W pizzy razem z innymi składnikami znalazłam kawałek niebieskiej gumowej uszczelki załączonej na obrazku. Pizza sama w sobie smaczna, aczkolwiek cieszę się, że posługiwałam się nożem i widelcem, bo nie chciałabym żeby uszczelka zawitała w moim układzie pokarmowym. Pani która nas obsługiwała nie wyglądała na zbyt przejętą sytuacją „ale pizza jest jakby zjadliwa?” I tłumaczyła, że to pewnie z mąki. Kolejny raz nie zawitam
Zdjęcia
Opinie
-
Marceli Piechocki ★☆☆☆☆
-
Arek Karbowski ★★★★★
Przejazdem wstąpiliśmy, nie spodziewaliśmy się że będzie to nad rzeką. Widoki przyjemne oraz jedzenie bardzo dobre. Polecam makaron z boczkiem
-
Izabela Zalewska ★★★★☆
Podane danie było „OK” pod względem podania, jednak smak przypominał przypalone alla carbonara, mimo że w menu widniała po prostu „carbonara”. Czas oczekiwania na rozliczenie był bardzo długie, a nie zaproponowano żadnej formy rekompensaty z tytułu podania niedobrego posiłku. Personel stwierdził, że powinnam wcześniej zgłosić, że danie mi nie smakuje — ale kiedy miałam to zrobić, skoro problem wyszedł podczas jedzenia? Nie polecam restauracji pod względem makaronów … może pizza? ale nie wiem, bo nie próbowałam …
-
Kamil Protasiuk ★★★★★
Restauracja z ogródkiem położona w bardzo fajnym miejscu nad Brdą z widokiem na stare miasto. Jedzenie smaczne, menu z kilkoma fajnymi propozycjami, obsługa sympatyczna. Byliśmy kilka lat temu, restauracja dalej trzyma poziom. Polecamy, warto zajrzeć.
-
Piotr Bogdziński ★★★★★
Śmiało można powiedzieć, że jest to restauracja serwująca najlepszą pizzę w Bydgoszczy. Składniki najwyższej jakości. Na plus szybkość realizacji zamówienia, pizzę dostaliśmy po około 10 minutach. Obsługa również zasługuję na pochwałę. Warto zrobić rezerwację, gdyż ruch jest bardzo duży i trzeba mieć szczęście aby upolować wolny stolik. Polecam!!!
-
Kacper Rekowski ★★★★★
Po kilku wizytach - śmiało możemy polecić. Za każdym razem pizza świetna, czuć jakość składników, wspaniała obsługa i fajny wystrój. Polecamy i dajemy wszystkie gwiazdki K&K / pierwsza na zdjęciu Capricciosa
-
Aga W (Agu) ★★★★★
Dziękujemy za dobrze spędzony wieczór przy dobrej muzyce i jedzeniu. Pizza najlepsza w Bydgoszczy. Ciasto pyszne w smaku. Bruschetta z pomidorami w oliwie z bazylią i rukolą to przekąska w sam raz przed zjedzniem deseru. W moim przypadku była to panacotta z owocami i sosem owocowym- wspaniała w smaku. Jedzeniu towarzyszyła nam muzyka włoska, grana na gitarze. W godzinach wieczorowych 19-21 warto zarezerwować stolik, chętnych na spędzenie tu czasu jest wielu. Obsługa bardzo miła. Na pewno jeszcze tutaj wrócę.
-
Piotr Boruch ★★★★☆
Pizza na świetnym cieście, a na nim prawdziwie włoskie produkty. Szkoda ze nie dane było skosztować przy tej okazji dobrego włoskiego wina - mam nadzieje, ze to sie niebawem zmieni. Tiramisu - jak sama nazwa wskazuje - powoduje ze człowiek unosi sie w smakowych doznaniach. Delikatny minus za brak mięty w wodzie z owocami cytrusowym… poza tym bez zarzutu. Obsługa super. Miejsce godne polecenia.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizza i Gitara?
Pizza i Gitara znajduje się przy Stary Port 9, 85-068 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizza i Gitara?
Można skontaktować się z Pizza i Gitara pod numerem +48 723 701 408
Jak można dotrzeć do Pizza i Gitara?
Do Pizza i Gitara można dotrzeć, korzystając z poniższego linku