piatek wieczor). Pizza bardzo smaczna (ciasto malo slone, ale moze tak ma byc). Facet co to robi to widac ze pasjonat i serce w to wklada. Pozycje w menu w wiekszosci wymyslne, wole proste placki ;) Panie Kelnerki miłe, uśmiechniete, niestety logistycznie slabo ogarniaja (sprzatajac stolik niosa rzeczy na tace - zamiast przyjsc z taca do stolika- a potem z tacy zanosza dalej - zamiast zaniesc tace;) ceny szczerze wysokie 30-40zl za jednoosobowa pizze to sporo. Czy wroce? Moze z Małżonka na randke tak, z Dzieciakami nie, bo: ciasno, pozycje w menu nie podejdą im ani styl pizzy. Lubie pizze, tak jak Pan ktory ja robi :) Pozdrawiam.

  2. Michał Brzózka ★★★★☆

    Bardzo miłe, czyste i kameralne wnętrze. Przemiła obsługa, młoda dziewczyna bardzo dobrze odnajdująca się w swojej pracy. Pizza bardzo smaczna, dobrze wypieczona, dobre, smaczne włoskie składniki. 2 małe minusy za serwowana oliwę firmowa, bardzo dziwna w smaku zrobiona na przedziwny sposób, każdy robi ciut inaczej natomiast ta niestety popsuła smak pizzy, ni to oliwa, ni to oliwa ziolowa, zdecydowanie dziwna i niestety polecona :( Gdyby dostępne były zamiast niej np zwykła czosnkowa, czy z chilli było by idealnie. I mały drugi mankament. Jako podkładka pos pizze kawałek papieru, wszystko działa do czasu gdy papier nie przesiąknie i nie przykleja się do pizzy uniemożliwiając normalne zjedzenie. Papier odrobinę zakłóca smak bardzo dobrej pizzy. :) Poza tym wrócę było smacznie :) popracujcie nad mikro szczegółami :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Czerwony Pomidor - Pizza Włoska Toruń?

Czerwony Pomidor - Pizza Włoska Toruń znajduje się przy Most Pauliński 12, Stare Miasto, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Czerwony Pomidor - Pizza Włoska Toruń?

Można skontaktować się z Czerwony Pomidor - Pizza Włoska Toruń pod numerem +48 797 594 243

Jak można dotrzeć do Czerwony Pomidor - Pizza Włoska Toruń?

Do Czerwony Pomidor - Pizza Włoska Toruń można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements